Urządzenia do epilacji laserowej

shop banner

PCZK to polski dystrybutor i producent urządzeń HI-TECH takich jak m.in. profesjonalne lasery do depilacji owłosienia do gabinetów medycyny estetycznej. Oferujemy pionierskie technologie, dzięki którym wyróżnisz się pośród konkurentów. Jeżeli szukasz sprzętów najwyższej jakości, dzięki którym zaoferujesz klientom nowoczesne oraz skuteczne terapie estetyczne, koniecznie zapoznaj się z ofertą PCZK. Poznaj nasze lasery do usuwania owłosienia już dziś – zapraszamy.

PROFESJONALNY LASER DO USUWANIA OWŁOSIENIA – SKUTECZNA DEPILACJA CIAŁA

Mimo iż lasery do usuwania owłosienia są stosowane w gabinetach kosmetycznych od wielu lat, to niestety, nadal możemy zaobserwować wiele fałszywych informacji na ich temat. Zdarza się również, że są one używane w sposób niewłaściwy, co niesie ze sobą brak efektów, a w rezultacie odbija się niekorzystnie na opinii o skuteczności tego typu urządzeń laserowych.

Rzeczywistość jest zgoła inna – warto jednak wiedzieć, że profesjonalne lasery do depilacji do salonu kosmetycznego nie służą do zniszczenia cebulki włosów, a komórek macierzystych. Większość laserów do depilacji, nie wliczając tych urządzeń z Chin, to skuteczne maszyny do usuwania owłosienia.

Jednak to czy zabiegi będą skuteczne, to zależy bardziej od poznania lasera oraz dobrania odpowiednich parametrów – dla przykładu grubsze włosy wymagają użycia długich impulsów lasera.

Co więcej, zabiegi dadzą zadowalający efekt wtedy, gdy poznamy budowę i sposób rośnięcia włosa – taka wiedza w połączeniu z wysokiej klasy urządzeniami do medycyny estetycznej jest gwarantem sukcesu.

LASERY DO USUWANIA OWŁOSIENIA O WYROBIONEJ RENOMIE – PCZK

Na rynku jest dostępnych wiele urządzeń do depilacji laserowej. Ale jaki laser do depilacji jest najskuteczniejszy? Który sprzęt jest najbezpieczniejszy? Jaki model lasera wybrać?

Tutaj z pomocą przychodzi oferta PCZK, w której najnowszym urządzeniem laserowym do depilacji jest medyczny laser diodowy do usuwania owłosienia INITIA®

Ta innowacyjna technologia powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Laser INITIA®, wg portalu Be Inspiration, został uznany za najskuteczniejszy laser do depilacji 2022, a w rankingu laserów do usuwania owłosienia zajął 3 miejsce – wyprzedzając wiele uznanych marek. INITIA® to medyczny laser diodowy wysokiej mocy, produkowany w Katalonii przez małą, rodzinną firmę ASIROX®.

PCZK posiada w asortymencie również profesjonalne urządzenie do światłoterapii SHR SPHINX3®, które często wykorzystywane jest m.in. do epilacji owłosienia, zapewniając szybsze i lepsze efekty niż urządzenia IPL (redukcja do nawet 96%).

PLANUJESZ ZAKUP SKUTECZNEGO LASERA DO DEPILACJI? ODEZWIJ SIĘ DO PCZK!

Profesjonalne urządzenia laserowe to spory wydatek i niesamowicie szeroki wybór. Pamiętaj, że wbrew opinii wielu osób w branży beauty – to nie marka lasera sprzedaje zabieg. Jeżeli kupisz markowy laser diodowy za kilkaset tysięcy złotych, wcale nie oznacza to, że Twoi klienci będą go znać i chętnie do Ciebie przychodzić.

Dlatego też wybór tego jednego, odpowiedniego lasera do depilacji do salonu kosmetycznego musi być naprawdę przemyślany. Nasza firma wyciąga jednak pomocną rękę do każdego klienta, umożliwiając przetestowanie wybranej aparatury „na własnej skórze”. Co mamy na myśli? Jeśli rozważasz zakup konkretnego modelu lasera do swojego gabinetu, umów się z nami na specjalny pokaz.  Zaprezentujemy Ci nasz sprzęt do salonu kosmetycznego – omówimy właściwości poszczególnych urządzeń, pokażemy, w jaki sposób działają, jak wygląda ich obsługa i porozmawiamy o możliwościach urządzenia. Dzięki takiemu spotkaniu podejmiesz decyzję na spokojnie – bez presji i kupowania lasera w ciemno.

Jesteś zainteresowany? W takim razie odwiedź nasze biuro we WrocławiuSkontaktuj się z nami i ułatw sobie decyzję zakupową już dziś.

Z tego miejsca zachęcamy Cię do sprawdzenia naszych pozostałych urządzeń z oferty. W asortymencie znajdziesz m.in. kombajny kosmetyczneurządzenia do diagnostyki skóry, urządzenia do odmładzania twarzy czy sprzęt do modelowania sylwetki.

pokaż więcej ⯆
;