Blog

 1. Skuteczne technologie do modelowania sylwetki

  W jakie urządzenia do modelowania sylwetki warto zainwestować? Jak działają te urządzenia? Jaki efekt osiągniemy przy użyciu danego urządzenia? W tym artykule opowiemy Państwu o dwóch urządzeniach do modelowania sylwetki, jakimi jest Julié oraz Remfat – zapraszamy
  Share post:
 2. Zabiegi kosmetyczne na wiosnę – pomyśl o oczyszczaniu wodorowym!

  Co zrobić, aby przywrócić blask naszemu ciału po zimie? Jakie zabiegi kosmetyczne na wiosnę warto rozważyć?

  Share post:
 3. Fale radiowe - opis zabiegu, działanie, wskazania, przeciwskazania

  Radiofrekwencja to zabieg kosmetyczny, który polega na wykorzystaniu fal radiowych. Czym one konkretnie są? Jakie są zalety przeprowadzenia radiofrekwencji? W poniższym tekście znajdziesz odpowiedź na te oraz poniższe pytania.

  Share post:
 4. Laser biostymulacyjny – działanie, efekty zabiegowe

  Czym jest laser biostymulacyjny? Jak działa? Jakie są efekty po zabiegu laserem biostymulacyjnym? Zapraszamy do lektury.

  Share post:
 5. Jonoforeza - pełny opis zabiegu, przeciwskazania, efekty zabiegowe

  Czym jest jonoforeza? Jakie daje efekty? Jakie są wskazania do przeprowadzeniu zabiegu jonoforezy? Kto nie może zdecydować się na zabieg? O tym rozmawiamy w dzisiejszym artykule – zapraszamy.

  Share post:
 6. ZATOKA PIĘKNA: "TA TECHNOLOGIA JEST REWELACYJNA (...) ". POZNAJ REMFAT - NOWOŚĆ W KLINICE DR SZCZYTA

  Technologia, która przez specjalistów nazywana jest technologią przyszłości. Z powodzeniem zastosowanie znajdzie w medycynie estetycznej i fizjoterapii. Piezoelektryczna fala skupiona REMFAT, bo o niej mowa, od niedawna jest również dostępna w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt w Warszawie.

  Share post:
 7. NOWE ŻYCIE, BEZ TRĄDZIKU. POZNAJ SYSTEM KLERESCA® - NOWOŚĆ W KLINICE MEDISTICA

  Celem systemu Kleresca jest zmiana podejścia do pielęgnacji skóry. Dzięki zastosowaniu światła fluorescencyjnego stymuluje on naturalne procesy w naszej skórze, aktywując mechanizmy naprawcze. Działanie tej przełomowej technologii testuje dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic z kliniki Medistica Medycyna + Piękno w Krakowie.
  Share post:
 8. Vacuum Frequency – połączenie RF z masażem próżniowym

  Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych przyczyniają się do poprawy jakości skóry, jej ujędrnienia, zagęszczenia oraz niwelowania zmarszczek. Dla wzmocnienia efektu łączymy je z masażem podciśnieniowy odpowiedzialnym za zmniejszenie cellulitu i modelowanie skóry.

  Share post:
 9. Mikrodermabrazja korundowa – opis zabiegu, wskazania, przeciwwskazania, procedura

  Mikrodermabrazja korundowa to bardzo popularny zabieg polegający na złuszczaniu kolejnych warstw naskórka. Terapia ta daje dużo korzyści dla ciała i ma pozytywny wpływ na wygląd skóry. Na czym dokładnie polega mikrodermabrazja korundowa? Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

  Share post:
 10. Ultradźwięki – pełny opis zabiegu, przeciwwskazania, efekty zabiegowe

  Na czym polegają zabiegi ultradźwiękami? Jakie są wskazania do ich wykonania? Kto nie może poddać się zabiegowi? O tym rozmawiamy w dzisiejszym wpisie – zachęcamy do lektury.

  Share post:
WhatsApp Chat WhatsApp Chat