RF MIKROIGŁOWY GENTLO® – Innowacyjne połączenie RF z plazmą

GENTLO jest pierwszym innowacyjnym urządzeniem RF zjednoczonym z technologią plazmy. Pozwala na zmaksymalizowanie efektu synergii w leczeniu skóry od naskórka do skóry właściwej i zapewnia optymalne rezultaty, takie jak lifting, napinanie i ogólna rewitalizacja skóry.

TECHNOLOGIA

Czy wiesz że?

We wszechświecie 99% materii składa się z plazmy. Plazma może być najobficiej występującą formą zwykłej materii, chociaż hipoteza ta jest na razie niepewna, oparta na istnieniu nieznanych właściwościach. Plazma jest jednym z czterech podstawowych stanów skupienia materii, w odróżnieniu od innych form: ciała stałego, cieczy i gazu.

Czym jest technologia Gentlo?

GENTLO jest pierwszym innowacyjnym urządzeniem RF zjednoczonym z technologią plazmy. Pozwala na zmaksymalizowanie efektów synergii w leczeniu skóry od naskórka do skóry właściwej i zapewnia optymalne rezultaty, takie jak lifting, napinanie i ogólna rewitalizacja skóry.

Inteligentny system zintegrowany

Samodzielne monitorowanie i diagnozowanie urządzenia przez Internet i umożliwienie rozwiązywania problemów w czasie rzeczywistym bez konieczności wizyty w serwisie. Poprzez gromadzenie danych dotyczących leczenia, zapewniając najlepszy i bezpieczny protokół dla każdej zmiany chorobowej, aby dać użytkownikom jak najlepsze wskazówki.
– powiadomienie o wymianie materiałów eksploatacyjnych
– zapisane protokoły
– autodiagnostyka i kontrola
– funkcje zapobiegania usterkom i pomocy
– możliwość sprawdzenia ilości uderzeń i użycia urządzenia (ilość uderzeń, czas użycia itp.)
– dostępna jest zdalna aktualizacja SW/FW.

System BIG DATA

Poprzez gromadzenie danych o leczeniu, zapewniając najlepszy i bezpieczny protokół dla każdej zmiany chorobowej, aby dać użytkownikom jak najlepsze wskazówki.

Wygoda

Po podłączeniu online, sprawdzanie samodzielnego monitorowania urządzenia.

Łatwy i intuicyjny GUI – Kolorowy geniusz, GENTLO GUI

Prosty w użyciu

•Szeroki ekran LCD 12.1” Maksymalny kąt 75
•Technologia Sensor System automatycznego rozpoznawania uchwytu
•Otwór wentylacyjny, szybka i mocna cyrkulacja powietrza
•Tryb przewodnika LED Czerwony, żółty, biały, zielony
•Tylny uchwyt wysokiej jakości

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

EFEKTY

LECZENIE RF

✓Lifting skóry
✓Ogólne odmłodzenie
✓Trądzik
✓Leczenie blizn i rozstępów
✓Zwężenie porów
✓Redukcja drobnych zmarszczek

LECZENIE PLAZMĄ

✓Poprawa tekstury skóry
✓Efekt tonizujący
✓Nawilżenie skóry
✓Redukcja zmarszczek
✓Zagęszczenie skóry
✓Likwidacja suchości skóry

Schemat działania

RM RF mikroigłowy
Wszystkie izolowane i nieizolowane typy igieł 2000 uderzeń; możliwe zabiegi: Resurfacing, blizny potrądzikowe, przerostowe, rozstępy, napinanie. Specjalny RF mikroigłowy GENTLO. Regulowana głębokość igły od 0,5 mm do 3,5 mm, dając efekt igły nieizolowanej lub izolowanej.
Szeroki kąt widzenia
Z 25% mniejszą końcówką, minimalizując nakładanie się podczas zabiegu i zapewniając szeroki kąt widzenia dla bardziej dokładnych i precyzyjnych zabiegów.

PS Plazma
Wybielanie, sterylizacja, napinanie, relaksacja, wchłanianie; najlepszy składnik kosmetyczny – 466% więcej. Unikalne cechy i technologia. Potwierdzone działanie poprzez wyniki badań klinicznych.

RF Needle
Selektywne niszczenie gruczołów łojowych RF Needle selektywnie niszczy gruczoły łojowe bez uszkadzania naskórka, leczenia trądziku od podstaw, zapobieganie nawrotom.

RF Circle
Z małym RF ceramicznych, transmisja energii RF do skóry w miejscach trudno dostępnych dla igły. Użyj do przed i po leczeniu trądziku i ogólnym odmładzaniu skóry.

PLASONIC SKIN BOOSTER AMPOULE?
Ampułka zawiera aminokwasy, witaminy i 4 różne tripeptydy, które zawierają czynniki wzrostu w wysokim stężeniu. Jest to dwufunkcyjny booster skóry, który poprawia efekt zabiegu PLASONIC poprzed odmłodzenie i wybielenie skóry. PLASONIC i skin booster ampoule od HIRONIC, jest uważany za produkt, który jest w stanie zapewnić pomoc w łagodzeniu swędzenia z powodu suchości, a także poprawę w walce ze zmarszczkami, porami skóry, teksturą skóry, czterokrotnie większe nawilżenie przy użyciu przez cztery tygodnie.

TECHNOLOGIA GENTLO – DOWOLNA KONFIGURACJA

Opinie naszych klientów

Beauty Medica Agnieszka Mikołajczyk

Współpraca z PCZK od samego początku była wielką przyjemnością. Pierwszy zakupiony sprzęt u Państwa cechuje duża skuteczność oraz jakość, więc przy wyborze innego wiedziałam, że na pewno się do Państwa zgłoszę. Polecam PCZK za wiedzę, uczciwość ale i wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny.

Faq

1.

Czym jest technologia GENTLO®?

GENTLO® jest pierwszym innowacyjnym urządzeniem Radio frekwencji zjednoczonym z technologią plazmy. Pozwala na zmaksymalizowanie efektu synergii w leczeniu skóry od naskórka do skóry właściwej i zapewnia optymalne rezultaty, takie jak lifting, napięcie i ogólną rewitalizację skóry.

2.

Czy urządzenie GENTLO® posiada różne funkcje?

Tak, urządzenie GENTLO® to swego rodzaju mini kombajn, w którym można dowolnie konfigurować funkcje.

3.

Jakie problemy skórne można rozwiązać z pomocą GENTLO®?

Zwiotczała skóra, zmarszczki, duże pory, matowa skóra, trądzik zapalny, blizny po trądziku, rozstępy itp.

4.

Czy odczuwa się ból podczas zabiegu z użyciem GENTLO®?

Niski poziom bólu. Kremy znieczulające stosuje się w celu złagodzenia bólu przed zabiegiem, w jego trakcie nie pojawia się oczywiste poczucie bólu.

5.

Jakie reakcje mogą wystąpić po zabiegu z użyciem technologii GENTLO®?

Rumień: W zależności od energii zabiegowej i wrażliwości skóry pacjenta może pojawić się rumień w obszarze zabiegowym, 1-3 dni po zabiegu. Obrzęk: W zależności od energii zabiegowej i wrażliwości skóry pacjenta może wystąpić lekki obrzęk w obszarze zabiegowym, 1-3 dni po zabiegu. Uczucie pieczenia: Po zabiegu, ze względu na stymulację prądem fal radiowych, pacjent odczuje natychmiastowe pieczenie skóry. Zastosowanie maski na twarz może złagodzić to uczucie, a uczucie pieczenia zniknie po 2-3 godzinach. Swędzenie: Po zabiegu, gdy kolagen i naskórek zostaną zregenerowane, pojawi się swędzenie, nawet bardziej oczywiste po czterech lub pięciu dniach. Ale stopniowo zniknie po 1 tygodniu. Tymczasowe ściemnienie skóry: Po 3-5 dniach skóra tymczasowo ściemnieje na 3-5 dni. Ściemnienie stopniowo zniknie, a kolor skóry i jej stan zaczną się poprawiać;

Chcesz wiedzieć więcej o tym produkcie?

Sprawdź specyfikację techniczną.

×