FISIOLINE® – monopolarny, bipolarny i tripolarny TF na twarz i ciało

Poszukujesz technologii o wysokim współczynniku innowacyjności i ciekawej procedurze zabiegowej? Interesuje Cię sprzęt, który wykorzystasz zarówno w medycynie estetycznej jak i w fizjoterapii? Nie chcesz ograniczać się jedynie do zabiegów na twarz lub ciało? FISIOLINE® to nowa, medyczna platforma do modelowania sylwetki oraz odmładzania twarzy, doceniona przez najbardziej uznanych lekarzy. Wykorzystuje monopolarną, bipolarną i trójbiegunową radiofrekwencję do twarzy i ciała. Posiada 7 aż częstotliwości od 448 kHz do 1000 kHZ.

Czy wiesz że?

Fisioline Radiant Beauty® jest technologią wykorzystującą innowacyjny generator radiofrekwencji, który zarządza energią poprzez przepływ prądu o działaniu monopolarnym, bipolarnym i tripolarnym, pojemnościowym lub rezystancyjnym. Podstawową zasadą działania radiofrekwencji jest generowanie ciepła poprzez dale elektromagnetyczne w celu stymulacji naturalnych procesów komórkowych w strukturach biologicznych w sposób nieiwazyjny.

Czym jest technologia Fisioline?

Wpływ ciepła na kolagen determinuje zmianę struktury włóknistej, a w konsekwencji zmianę struktury i skurcz włókien kolagenowych. Zmieniona cząsteczka jest krótsza i grubsza, a zjawisko to zwiększa grubość skóry właściwej i daje wyraźny efekt ujędrniający. Wzrost temperatury powoduje uwolnienie substancji biologicznie czynnych stymulujących fibroblasty do syntezy nowego kolagenu i elastyny, a co za tym idzie zwiększenie gęstości skóry.

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Rezystancyjne głowice bipolarne i tripolarne

Unikalną cechą Fisioline Radiant®  Beauty są bipolarne głowice okrągłe i kuliste, rezystancyjne oraz głowice tripolarne. Fisioline Radiant®  Beauty to jedno z pierwszych urządzeń do radiofrekwencji, które zdecydowało się na rezystancyjne bipolarne głowice. Ta technika aplikacji, która nie wymaga elektrody referencyjnej, pozwala na wyznaczenie leczonego obszaru metodą rezystancyjną. Fisioline Radiant®  Beauty pozwala wykorzystać tripolarne głowice jako alternatywę dla głowic bipolarnych, które w szczególnych zastosowaniach pozwalają zoptymalizować dystrybucję energii. Rezultatem jest skoncentrowanie energii na leczonym obszarze, przyjemnym odczuciem ciepła przez klienta.

Multrifrekwencja

Fisioline Radiant®  Beauty, jako jedyne na rynku urządzenie, daje możliwość wyboru aż do 7 regulacji częstotliwości. Można je wybierać nawet w trakcie zabiegu, zarówno w metodzie rezystancyjnej, jak i pojemnościowej, w zależności od głębokości leczonych tkanek. MF 7 częstotliwości ponieważ pracują na różnych głębokościach, leczą różne tkanki, pozwalają na maksymalną elastyczność, pozwalają na różne tryby pracy, personalizują zabiegi.

Salon urody Karolina Kuszyk

,,Szczerze rekomenduję PCZK jako rzetelną i godną zaufania firmę. PCZK towarzyszyło mi przy zakładaniu mojego gabinetu i w każdej chwili służyli radą i pomocą. Zawsze mogłam liczyć na kompetentną, a zarazem miłą obsługę. Ogromna wiedza pracowników, zaangażowanie, profesjonalizm połączony z przyjaznym nastawieniem do klienta tworzy wizytówkę firmy.’’

Salon urody Karolina Kuszyk

,,Szczerze rekomenduję PCZK jako rzetelną i godną zaufania firmę. PCZK towarzyszyło mi przy zakładaniu mojego gabinetu i w każdej chwili służyli radą i pomocą. Zawsze mogłam liczyć na kompetentną, a zarazem miłą obsługę. Ogromna wiedza pracowników, zaangażowanie, profesjonalizm połączony z przyjaznym nastawieniem do klienta tworzy wizytówkę firmy.’’

1.

Czym jest technologia Fisioline?

FISIOLINE to monopolarna, bipolarna i tripolarna fala radiowa do twarzy i ciała. Jest to nieinwazyjna metoda stymulująca naturalne procesy komórkowe w strukturach biologicznych.

2.

Czy zabieg może być wykonywany przez kosmetologa?

Tak. Do przeprowadzenia zabiegu nie jest wymagane przygotowanie medyczne. Natomiast sama technologia FISIOLINE cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród kosmetologów jak i fizjoterapeutów.

3.

Jakie są wskazania do zastosowania urządzenia FISIOLINE?

Technologia FISIOLINE ma bardzo szerokie spektrum wskazań, zarówno w fizjoterapii jak i medycynie estetycznej. Do najbardziej popularnych należy: odmłodzenie, zrewitalizowanie i ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, drenaż limfatyczny, poprawa krążenia.

4.

Czy zabieg można łączyć z innymi technologiami?

Zabieg można łączyć z innymi nieinwazyjnymi technologiami. Urządzenie FISIOLINE doskonale sprawdzi się w połączeniu z piezoeletryczną falą skupioną REMFAT, karboksyterapią Julié czy też urządzeniami do pielęgnacji twarzy.

5.

Jak wygląda kalkulacja zwrotu inwestycji?

Urządzenie FISIOLINE jest technologią bez kosztową. Sprzęt nie posiada wymiennych głowic, kartridży etc. Inwestując jednorazowo w sprzęt posiadacie Państwo gwarancję pracy bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

×