Urządzenia do twarzy - banner

URZĄDZENIA DO TWARZY

URZĄDZENIA DO TWARZY

Produkty 7

 1. AQUAPEEL H2 1.0®

  oczyszczanie wodorowe

  cena:  Special Price 7 500,00 zł cena:  Regular Price 16 000,00 zł
 2. SHR SPHINX3®

  Światłoterapia SHR - skuteczna redukcja przebarwień i cery naczyniowej.

  cena:  49 000,00 zł

PCZK to dystrybutor profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji twarzy do gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych. Nasza firma oferuje pionierskie i innowacyjne technologie, które pozwolą podnieść prestiż wykonywanych usług i sprawią, że wyróżnisz się na tle konkurencji. Poznaj bliżej dostępne w tej kategorii przyrządy do pielęgnacji twarzy i już dziś zaoferuj swoim klientom skuteczne terapie estetyczne, dzięki którym poczują się piękniej. Zapraszamy!

Urządzenia do pielęgnacji twarzy – od profesjonalistów dla profesjonalistów

Dostępne na stronie PCZK urządzenia do pielęgnacji twarzy to wysokowydajne aparatury przeznaczone do profesjonalnego użytku. Nasze przedsiębiorstwo kieruje ofertę do świadomych kosmetologów, a także lekarzy medycyny estetycznej, którzy cenią sobie najwyższą jakość przeprowadzanych usług i korzystanie z unikalnych technologii, których nie spotkamy, w co drugim salonie kosmetycznym.

Skuteczne maszyny do pielęgnacji twarzy – klucz do sukcesu Twojego salonu

Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegowe – to dwie cechy, jakimi wyróżniają się oferowane przez PCZK urządzenia do odmładzania skóry twarzy. Są one o wiele wydajniejsze niż rollery i innego rodzaju akcesoria domowego użytku. Zaopatrując się w maszyny wykorzystujące pionierskie technologie, zadbasz o renomę swojego gabinetu lub salonu – nasze sprzęty medyczne pozwolą bowiem przeprowadzać w pełni bezpieczne zabiegi upiększające zapewniające piękne i naturalne efekty już nawet po pierwszej sesji.

Profesjonalne urządzenie do odmładzania twarzy – dopasuj je do własnych wymagań

Prezentowane przez PCZK profesjonalne urządzenia do pielęgnacji twarzy są innowacyjnymi aparaturami o szerokich możliwościach, które możesz dopasować do aktualnych potrzeb swojego gabinetu lub salonu. Wśród nich na uwagę zasługuje:

 • stymulacja macierzy pozakomórkowej, co doskonale zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry,
 • ochrona skóry przed czynnikami zewnętrznymi,
 • dogłębne oczyszczanie porów,
 • neutralizacja wolnych rodników,
 • złuszczenie warstwy rogowej,
 • silne nawilżenie skóry twarzy,
 • zatrzymanie nadprodukcji sebum,
 • poprawa sprężystości skóry,
 • fotoodmłodzenie,
 • redukcja widoczności naczyń krwionośnych,
 • i wiele innych.

W asortymencie obecnie znajduje się kilka modeli sprzętów medycznych do twarzy wykorzystujących w czasie pracy różne technologie oraz zjawiska jak aktywny wodór, lasery, światłoterapię czy ultradźwięki.

Certyfikowany sprzęt medyczny do twarzy od PCZK – jakość potwierdzona badaniami

Wszystko to, o czym wyżej napisaliśmy, nie jest chwytem marketingowym. Omawiane profesjonalne sprzęty do pielęgnacji twarzy przeszły szereg testów i badań pod okiem doświadczonych lekarzy, którzy potwierdzili ich możliwości i dobroczynny wpływ na stan skóry twarzy i nie tylko.

Nasze sprzęty medyczne posiadają certyfikaty i atesty dopuszczające stosowanie ich w gabinetach i salonach kosmetycznych w całej Europie.

Zaufaj sprawdzonym aparaturom już dziś i wyróżnij się spośród konkurencji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnego urządzenia do twarzy, skontaktuj się z nami i umów się na specjalny pokaz w PCZK. Serdecznie zapraszamy!

WhatsApp Chat WhatsApp Chat