Blog

 1. Jak działa karboksyterapia

  Zastanawiasz się czym jest karboksyterapia? Czy jest dla Ciebie? Specjalnie z tej okazji napisaliśmy krótki artykuł "Jak działa karboksyterapia?" - zapraszamy przeczytania!
  Share post:
 2. JAK ZADBAĆ O CERĘ?

  Cera człowieka jest jak wizytówka dobrego prawnika. Coś co powinno wyglądać dobrze i nienagannie, coś co reprezentuje każdego z nas i coś na co zwracamy uwagę na pierwszym miejscu. Dlatego dbanie o nią jest niezwykle ważne i nie powinniśmy ignorować codziennej pielęgnacji! Co zrobić, aby zadbać o nią w prawidłowy sposób?

  #1 DEMAKIJAŻ, OCZYSZCZANIE I TONIZACJA

  Jak często wracasz do domu, kładziesz się na kanapie, zasypiasz, a następnie szybki prysznic i przemycie Twojej buzi wodą? Hmm częsty widok? Najwyższa pora to zmienić i wprowadzić nową rutynę! Płukając twarz wodą pozostawiasz cały makijaż, toksyny nazbierane przez cały dzień i całe mnóstwo bakterii na Twojej twarzy, co powoduje rozwój niedoskonałości, zmarszczek oraz pogłębia jej suchość. Aby zapobiec przedstawionym skutkom zacznij oczyszczanie od dokładnego demakijażu, korzystając z mleczka lub płynu micelarnego. Następnie możesz skorzystać z pianki oczyszczającej lub peelingu (bez ziaren),

  Share post:
 3. 5 sposobów na cellulit

  Kult ciała zmieniał się na przestrzeni lat, ale jedno jest pewne – każda z nas chce się czuć dobrze w swoim ciele. Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, które ten proces wspomagają. Takim zabiegiem jest REMFAT.
  Share post:
 4. Analiza skóry LumiScan Gen.3.0 - poznaj pierwsze w Polsce narzędzie sprzedażowe dla Twojego salonu

  Analiza skóry LumiScan Gen.3.0 - poznaj pierwsze w Polsce narzędzie sprzedażowe dla Twojego salonu.
  Share post:
 5. Multispektralna analiza skóry. Redakcja "Kosmetologii Estetycznej" testuje LUMISCAN GEN. 3.0.!

  Multispektralna analiza skóry. Redakcja "Kosmetologii Estetycznej"
  Share post: