Urządzenia medycyny estetycznej

shop banner

Urządzenia do medycyny estetycznej stanowią podstawę wyposażenia profesjonalnych gabinetów kosmetologii, w których wykorzystywane są do przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów na ciało i twarz. PCZK to polski dystrybutor i producent tego rodzaju sprzętu, który znany jest ze swojej wysokiej wydajności i niezawodności. Jesteś zainteresowany zakupem specjalistycznej aparatury? Poznaj naszą ofertę, którą kierujemy do świadomych lekarzy medycyny estetycznej chcących budować renomę swojego gabinetu na podstawie pionierskich technologii. Zapraszamy!

SPRZĘT DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – APARATURY UŁATWIAJĄCE PRACĘ W GABINECIE

Medycyna estetyczna jest dziedziną, w której bardzo duże znaczenie mają różnego rodzaju wysokowydajnościowe aparatury. Bez odpowiednich maszyn praca z ciałem byłaby o wiele trudniejsza i czasochłonna.

W dzisiejszych czasach jednak rynek bogaty jest w profesjonalny sprzęt dla medycyny estetycznej, za pomocą którego można pomyśleć o wymodelowaniu sylwetki, leczeniu trądziku, epilacji owłosienia czy rewitalizacji skóry twarzy.

URZĄDZENIA DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – NOWOCZESNY SPRZĘT HI-TECH OD PCZK

Jako dystrybutor i producent urządzeń do medycyny estetycznej doskonale wiemy, że za sukcesem gabinetu stoi wysokiej klasy wyposażenie. Stąd też nasza oferta składa się jedynie z certyfikowanych, atestowanych i przebadanych aparatur zaliczanych do tzw. urządzeń HI-TECH (z ang. high technology, czyli wysokiej technologii).

Nasz sprzęt medycyny estetycznej – niezależnie od modelu maszyny – wykorzystuje w pracy najnowocześniejsze rozwiązania gwarantujące naturalne i spektakularne efekty zabiegowe, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa w czasie zabiegu, ograniczając nadmierną ingerencję w ciało pacjenta, a tym samym – odczucia bólowe.

WYPOSAŻENIE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – CO W OFERCIE PCZK?

Oferujemy nowoczesny sprzęt do medycyny estetycznej, z którego korzystają profesjonalne gabinety kosmetologiczne w całej Polsce. Wszystkie urządzenia Hi- TECH w naszej ofercie są produkowane w Europie, posiadają certyfikat medyczny oraz skuteczność potwierdzoną badaniami klinicznymi. Jesteś lekarzem, który planuje otworzyć klinikę lub gabinet? W takim razie zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz aparaturę dostosowaną do potrzeb swoich i Twoich klientów.

Urządzenia do oczyszczania wodorowego

Zabiegi z wykorzystaniem wodoru w ostatnich latach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów chcących poprawić kondycję i wygląd skóry twarzy. W ofercie PCZK znajdują się obecnie dwa urządzenia, które cieszą się zaufaniem u kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej w całym kraju.

  • Urządzenie do oczyszczania wodorowego AQUAPEEL H2 1.0®
  • Aparatura do oczyszczania wodorowego AQUAPEEL H2 2.®.

Są to wysokowydajne aparatury o synergicznym działaniu – oczyszczania wodorowego oraz hydrabrazji płynami, które są nasycone substancjami aktywnymi. Zapewniają naturalne i pożądane przez klientów efekty, do których zaliczyć można m.in. silne nawilżenie skóry, zatrzymanie nadprodukcji sebum czy neutralizację wolnych rodników.

Aparatury do laserowej depilacji

Urządzenia do epilacji to innowacyjne narzędzia, które pozwalają na skuteczne i długotrwałe usunięcie niechcianego owłosienia z różnych części ciała. Dzięki zaawansowanej technologii, epilatory delikatnie usuwają włoski wraz z korzeniami, zapewniając gładkość skóry na znacznie dłuższy czas w porównaniu do tradycyjnego golenia

W ofercie znajduje się m.in. medyczny laser diodowy INITIA®, za pomocą którego możemy usunąć niechciane owłosienie. Terapia tego rodzaju to najbardziej dochodowy zabieg medycyny estetycznej, cieszący się niesłabnącą popularnością wśród klientów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Platformy do modelowania sylwetki

Urządzenia do modelowania sylwetki, pozwalające na wykonywanie zabiegów usuwania cellulitu i tkanki tłuszczowej, czyli terapii mających na celu wymodelować sylwetkę, podobnie jak wspomniana wyżej depilacja, są obecnie bardzo popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Chcąc przeprowadzać tego rodzaju terapie, warto zainteresować się nowoczesną platformą do modelowania sylwetki REMFAT®, w którą zdążyły zainwestować już najbardziej uznane nazwiska ze świata chirurgii plastycznej.

Sprzęty do zabiegów estetycznych twarzy

Zabiegi estetyczne na twarz to jedne z najczęściej wykonywanych w gabinetach. Wielu klientów nie akceptuje kształtu swojej twarz albo pragnie zadbać o lepszą kondycję swojej skóry. Do tego typu zabiegów niezbędne są profesjonalne urządzenia do odmładzania skóry twarzy i ciała. W takich okolicznościach z pomocą przychodzi inteligenta karboksyterapia JULIE®. Dwutlenek węgla wywołuje zbawienne procesy fizjologiczne naszego organizmu. Pacjentki mogą liczyć na znaczną poprawę wyglądu praktycznie już po pierwszym zabiegu. W ofercie znajduje się również urządzenie do karboksyterapii i mezoterapii igłowej DUAL MC® stanowiące prawdziwą rewolucję na rynku.

Aparatury medycyny estetycznej do diagnozy skóry

Przebarwienia i plamy pigmentacyjne to jedna z najczęstszych przyczyn wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Bardzo istotną rolę odgrywają tu właściwa diagnostyka, urządzenia do badania skóry oraz działania profilaktyczne. Najnowocześniejszym rozwiązaniem technologicznym w zakresie diagnostyki skóry jest multispektralne obrazowanie LUMISCAN®. Ta innowacyjna technologia uwydatnia przebarwienia posłoneczne głębokie oraz płytkie, dzięki czemu lekarz może jest zlokalizować i usunąć, np. za pomocą urządzenia dla medycyny estetycznej wykorzystującego światłoterapię SHR SPHINX3®.

W asortymencie znajdziesz również korneometr z linii LUMISCAN®, dzięki któremu wykonasz pomiar nawilżenia skóry twarzy.

Oprócz wyżej wymienionych aparatur dla medycyny estetycznej dostępne są również takie sprzęty jak:

  • fluorescencyjna energia świetlna KLERESCA®,
  • nano ultradźwięki CELLEON MED® do rewitalizacji skóry twarzy

PCZK to polski dystrybutor i producent sprzętu kosmetycznego, który pomoże Ci osiągnąć sukces – nie czekaj! Skontaktuj się z nami, umów się na specjalny pokaz i zadbaj o renomę swojego gabinetu już dziś. Zapraszamy!

pokaż więcej ⯆
;