Kim jesteśmy?

11 lat doświadczenia

Jesteśmy producentem i dystrybutorem nowoczesnych technologii dla kosmetologii i medycyny estetycznej z Wrocławia.

Znajdziesz u nas unikatowe rozwiązania z zakresu diagnostyki skóry, modelowania sylwetki, odmładzania twarzy oraz terapii trądziku.

Od 11 lat aktywnie wspieramy naszych klientów w rozwoju ich biznesu. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu cenionych lekarzy i kosmetologów, m.in. Kliniki Dr Szczyta, Magdy Komorowskiej, Medistici czy Andżeliki Kisiel.

Zapraszamy do współpracy i poznania pełnej oferty naszych produktów!

Nasz zespół

Małgorzata Trzaskowska

Menadzer Biura

Olga Płaza

Starszy doradca klienta

Monika Dzikowska

Opiekun Klienta

Natalia Kosarzewska

Starszy Szkoleniowiec

Marek Trzaskowski

Logistyka

Paweł Niedziółka

Serwis

... dziękujemy PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Współpraca z Wami to czysta przyjemność. W PCZK pracują ludzie, którym można zaufać.

... ogromna dawka wiedzy, uśmiechu i pozytywnej energii, autentyczna chęć pomocy, autorskie protokoły zabiegowe i dziesiątki praktycznych wskazówek. To tylko kilka słów, które opisują współpracę z PCZK.

... PCZK odegrało znaczącą rolę w procesie rozwoju naszej marki. Mają szeroką wiedzę, którą chętnie się dzielą, a ich rady są cenne i przemyślane.

... zakup JULKI był strzałem w dziesiątkę. Urządzenie świetnie się prezentuje, nie sprawia kłopotów, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów zabiegów.

... współpraca z PCZK od samego początku była wielką przyjemnością. Pierwszy zakupiony sprzęt u Państwa cechuje duża skuteczność oraz jakość, więc przy wyborze innego wiedziałam, że na pewno się do Państwa zgłoszę. Polecam PCZK za wiedzę, uczciwość ale i wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny.

×