Urządzenia do oczyszczania wodorowego

shop banner

Dostępna w PCZK gama urządzeń do oczyszczania wodorowego to rozwiązanie dedykowane specjalistom pragnącym włączyć do swojej oferty zabiegi bazujące na wyjątkowych właściwościach wodoru. Dlaczego warto? Oczyszczanie wodorowe to innowacyjna metoda, która nie tylko głęboko oczyszcza skórę, ale także neutralizuje wolne rodniki, zapobiegając procesom starzenia. Dzięki naszemu sprzętowi specjaliści z branży kosmetologicznej i medycyny estetycznej mogą oferować klientom pielęgnację o niezrównanej efektywności.

OCZYSZCZANIE WODOROWE – URZĄDZENIE OD PCZK

Urządzenia do oczyszczania wodorowego z asortymentu PCZK to zaawansowane technologie, które zawsze idą w parze z najwyższą jakością wykonania, a dedykowane są nie tylko zadowoleniu klienta, ale też wygodzie specjalistów wykonujących zabiegi. Nasze maszyny są gwarancją precyzyjnych, bezpiecznych i skutecznych zabiegów oczyszczających z wykorzystaniem właściwości wodoru. Renomowany producent urządzeń kosmetycznych posiada w sprzedaży modele, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i ich klientów.

AQUAPEEL H2 3.0 – TECHNOLOGIA DLA SYNERGII

AQUAPEEL H2 3.0 to innowacyjne urządzenie do oczyszczania wodorowego i hydrabrazji  w jednym, dostosowane do każdego typu cery, w tym cery problematycznej i naczyniowej. Sprzęt ten, wykorzystując technologię Aquapeel H2, pozwala przejść przez cztery etapy pielęgnacji: oczyszczanie, złuszczanie, dotlenienie i odżywienie skóry. Kluczowym elementem jest specjalny generator wodoru, który efektywnie neutralizuje wolne rodniki, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Dzięki pełnej regulacji przepływu substancji aktywnych AQUAPEEL H2 3.0 umożliwia efektywne oczyszczanie bez nadmiernego zużycia preparatów. Urządzenie jest idealne do całorocznych zabiegów, gwarantując wachlarz innych zastosowań, w tym ultradźwięki i mezoterapię bezigłową.

AQUAPEEL H2 1.0 – WIELOFUNKCYJNE ROZWIĄZANIE

AQUAPEEL H2 1.0 jest zaawansowaną maszyną do oczyszczania wodorowego twarzy, pozwalająca na przeprowadzenie 6-etapowego zabiegu, obejmującego usunięcie wolnych rodników, eksfoliację, dotlenienie, dyspersję antyoksydantów, wtłoczenie substancji aktywnych oraz lifting. Sprzęt ten zaprojektowany został dla każdego rodzaju cery, w tym problematycznej i naczyniowej, urządzenie łączy hydrabrazję, infuzję, ultradźwięki oraz bipolarny RF. Ta unikatowa kombinacja technologii sprawia, że już po pierwszym zabiegu widać zadowalające efekty.

AQUAPEEL H2 1.0 zapewnia regulację przepływu substancji aktywnych, tak ważną dla efektywności i ekonomiczności zabiegu. Maszyna posiada głowicę UD, RF oraz młotek z zimnem,  pozwalając na szerokie spektrum zastosowań. Urządzenie charakteryzuje się korzystnym stosunkiem ceny do jakości i zapewnia ciągłą pracę przez cały rok!

JAK DZIAŁAJĄ MASZYNY DO WODOROWEGO OCZYSZCZANIA TWARZY?

Sprzęt do wodorowego oczyszczenia twarzy działa na zasadzie zaawansowanej technologii, która wykorzystuje właściwości antyoksydacyjne wodoru do głębokiego oczyszczania i odmładzania skóry. Proces ten rozpoczyna się od wprowadzenia drobnych cząsteczek wodoru do głębokich warstw skóry, pozwalając tym samym na skuteczne usunięcie wolnych rodników i toksyn i przyczyniając się do poprawy ogólnej kondycji skóry.

Wodorowe oczyszczanie działa na wielu poziomach – nie tylko dokładnie oczyszcza pory, ale również pomaga w redukcji zmarszczek, poprawie elastyczności czy nawilżenia skóry. Jest to metoda nieinwazyjna i delikatna, a sam zabieg jest bezpieczny i komfortowy dla pacjentów. Urządzenia do medycyny estetycznej, umożliwiające oczyszczanie wodorowe, są zaprojektowane tak, by maksymalizować korzyści płynące z całego procesu, zapewniając jednocześnie wygodę użytkowania dla specjalistów.

pokaż więcej ⯆
×
;