Blog

 1. ZATOKA PIĘKNA: "TA TECHNOLOGIA JEST REWELACYJNA (...) ". POZNAJ REMFAT - NOWOŚĆ W KLINICE DR SZCZYTA

  Technologia, która przez specjalistów nazywana jest technologią przyszłości. Z powodzeniem zastosowanie znajdzie w medycynie estetycznej i fizjoterapii. Piezoelektryczna fala skupiona REMFAT, bo o niej mowa, od niedawna jest również dostępna w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt w Warszawie.

  Share post:
 2. NOWE ŻYCIE, BEZ TRĄDZIKU. POZNAJ SYSTEM KLERESCA® - NOWOŚĆ W KLINICE MEDISTICA

  Celem systemu Kleresca jest zmiana podejścia do pielęgnacji skóry. Dzięki zastosowaniu światła fluorescencyjnego stymuluje on naturalne procesy w naszej skórze, aktywując mechanizmy naprawcze. Działanie tej przełomowej technologii testuje dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic z kliniki Medistica Medycyna + Piękno w Krakowie.
  Share post:
 3. Co to jest peeling kawitacyjny?

  Peeling kawitacyjny to jeden z najprostszych i jednocześnie najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na rynku. Ma on na celu oczyszczenie skóry, usunięcie resztek kosmetyków, łoju, dezynfekcję miejsc zapalnych (trądzik), odświeżenie oraz rozjaśnienie cery.

  Share post:
 4. Vacuum Frequency – połączenie RF z masażem próżniowym

  Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych przyczyniają się do poprawy jakości skóry, jej ujędrnienia, zagęszczenia oraz niwelowania zmarszczek. Dla wzmocnienia efektu łączymy je z masażem podciśnieniowy odpowiedzialnym za zmniejszenie cellulitu i modelowanie skóry.

  Share post:
 5. Mikrodermabrazja korundowa – opis zabiegu, wskazania, przeciwwskazania, procedura

  Mikrodermabrazja korundowa to bardzo popularny zabieg polegający na złuszczaniu kolejnych warstw naskórka. Terapia ta daje dużo korzyści dla ciała i ma pozytywny wpływ na wygląd skóry. Na czym dokładnie polega mikrodermabrazja korundowa? Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

  Share post:
 6. Ultradźwięki – pełny opis zabiegu, przeciwwskazania, efekty zabiegowe

  Na czym polegają zabiegi ultradźwiękami? Jakie są wskazania do ich wykonania? Kto nie może poddać się zabiegowi? O tym rozmawiamy w dzisiejszym wpisie – zachęcamy do lektury.

  Share post:
 7. Liposukcja ultradźwiękowa + infrared – pełny opis zabiegu, przeciwwskazania, efekty zabiegowe

  Liposukcja ultradźwiękowa daje świetne efekty i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Czym dokładnie jest zabieg? Jakie są przeciwskazania i efekty zabiegowe? Tego dowiesz się w dalszej części wpisu.

  Share post:
 8. Mikrodermabrazja Diamentowa – opis zabiegu, przeciwwskazania, efekty zabiegowe

  Mikrodermabrazja to peeling mechaniczny polegający na stopniowym złuszczaniu naskórka, pod stałą kontrolą wizualną, przy pomocy urządzenia posiadającego specjalne głowice ścierające. Górne warstwy obumarłego naskórka zostają usunięte, wskutek czego powstają nowe, zregenerowane komórki. Jakiego efektu możesz się spodziewać? Czy jest to zabieg dla wszystkich?

  Share post:
 9. Oxybrazja - opis zabiegu, przeciwskazania, efekty zabiegowe

  Oxybrazja, nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.
  Share post:
 10. Dermomasaż próżniowy - pełny opis zabiegu, przeciwskazania, efekty zabiegowe

  Czym jest dermomasaż próżniowy? Kto może skorzystać z zabiegu? Jakie są przeciwskazania do wykonania dermomasażu? Jakie są efekty pozabiegowe? O tym w dalszej części dzisiejszego artykułu – zapraszamy do lektury.
  Share post: