Urządzenia do odmładzania skóry twarzy i ciała

shop banner

Rozważasz inwestycję w profesjonalne urządzenie do odmładzania skóry twarzy? Jeżeli tak, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Jesteśmy polskim dystrybutorem i producentem urządzeń HI-TECH i nie tylko. W naszej ofercie dostępne są najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym wzniesiesz swój gabinet medycyny estetycznej na wyższy poziom. Sięgnij po sprawdzone aparatury i ciesz się z najwyższej jakości maszyn do odmładzania twarzy już dziś – zapraszamy.

PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO ODMŁADZANIA TWARZY – SPRZĘT PRZEZNACZONY DLA PROFESJONALISTÓW

Wiele osób marzy o tym, aby skóra na ich twarzy była gładka, jędrna i lśniąca przez całe życie. Niestety, z czasem kondycja cery się pogarsza, przez co dużą popularnością w naszym kraju cieszą się zabiegi odmładzające.

Do ich wykonania niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznych aparatur medycznych, które bazują na nowoczesnych technologiach, wykorzystując różne zjawiska jak np. światło. W PCZK każdy klient ma szansę wyposażyć się w profesjonalne urządzenia, które odnajdą się w każdym gabinecie kosmetologicznym czy klinice medycyny estetycznej. Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które stawia na najnowocześniejsze rozwiązania podnoszące z miejsca renomę danej placówki.

Zanim przejdziemy do wykonywania zabiegów, niezwykle ważna jest diagnostyka – do tego potrzebne są urządzenia do badania skóry, które również znajdziesz w naszym sklepie.

APARATURY ODMŁADZAJĄCE SKÓRĘ TWARZY – OFERTA PCZK

W tym miejscu warto przejść do sedna, czyli do tego, jakie maszyny do odmładzania, ujędrniania i nawilżania twarzy znajdują się w asortymencie PCZK. Poznaj każde urządzenie z bliska i zobacz, dlaczego warto w nie zainwestować!

JULIE®

JULIE® to inteligentna karboksyterapia, która od lat nie ma sobie równych na rynku – zarówno pod kątem ceny, jak i możliwości. Jest to profesjonalne urządzenie do pielęgnacji twarzy i nie tylko – wykorzystywana jest ona również do zabiegów na ciało oraz w terapiach łączonych (tzw. synergicznych). JULIE® w czasie pracy wykorzystuje dobroczynne właściwości dwutlenku węgla, dzięki któremu jesteśmy w stanie m.in. zredukować rozstępy, cellulit, tkankę tłuszczową, cienie pod oczami czy ujędrnić zwiotczałą skórę.

DUAL MC®

Urządzenie do karboksyterapii i mezoterapii igłowej DUAL MC® to jedno z najbardziej zaawansowanych sprzętów medycyny estetycznej. Co jest w nim takiego innowacyjnego? Przede wszystkim to, że dzięki wykorzystaniu systemu automatycznego podgrzewania gazu i regulowanego przepływu dwutlenku węgla umożliwia połączyć ze sobą 3 rodzaje zabiegów w jednym czasie: karboksyterapię, mezoterapię igłową oraz PRP (zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego).

AQUAPEEL H2 1.0® & AQUAPEEL H2 2.0®

Na stronie pczk.com.pl dostępne są również urządzenia do oczyszczania wodorowego, czyli zabiegu polegającego na wtłoczeniu pod skórę cząsteczek aktywnego wodoru (wszystko to odbywa się pod dużym ciśnieniem). Oba modele działają na tej samej zasadzie: posiadają synergiczne działanie oczyszczania i hydrabrazji za pomocą płynów, które są nasycone różnymi substancjami aktywnymi. Wysokowydajne, certyfikowane i przebadane maszyny do odmładzania, ujędrniania i nawilżania twarzy, które cieszą się dużą popularnością i zaufaniem wśród właścicieli gabinetów kosmetologicznych w całej Polsce. Poznaj je bliżej:

  • oczyszczanie wodorowe AQUAPEEL H2 1.0®,
  • urządzenie do oczyszczania wodorem AQUAPEEL H2 2.0®.

SHR SPHINX3®

W naszej ofercie dostępna jest również rewolucyjna technologia światłoerapii SHR SPHINX3®, która bazuje na dwóch głowicach zabiegowych. Pierwsza z nich znajduje zastosowanie w epilacji owłosienia, druga z kolei jest urządzeniem IPL, za pomocą którego można wykonać takie zabiegi jak: fotoodmładzanie twarzyleczenie trądziku, redukcja przebarwień, usuwanie rumienia naczyniowego.

Urządzenie do leczenia przebarwień oraz pielęgnacji twarzy i ciała posiada specjalny system chłodzący, dzięki któremu wykonywane zabiegi nie powodują odczuć bólowych u pacjentów. Z kolei opcja autokalibracji ułatwia zachować optymalne parametry pracy przez cały czas, uproszczając tym samym obsługę aparatury.

MASZYNY DO ODMŁADZANIA SKÓRY TWARZY NAJWYŻSZEJ KLASY – PCZK

Zależy Ci na zakupie profesjonalnego urządzenia do odmładzania skóry, które cechuje się nadzwyczajną wydajnością? W takim razie rozważ naszą ofertę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i produkcji certyfikowanych urządzeń do medycyny estetycznej. Zapewniamy wysoką jakość sprzętu, gwarancję oraz sprawny serwis. Wszystkie maszyny z naszej oferty posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające ich klasę.

Wiemy, że wyposażenie salonu kosmetycznego wiążę się ze sporym wydatkiem, dlatego też już dziś zachęcamy do odwiedzin naszej placówki. Umów się z nami na specjalny pokaz i przekonaj się na własnej skórze, że nasze urządzenia do zabiegów odmładzających czas to prawdziwa jakość i pionierskie technologie, których nie spotkasz, w co drugim gabinecie.

Zapraszamy do kontaktu!

Poznaj również nasze kombajny kosmetyczne i akcesoria kosmetyczne.

pokaż więcej ⯆
×
;