AQUAPEEL H2 1.0® – oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 to:

  • gwarancja oryginalności produktu
  • 12 miesięczna gwarancja i serwis
  • stały dostęp do serwisu i części zamiennych
  • stały dostęp do części eksploatacyjnych tj. końcówki i płyny
  • szkolenie online lub w siedzibie naszej firmy
  • wsparcie marketingowe
  • kontakt z kosmetologiem-szkoleniowcem

ZOBACZ JAK WYKONAĆ ZABIEG OCZYSZCZANIA WODOROWEGO

Czym jest technologia Aquapeel H2?

AquaPeel H2 jest to rytuał pielęgnacyjny bazujący na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting. Synergiczne połączenie metod hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnego RF stanowi optymalną kombinację, umożliwiającą uzyskanie zadowalających efektów już po pierwszym zabiegu!

Czy wiesz, że?

Jednym z powodów przedwczesnego starzenia się skóry są wolne rodniki? Reaktywne formy tlenu (w skrócie RFT) doprowadzają do uszkodzenia włókna kolagenowego i elastyny. Dodatkowo, poprzez procesy utleniania, dochodzi do zubożenia warstwy lipidowej naskórka, czego efektem jest przedwczesne obumieranie komórek skóry i utrudnione procesy regeneracyjne. Skóra staje się poszarzała, traci elastyczność i jest bardziej podatna na powstawanie zmarszczek.

Oczyszczanie wodorowe - dlaczego warto zainwestować

ORYGINALNE URZĄDZENIE

Nie daj się nabrać na tanie podróbki urządzeń do oczyszczania wodorowego. Kupując tanie sprzęty z popularnych portali aukcyjnych musisz się liczyć z tym że nie posiadasz wsparcia serwisowego, gwarancji oraz dostępności do części serwisowych oraz eksploatacyjnych.

ATRAKCYJNA CENA 

Urządzenie do oczyszczania wodorowego AquaPeel nie jest urządzeniem najtańszym na rynku ale kupując od nas sprzęt masz gwarancję pełnego wsparcia na każdym etapie współpracy.

SERWIS I GWARANCJA 

Urządzenie objęte jest 12 miesięcznym okresem gwarancji. Po tym czasie masz stały dostęp do naszego działu serwisowego. Zawsze posiadamy na stanie części eksploatacyjne oraz serwisowe.

SZKOLENIE ONLINE 

Oferujemy zarówno szkolenie online jak i w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu. Szkolenie jest w pełni bezpłatne. Po szkoleniu otrzymujesz materiały marketingowe.

ZABIEG CAŁOROCZNY

AquaPeel H2 należy do grupy zabiegów, które można wykonywać przez cały rok. Preparaty nie powodują łuszczenia skóry, zatem terapia z powodzeniem może być stosowana w okresie letnim. Dzięki temu sprzęt pracuje przez cały rok.

ORYGINALNE PREPARATY

AquaPeel H2 posiada dedykowane płyny do zabiegu. Preparaty zawierają spore ilości składników aktywnych, których działanie widać już po pierwszej sesji. W zależności od wskazań mamy do dyspozycji 3 płyny o różnym działaniu.

 

Planujesz zainwestować w urządzenie do oczyszczania wodorowego i zastanawiasz się skąd jest taka różnica w cenie?
Dlaczego masz przepłacać za urządzenie, skoro możesz kupić podobne o wiele taniej?
Czym różnią się dostępne urządzenia do oczyszczania wodorowego?

Na cenę urządzeń składa się wiele czynników. Warto jest zwracać uwagę na miejsce, z którego planujesz kupić urządzenie.
Chcemy, żebyś był świadom swojej decyzji i tego co wpływa na cenę urządzenia.

OBEJRZYJ WIDEO:

Film: Poradnik – Jak wybrać rzetelnego dystrybutora urządzeń kosmetycznych (kliknij)

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ:

Artykuł: Oczyszczanie wodorowe. Zestawienie: cena i koszty (kliknij)

Artykuł: Ranking urządzeń do oczyszczania wodorowego (kliknij)

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Krok 1 Usuwanie wolnych rodników

Wolne rodniki to przyczyna przedwczesnego starzenia się skóry. Zatem pierwszym etapem każdej prawidłowej pielęgnacji powinna być ich neutralizacja. AquaPeel H2 wykorzystuje głowicę do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu. Tak przygotowana skóra gotowa jest do kwasowej eksfoliacji naskórka.

6 ETAPÓW PIELĘGNACYJNYCH

AquaPeel H2 to kompleksowa terapia, wykorzystująca aż 6 różnych etapów pielęgnacyjnych. W jednym rytuale zawarte są wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym skóra staje się oczyszczona, promienna i mocno odżywiona.

Krok 2 Eksfoliacja mieszanką kwasów A

Obumarłe komórki naskórka stanowią dodatkową barierę przy migracji substancji aktywnej w głąb skóry. Dlatego eksfoliacja jest jednym z najważniejszych etapów całej pielęgnacji. Opatentowana mieszanka kwasów zapewnia udrożnienie kanałów skórnych i dzięki temu doprowadzenie substancji czynnej do przestrzeni międzykomórkowej.

SZEROKI WACHLARZ ZASTOSOWAŃ

AquaPeel H2 poza funkcją oczyszczania wodorowego i hydrabrazji posiada również głowicę UD, RF oraz młotek z zimnem. Taka kombinacja pozwala na stworzenie różnych pakietów zabiegowych w zależności od specyfiki problemu klienta.

Krok 3 Nawilżenie, rozświetlenie skóry B / oczyszczenie, zmatowienie cery B+

W zależności od potrzeb skóry dochodzi do silnego nawilżenia z efektem rozświetlenia za pomocą specjalnej formuły zawartej w preparacie B. W przypadku cer problematycznych, tłustych skłonnych do zanieczyszczeń preparat B+ zadziała normalizująco a zawarte w nim składniki aktywne wpłyną na regulację produkcji sebum.

Krok 4 Laminacja skóry antyoksydantami

Po dokładnym oczyszczeniu i nawilżeniu/zmatowieniu cery ważnym aspektem jest prawidłowe zabezpieczenie jej przed ponownym powstawaniem nadmiaru wolnych rodników oraz przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego. Autorska głowica FusionJet umożliwia równomierne rozproszenie antyoksydantów, które stworzą doskonałą ochronę przed RFT.

Krok 5 Wtłaczanie substancji aktywnej

Głowica z ultradźwiękami doprowadza do drgań komórek, a co za tym idzie do tarcia i wytworzenia efektu termicznego. Dochodzi do pobudzenia krążenia krwi, polepszenia metabolizmu i lepszego wtłaczania substancji aktywnej. Zastosowane wcześniej antyoksydanty mają możliwość penetracji głębszych warstw skóry a co za tym idzie wzmocnienia efektu ochronnego.

Krok 6 Lifting

Zakończeniem całej pielęgnacji jest zabieg bipolarną falą radiową. Prąd wysokiej częstotliwości doprowadza do wytworzenia efektu termicznego w tkance, podgrzewając ją do temperatury 42°C. Ekspansja ciepła dochodzi do skóry właściwej, wywołując efekt wzmożonej stymulacji i napięcia włókna kolagenowego. Dzięki temu uzyskujemy silne zagęszczenie i uelastycznienie skóry.

REGULACJA PRZEPŁYWU SUBSTANCJI

AquaPeel H2 posiada pełną regulację przepływu substancji aktywnych. Dzięki temu możemy efektywnie oczyścić skórę, a jednocześnie nie narażamy salonu na zbyt wysokie straty związane z nadmiernym zużyciem preparatów.

 

Kosmetolog Anna Idzik

Jedynie synergiczne podejście do pielęgnacji przynosi określone korzyści terapeutyczne. Podczas
zabiegu rekomendowane jest użycie kilku następujących po sobie technologii, które mają na celu
spotęgowanie efektów regeneracyjnych oraz stymulujących struktury skóry. Urządzeniem spełniającym oczekiwania naszych Klientów jest AquaPeel H2.

Cosmedica

Firma, profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Pracownicy starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów. Wartą odnotowania jest duża wiedza, jaką posiada przedsiębiorstwo.
W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za cenionych profesjonalistów.

REHA MED

PCZK to firma, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To ludzie pełni pasji i pozytywnej energii. Jako wykładowca i zarazem właściciel Reha-Med Kliniki Kosmetologii i Trychologii bardzo dużo wagę przykładam do szkoleń prowadzonych z zakresu obsługi sprzętu dla mnie i moich pracowników. Poziom szkoleń pod względem merytorycznym i praktycznym PCZK oceniam na wzorowy.

DoubleTree by Hilton

Dziękujemy PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Współpraca z Wami to czysta przyjemność. W PCZK pracują ludzie, którym można zaufać.

1.

Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe to technologia pielęgnacji skóry, bazująca na działaniu wodoru jako czynnika antyoksydacyjnego. Dostępne na rynku urządzenia wykorzystują podciśnienie i strumień wody wodorowej jako czynnik peelingujący.

2.

Czym jest technologia AquaPeel H2?

Aquapeel H2 to rytułał pielęgnacyjny oczyszczania wodorowego bazujący na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting.

3.

Dlaczego warto zainwestować w technologię AquaPeel H2?

Urządzenie AquaPeel H2 stanowi innowacyjne podejście do tematyki oczyszczania skóry. Aktywny wodór neutralizując wolne rodniki stanowi obecnie podstawę każdej pielęgnacji. Doliczając do tego specjalną formułę kwasów oraz działanie koktajli antyoksydacyjnych mamy przepis na idealny zabieg oczyszczający z długotrwałymi efektami.

4.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia do oczyszczania wodorowego?

Przy wyborze urządzenia poza samym faktem funkcji oczyszczania wodorowego warto zwrócić uwagę na preparaty kwasowe, które w znaczny sposób wpływają na efekt końcowy. Przy Aquapeel H2 mamy pewność pracy na doskonałej jakości koktajlach, które są dedykowane pod dany problem cery.

5.

Jak wygląda kalkulacja zwrotu inwestycji AquaPeel H2?

Z racji tego, że AquaPeel H2 jest jednym z najpopularniejszych zabiegów rynku beauty całkowity koszt zwrotu inwestycji następuje w bardzo szybkim czasie. Przy założeniu wykonania zaledwie dwóch zabiegów dziennie, urządzenie zwraca się po miesiącu pracy.

6.

Czy oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 może być wykonane przez kosmetologa?

Zabieg jak najbardziej może być wykonywany przez kosmetologa. Cała procedura jest bardzo prosta w wykonaniu a intuicyjny interface ułatwia pracę ze sprzętem. Do każdego urządzenia AquaPeel H2 jest dołączany bardzo dokładny skrypt, w którym każdy krok jest szczegółowo opisany.

7.

Czy oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 można łączyć z innymi technologiami?

Tak. Zabieg oczyszczania wodorowego z użyciem urządzenia AquaPeel H2 można łączyć z innymi technologiami. Silne działanie antyoksydacyjne oraz eksfoliacyjne nierzadko stanowi wstęp do bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu laseroterapii czy medycyny estetycznej.

8.

Czy oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 można wykonywać przez cały rok?

Zabieg można wykonywać przez cały rok w interwałach miesięcznych bez żadnych efektów ubocznych. Podczas terapii nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka a mieszanki kwasowe nie powodują efektu łuszczenia się skóry, dlatego zabieg można wykonywać również w okresie letnim.

9.

Jakich efektów można się spodziewać po oczyszczaniu wodorowym AquaPeel H2?

Efekty są widoczne zaraz po zabiegu. Skóra staje się oczyszczona, nawilżona oraz mocno odżywiona. Po serii zabiegów wyrównuje się koloryt a twarz zyskuje zdrowszy, młodszy wygląd. AquaPeel H2 stanowi obecnie najpopularniejszy bezinwazyjny zabieg większości gabinetów kosmetycznych.

10.

Jakie są przeciwwskazania do oczyszczania wodorowego AquaPeel H2?

Do samego oczyszczania wodorowego oraz eksfoliacji kwasami jedynym przeciwwskazaniem są ostre stany zapalne na twarzy, zatem terapia z powodzeniem może być wykonywana praktycznie u każdego. Przy dodatkowym działaniu głowicy UD Czy RF przeciwwskazaniem będą elementy metalowe, ciąża czy epilepsja.

11.

Ile zabiegów oczyszczania wodorowego należy wykonać?

Zalecana seria zabiegowa oczyszczania wodorowego to 3-5 zabiegów . W przypadku cer bardzo problematycznych ilość ustalana jest indywidualnie z pacjentem po wywiadzie kosmetologicznym.

12.

Jakie są wskazania do oczyszczania wodorowego AquaPeel H2?

Do wskazań zabiegu oczyszczania wodorowego zaliczamy: • przedwczesne starzenie się skóry; • ziemista, zmęczona cera o nierównym kolorycie; • nadmierna produkcja sebum; • trądzik, zaskórniki, rozszerzone pory; • skłonności do stanów zapalnych.

13.

Czy oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2 boli?

Oczyszczanie wodorowe nie należy do bolesnych zabiegów. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy głowicy, która delikatnie zasysa skórę. Następne etapy zabiegu są bardzo przyjemne i pozwalają klientce w pełni się zrelaksować.

14.

Co ile wykonywać zabieg oczyszczania wodorowego AquaPeel H2?

Częstotliwość wykonywania zabiegu oczyszczania wodorowego zależy od typu cery klienta, z którym pracujemy oraz użytych preparatów zabiegowych. Średnio zabieg wykonujemy co 2/3 tygodnie, nie częściej niż raz w tygodniu.

15.

Czy hydrabrazja i oczyszczanie wodorowe to ten sam zabieg?

Oczyszczanie wodorowe i hydrabrazja to nie ten sam zabieg. Oczyszczanie wodorowe wykorzystuje stumień wody wodorowej. Urządzenia do hydrabrazji nie posiadają generatora wodoru, a efekt antyoksydacyjny uzysują dzięki składnikom aktywnym zawartych w preparatach. Na rynku istnieją urządzenia będące połączeniem oczyszczania wodorowego z hydrabrazją – AquaPeel H2 1.0.

RANKING URZĄDZEŃ DO OCZYSZCZANIA WODOROWEGO

Chcesz wiedzieć więcej o tym produkcie?

Sprawdź specyfikację techniczną.

×