Urządzenia do usuwania przebarwień

shop banner

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych urządzeń do leczenia trądziku przeznaczonych dla lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów oraz kosmetologów. Posiadamy w ofercie profesjonalny sprzęt, który leczy trądzik u pacjentów chorujących na tę dolegliwość. Jeżeli szukasz innowacyjnych technologii do walki z tą przypadłością w Twojej klinice – zapraszamy do kontaktu.

SPRZĘT HI-TECH OD PCZK, CZYLI INNOWACYJNE TECHNOLOGIE W TWOIM GABINECIE

Jako dystrybutor i producent profesjonalnych urządzeń dla medycyny estetycznej pragniemy, aby każdy, kto skorzysta z naszej oferty, wyposażył swój salon w pionierskie technologie umożliwiające przeprowadzanie zabiegów na najwyższym, światowym poziomie. Dlatego też nasza oferta maszyn do leczenia trądzików składa się jedynie z wyselekcjonowanych i najnowszych aparatur, które cieszą się zaufaniem wśród lekarzy na całym świecie. Dostępne w tej kategorii sprzęty wchodzą w skład urządzeń HI-TECH, czyli tzw. wysokiej technologii. Określenie to oznacza zaawansowaną aparaturę, która pozwala przeprowadzać w pełni bezpieczne zabiegi bez wywoływania bólu oraz nadmiernej ingerencji w ciało. Nie inaczej jest w przypadku naszych sprzętów do leczenia trądziku!

APARATURA DO TERAPII TRĄDZIKOWEJ OD AUTORYZOWANEGO DYSTRYBUTORA I PRODUCENTA PCZK – CO W OFERCIE?

Nasza oferta urządzeń na trądzik przeznaczona jest dla profesjonalistów. Dostępne na stronie aparatury nie są przeznaczone do użytku domowego, lecz w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Każdy sprzęt jest inny – wspólnym mianownikiem w przypadku tych maszyn jest jednak wysoka jakość oraz nowoczesność. Zobacz, w co możesz wyposażyć się w PCZK.

URZĄDZENIE DO LECZENIA TRĄDZIKU – KLERESCA®

System KLERESCA® to opatentowana w Stanach Zjednoczonych, pionierska metoda leczenia trądziku za pomocą zjawiska fluorescencji. Ta innowacyjna technologia przemienia niebieskie światło (generowane przez specjalistyczną lampę LED wysokiej mocy) w energię fluorescencyjną, która dociera w głębokie warstwy skóry, pobudzając do pracy jej naturalne mechanizmy naprawcze oraz regeneracyjne.

Fluorescencyjna energia świetlna w KLERESCA® (FLE®) emituje rzadkie światło, o znacznie większym zakresie i głębokości przenikania (od 500 do nawet 630nm), dzięki czemu uzyskujemy doskonałe efekty przeciwzapalne, regeneracyjne oraz anti-aging.

Maszyna do leczenia trądziku KLERESCA® to pierwsza w Polsce alternatywa dla agresywnej farmakoterapii oraz laseroterapii na trądzik. Zabieg nie jest bolesny, ani inwazyjny. W znacznym stopniu redukuje trądzik, a efekt (wyciszenie stanów zapalnych oraz częściowy zanik) jest widoczny już po pierwszym naświetlaniu. Znaczne usunięcie przypadłości jest widoczne po serii 6-8 zabiegów, powtarzanych raz w tygodniu.

Zabieg sprzętem do terapii trądzikowej KLERESCA® jest zabiegiem całorocznym i całkowicie bezpiecznym. Można go stosować u kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Urządzenie posiada amerykański certyfikat jakości FDA oraz medyczny certyfikat Europejski, oraz skuteczność potwierdzoną badaniami klinicznymi.

URZĄDZENIE DO TERAPII TRĄDZIKOWEJ SPHINX3®.

W naszej ofercie dostępne jest również innowacyjne urządzenie usuwające trądzik SPHINX3® (potocznie nazywane laserem SHR), które tak naprawdę jest specjalistycznym światłem niszczącym namnażające się bakterie wywołujące trądzik.

Aparatura znana jest ze swojej skuteczności – wszystko to za sprawą technologii IPL.

Światło IPL działa na gruczoły łojowe, wywołuje efekt termalny, niszcząc je, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia ilości produkcji i wydzielania sebum. Zabieg jest bardzo skuteczny i nieinwazyjny. Znacznie wycisza stany zapalne trądziku, zapobiega dalszemu rozwojowi bakterii na skórze, poprawia koloryt, oraz sprawia, że skóra się zagęszcza i wygląda młodziej.

LECZENIE TRĄDZIKU NAJLEPIEJ ZACZĄĆ OD BADANIA STANU SKÓRY, CZYLI SŁÓW KILKA O LUMISCAN®

Podstawą udanego leczenia różnego rodzaju przypadłości skórnych jak np. trądziku jest odpowiednia diagnoza skóry. Dzięki bliskiej analizie jesteśmy w stanie odpowiednio poprowadzić terapię trądzikową, poprzez wybór typu i ilości zabiegów, a także dobór profesjonalnych kosmetyków. Jak przeprowadzić diagnostykę w gabinecie?

Prawdziwym numerem jeden ostatnich lat jest LUMISCAN® – multispektralne badanie, obrazowanie i diagnostyka skóry twarzy. Jest to innowacyjny system, który pozwala diagnoście w jednej chwili pokazać pacjentowi w bardzo szczegółowy sposób, jak prezentuje się obecny stan skóry na twarzy. Wyniki badań wyświetlane są bowiem na monitorze, a samo urządzenie dodatkowo wykonuje również zdjęcia (przed i po zabiegu). Urządzenia do badania skóry odgrywają kluczową rolę w procesie leczenia.

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ URZĄDZEŃ PCZK I ZADBAJ O RENOMĘ SWOJEGO GABINETU!

PZCK to polski producent sprzętu kosmetycznego i dystrybutor specjalistycznych aparatur, z których korzystają gabinety w całej Polsce, dlatego też zachęcamy Cię do dołączenia już dziś do grona zadowolonych kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. W swojej ofercie posiadamy o wiele więcej urządzeń jak np. RF mikroigłowy GENTLO®, który pozwala zmaksymalizować efekt synergii w czasie leczenia skóry czy też monopolarny, bipolarny i tripolarny RF na twarz i ciało FISIOLINE®.

Z tego miejsca zachęcamy również do skorzystania z pozostałych kategorii w których znajdziesz  m.in. urządzenia do odmładzania skóry twarzy, urządzenia do modelowania sylwetki czy sprzęt do epilacji laserowej.

pokaż więcej ⯆
;