Blog

 1. Mikrodermabrazja Diamentowa – opis zabiegu, przeciwwskazania, efekty zabiegowe

  Mikrodermabrazja to peeling mechaniczny polegający na stopniowym złuszczaniu naskórka, pod stałą kontrolą wizualną, przy pomocy urządzenia posiadającego specjalne głowice ścierające. Górne warstwy obumarłego naskórka zostają usunięte, wskutek czego powstają nowe, zregenerowane komórki. Jakiego efektu możesz się spodziewać? Czy jest to zabieg dla wszystkich?

  Share post:
 2. ZATOKA PIĘKNA: "TA TECHNOLOGIA JEST REWELACYJNA (...) ". POZNAJ REMFAT - NOWOŚĆ W KLINICE DR SZCZYTA

  Technologia, która przez specjalistów nazywana jest technologią przyszłości. Z powodzeniem zastosowanie znajdzie w medycynie estetycznej i fizjoterapii. Piezoelektryczna fala skupiona REMFAT, bo o niej mowa, od niedawna jest również dostępna w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt w Warszawie.

  Share post:
 3. NOWE ŻYCIE, BEZ TRĄDZIKU. POZNAJ SYSTEM KLERESCA® - NOWOŚĆ W KLINICE MEDISTICA

  Celem systemu Kleresca jest zmiana podejścia do pielęgnacji skóry. Dzięki zastosowaniu światła fluorescencyjnego stymuluje on naturalne procesy w naszej skórze, aktywując mechanizmy naprawcze. Działanie tej przełomowej technologii testuje dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic z kliniki Medistica Medycyna + Piękno w Krakowie.
  Share post:
 4. Oxybrazja - opis zabiegu, przeciwskazania, efekty zabiegowe

  Oxybrazja, nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.
  Share post:
 5. Dermomasaż próżniowy - pełny opis zabiegu, przeciwskazania, efekty zabiegowe

  Czym jest dermomasaż próżniowy? Kto może skorzystać z zabiegu? Jakie są przeciwskazania do wykonania dermomasażu? Jakie są efekty pozabiegowe? O tym w dalszej części dzisiejszego artykułu – zapraszamy do lektury.
  Share post:
 6. Sonoforeza - pełny opis zabiegu, przeciwskazania, efekty zabiegowe

  Sonoforeza jest zabiegiem kosmetycznym, w którym wykorzystywane są ultradźwięki. Jakie niesie ze sobą zalety dla ciała? Jakie są wskazania do wykonania mikromasażu? Kto nie może poddać się sonoforezie? O tym rozmawiamy w dzisiejszym artykule – zapraszamy.

  Share post:
 7. Lifting bez skalpela – urządzenia do Twojego gabinetu

  Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, który dotyka każdego z nas. W obecnych czasach istnieje jednak wiele sposobów na jego spowolnienie, a także przywrócenie młodego wyglądu twarzy oraz innych części ciała.

  Share post:
 8. Mezoterapia bezigłowa - na czym polega? Opis zabiegu, przeciwskazania, efekty zabiegowe

  Na czym polega mezoterapia bezigłowa? Jakie są efekty zabiegu? Czy istnieją przeciwskazania do wykonania mezoterapii bezigłowej? Na te oraz inne pytania odpowiadamy w dalszej części dzisiejszego artykułu – zapraszamy do lektury!
  Share post:
 9. JAK ZADBAĆ O CERĘ?

  Cera człowieka jest jak wizytówka dobrego prawnika. Coś co powinno wyglądać dobrze i nienagannie, coś co reprezentuje każdego z nas i coś na co zwracamy uwagę na pierwszym miejscu. Dlatego dbanie o nią jest niezwykle ważne i nie powinniśmy ignorować codziennej pielęgnacji! Co zrobić, aby zadbać o nią w prawidłowy sposób?
  Share post:
 10. 5 sposobów na cellulit

  Kult ciała zmieniał się na przestrzeni lat, ale jedno jest pewne – każda z nas chce się czuć dobrze w swoim ciele. Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, które ten proces wspomagają. Takim zabiegiem jest REMFAT.
  Share post: