SHR SPHINX3® – światłoterapia SHR – skuteczna redukcja przebarwień i cery naczyniowej.

SHR Sphinx 3 to rewolucyjna technologia światłoterapii bazująca na dwóch głowicach zabiegowych. Pierwsza przeznaczona jest do zabiegów usuwania owłosienia systemem SHR, przeprowadzanych metodą “In Motion”. Druga natomiast, jest pełnowartościowym urządzeniem IPL. Oznacza to, że możemy za jej pomocą wykonywać zabiegi z zakresu fotoodmładzania oraz usuwania rumienia naczyniowego, zmian trądzikowych, a także przebarwień. Urządzenie wyposażone jest w system chłodzący pozwalający wykonywać wszystkie zabiegi całkowicie bezboleśnie a funkcja autokalibracji daje gwarancję długoterminowej pracy na najbardziej optymalnych parametrach.

TECHNOLOGIA

Czym jest technologia SHR SPHINX3 ?

Technologia SHR SPHINX 3 to połączenie technologii IPL oraz SHR. Urządzenie zaopatrzone jest w dwie głowice, które umożliwiają wykonanie zabiegów o szerokim spektrum wskazań: bezbolesne usuwanie owłosienia, redukcja trądziku pospolitego, rumienia oraz przebarwień, a także doskonale się sprawdzi w terapiach ujędrniających.

Czy wiesz, że

Przy zabiegach światłoterapii obserwujemy absorpcję zarówno w melaninie jak i oksyhemoglobinie? Okno terapeutyczne dla tych chromoforów jest bardzo duże i w większości zawiera się w absorpcji VIS. Dzięki temu nie tylko uszkadzamy brodawkę włosa, ale również ograniczamy transport substancji odżywczych i tlenowych w jej okolicy, co zwiększa efektywność epilacji.

LAMPY KSENONOWE

SHR SPHINX 3 posiada angielskie lampy ksenonowe, które umożliwiają nieustanną pracę przez 12h. Daje to możliwość przyjęcia większej ilości klientów w ciągu jednego dnia. Żywotność lampy wynosi 200 000 impulsów.

REAL VALUE CALIBRATION

Opatentowana technologia RVC (Real Value Calibration) gwarantuje doskonale skupioną wiązkę promieniowania aż do 200 000 impulsów co wpływa na wysoką skuteczność zabiegową.

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA

SHR SPHINX 3 jest urządzeniem wyposażonym w opatentowaną technologię RVC (Real Value Calibration) gwarantującą skupioną wiązkę promieniowania aż do 200 000 impulsów co wpływa na wysoką skuteczność zabiegową.

RÓWNOMIERNA DYSTRYBUCJA ENERGII

Większość urządzeń skupia wiązkę energetyczną jedynie w centrum kryształu zabiegowego. SHR Sphinx 3 dystrybuuje energię na cały kryształ co sprawia, że zabieg jest efektywniejszy.

SYSTEM CHŁODZENIA

SHR SPHINX zminimalizował odczucia dyskomfortu praktycznie do zera, dzięki unikatowemu systemowi chłodzenia, opartemu na połączeniu wody i półprzewodników. Urządzenie umożliwia schłodzenie głowicy do -4 °C.

INTUICYJNY INTERFACE

SPHR SPHINX 3 prowadzi operatora krok po kroku, i nie stanowi problemu nawet dla początkujących. Intuicyjny interface posiada czytelne zakładki, które pozwalają na szybkie nauczenie się pracy z urządzeniem.

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Efekty

✔bezbolesna epilacja

✔poprawienie sprężystości skóry

✔redukcja widoczności naczyń krwionośnych

✔wyrównanie kolorytu skóry

✔wyłuszczenie przebarwień

✔rozjaśnienie bądź usunięcie przebarwień

✔wyciszenie czerwieni policzkowej

✔fotoodmłodzenie

✔hamowanie namnażania się bakterii P.Acnes

Schemat działania

Głowica SHR

SHR (Super Hair Removal)
Bezbolesna epilacja bazująca na wielu nakładających się impulsach, z których każdy ma jednostkowo niską energię. W efekcie skóra jest podgrzewana tylko do właściwego momentu, kiedy to dostarczymy odpowiednią wartość energii potrzebną do uszkodzenia mieszka włosowego.

Dzięki selektywnej fototermolizie uszkodzeniu ulega jedynie mieszek włosa bez naruszenia sąsiadujących tkanek. Promieniowanie emitowane przez głowicę przekształcane jest w energię cieplną, która koncentruje się w melaninie zawartej we włosach.

Technologia SHR wykorzystuje system „In Motion”, co oznacza, że głowica w trakcie zabiegu znajduje się w ciągłym ruchu. Impulsy świetlne są przekazywane w głąb skóry z dużą częstotliwością przez co zabiegi są szybkie i bardzo komfortowe.

Głowica IPL

fotoodmładzanie
skrócenie włókien kolagenowych, redukcja zmarszczek oraz poprawa sprężystości skóry

redukcja rumienia naczyniowego
wyciszenie czerwieni policzkowej, ograniczenie widoczności naczyń krwionośnych

redukcja trądziku
hamowanie namnażania się bakterii P. Acnes odpowiadających za rozwój zmian trądzikowych

redukcja przebarwień
znaczne rozjaśnienie bądź całkowite usunięcie przebarwień naskórkowych.

Głowica SHR SPHINX 3

✓ Zabiegi są bezbolesne
✓ Tańszy koszt zabiegu dla pacjenta
✓ Bezpieczniejsza technologia w okresie wiosna/lato
✓ Możliwość pracy w trybie ln-Motion – krótszy czas zabiegu
✓ Zdecydowanie niższe koszty eksploatacyjne

Klasyczna głowica IPL

– Zabiegi usuwania owłosienia laserem są bardzo bolesne
– Spory koszt zabiegu dla pacjenta
– Zabiegi laserowe są praktycznie wykluczone w okresie letnim
– Długi czas zabiegu na dużych obszarach ciała
– Zdecydowanie wyższe koszty eksploatacyjne

Opinie naszych klientów

REHA MED

PCZK to firma, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To ludzie pełni pasji i pozytywnej energii. Jako wykładowca i zarazem właściciel Reha-Med Kliniki Kosmetologii i Trychologii bardzo dużo wagę przykładam do szkoleń prowadzonych z zakresu obsługi sprzętu dla mnie i moich pracowników. Poziom szkoleń pod względem merytorycznym i praktycznym PCZK oceniam na wzorowy.

Cosmedica

Firma, profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Pracownicy starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów. Wartą odnotowania jest duża wiedza, jaką posiada przedsiębiorstwo.
W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za cenionych profesjonalistów.

DoubleTree by Hilton

Dziękujemy PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Współpraca z Wami to czysta przyjemność. W PCZK pracują ludzie, którym można zaufać.

Faq

1.

Dlaczego warto zainwestować w technologię SHR Sphinx 3?

Największym atutem jest wielozadaniowość tej technologii, która wzbogaci gabinet o 5 nowych terapii. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe SHR oraz IPL. Dzięki temu możemy wykonywać zabiegi nie tylko z zakresu epilacji, ale również w celu fotoodmładzania, usuwania przebarwień, usuwania zmian trądzikowych czy usuwania rumienia naczyniowego.

2.

Czy zabieg może być wykonywany przez kosmetologa?

Do wykonywania zabiegu nie jest wymagane wykształcenie medyczne. Nie ma żadnych obostrzeń prawnych do wykonywania zabiegu przez kosmetologa. Protokoły zabiegowe, czytelne menu oraz rzetelne szkolenie pozwalają na szybkie wdrożenie technologii do gabinetu.

3.

Jak wygląda kalkulacja zwrotu inwestycji?

Od kilku lat zabiegi epilacji cieszą się bardzo wysokim zainteresowaniem. Zakładając zaledwie dwa zabiegi dziennie koszt zakupu zwraca się już po 5 miesiącach pracy na urządzeniu. 1 dzień -> 2 zabiegi -> 500 zł zysku 5 miesięcy -> 200 zabiegów -> 50 000zł zysku

4.

Czy zabiegi można wykonywać przez cały rok?

W przeciwieństwie do laseroterapii zabieg SHR Sphinx3 można wykonywać przez cały rok, pamiętając o ochronie UV w okresie letnim.

5.

Czy zabieg można łączyć z innymi technologiami?

Zabieg można łączyć z innymi nieinwazyjnymi technologiami. W przypadku ciała podczas korzystania z fotoepilacji można korzystać z zabiegów endermologii, fali uderzeniowej czy ultradźwięków. Jeżeli chodzi o twarz dopuszczalne są wszystkie zabiegi nieinwazyjne, które nie uszkadzają struktury skóry.

6.

Od czego zależy skuteczność terapii?

Poza oczywistymi aspektami jak systematyczność zabiegów, ważna jest odpowiednia długość fali, moc oraz równomierna dystrybucja energii na powierzchnię całego kryształu zabiegowego. Wszystkie powyższe wytyczne spełnia SHR Sphinx 3 i jako jeden z nielicznych na rynku posiada system autokalibracyjny, który umożliwia stałe kontrolowanie optymalnych parametrów pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o tym produkcie?

Sprawdź specyfikację techniczną.

×