AQUAPEEL H2 3.0® – oczyszczanie wodorowe

Oryginalny AquaPeel H2 to urządzenie o synergicznym działaniu oczyszczania wodorowego i hydrabrazji płynami nasyconymi substancjami aktywnymi. Prawidłowo wykonany zabieg składa się z 4 etapów. Jest to zabieg dedykowany dla każdego typu cery, również dla cery problematycznej i naczyniowej.

ZOBACZ KROK PO KROKU JAK WYKONAĆ ZABIEG

Czym jest technologia Aquapeel H2?

AquaPeel H2 jest to rytuał pielęgnacyjny bazujący na 4 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz odżywienie skóry. Synergiczne połączenie metod hydrabrazji aktywnym wodorem, eksfoliacji kwasami, ultradźwięków oraz mezoterapii stanowi doskonałą pielęgnację każdego typu cery.

Czy wiesz, że?

Jednym z powodów przedwczesnego starzenia się skóry są wolne rodniki? Reaktywne formy tlenu (w skrócie RFT) doprowadzają do uszkodzenia włókna kolagenowego i elastyny. Dodatkowo, poprzez procesy utleniania, dochodzi do zubożenia warstwy lipidowej naskórka, czego efektem jest przedwczesne obumieranie komórek skóry i utrudnione procesy regeneracyjne. Skóra staje się poszarzała, traci elastyczność i jest bardziej podatna na powstawanie zmarszczek.

ZABIEG CAŁOROCZNY

AquaPeel H2 należy do grupy zabiegów, które można wykonywać przez cały rok. Preparaty nie powodują łuszczenia skóry, zatem terapia z powodzeniem może być stosowana w okresie letnim. Dzięki temu sprzęt pracuje przez cały rok.

ORYGINALNE PREPARATY

AquaPeel H2 posiada dedykowane płyny do zabiegu. Preparaty zawierają spore ilości składników aktywnych, których działanie widać już po pierwszej sesji. W zależności od wskazań mamy do dyspozycji 3 płyny o różnym działaniu.

REGULACJA PRZEPŁYWU SUBSTANCJI

AquaPeel H2 posiada pełną regulację przepływu substancji aktywnych. Dzięki temu możemy efektywnie oczyścić skórę, a jednocześnie nie narażamy salonu na zbyt wysokie straty związane z nadmiernym zużyciem preparatów.

WYSOKIEJ MOCY GENERATOR WODORU

Generator wodoru o mocy aż 150W w połączeniu z potencjałem REDOX wody – 1200 mV jest najistotniejszym elementem urządzenia. Takie zestawienie parametrów pozwala uzyskać najsilniejsze działanie przeciwutleniające.

SZEROKI WACHLARZ ZASTOSOWAŃ

AquaPeel H2 poza funkcją oczyszczania wodorowego i złuszczania kwasami posiada również głowicę ultradźwięków oraz mezoterapia bezigłowej. Taka kombinacja pozwala na stworzenie różnych pakietów zabiegowych w zależności od specyfiki problemu klienta.

KORZYSTNA CENA

AquaPeel H2 charakteryzuje najlepszy współczynnik ceny do jakości. Kupując bezpośrednio u wyłącznego dystrybutora na Polskę – omijasz pośredników i nie przepłacasz za urządzenie. Dodatkowo masz gwarancję opieki pozakupowej.

 

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Krok 1 Usuwanie wolnych rodników

Wolne rodniki to przyczyna przedwczesnego starzenia się skóry. Zatem pierwszym etapem każdej prawidłowej pielęgnacji powinna być ich neutralizacja. AquaPeel H2 wykorzystuje głowicę do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu. Tak przygotowana skóra gotowa jest do kwasowej eksfoliacji naskórka.

Krok 2 Eksfoliacja mieszanką kwasów A

Wolne rodniki to przyczyna przedwczesnego starzenia się skóry. Zatem pierwszym etapem każdej prawidłowej pielęgnacji powinna być ich neutralizacja. AquaPeel H2 wykorzystuje głowicę do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu. Tak przygotowana skóra gotowa jest do kwasowej eksfoliacji naskórka.

Krok 3 Nawilżenie, rozświetlenie skóry B / oczyszczenie, zmatowienie cery B+

W zależności od potrzeb skóry dochodzi do silnego nawilżenia z efektem rozświetlenia za pomocą specjalnej formuły zawartej w preparacie B. W przypadku cer problematycznych, tłustych skłonnych do zanieczyszczeń preparat B+ zadziała normalizująco a zawarte w nim składniki aktywne wpłyną na regulację produkcji sebum.

Krok 4 Laminacja skóry antyoksydantami

Po dokładnym oczyszczeniu i nawilżeniu/zmatowieniu cery ważnym aspektem jest prawidłowe zabezpieczenie jej przed ponownym powstawaniem nadmiaru wolnych rodników oraz przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego. Autorska głowica FusionJet umożliwia równomierne rozproszenie antyoksydantów, które stworzą doskonałą ochronę przed RFT.

Kosmetolog Anna Idzik

Jedynie synergiczne podejście do pielęgnacji przynosi określone korzyści terapeutyczne. Podczas
zabiegu rekomendowane jest użycie kilku następujących po sobie technologii, które mają na celu
spotęgowanie efektów regeneracyjnych oraz stymulujących struktury skóry. Urządzeniem spełniającym oczekiwania naszych Klientów jest AquaPeel H2.

DoubleTree by Hilton

Dziękujemy PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Współpraca z Wami to czysta przyjemność. W PCZK pracują ludzie, którym można zaufać.

Cosmedica

Firma, profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Pracownicy starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów. Wartą odnotowania jest duża wiedza, jaką posiada przedsiębiorstwo.
W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za cenionych profesjonalistów.

REHA MED

PCZK to firma, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To ludzie pełni pasji i pozytywnej energii. Jako wykładowca i zarazem właściciel Reha-Med Kliniki Kosmetologii i Trychologii bardzo dużo wagę przykładam do szkoleń prowadzonych z zakresu obsługi sprzętu dla mnie i moich pracowników. Poziom szkoleń pod względem merytorycznym i praktycznym PCZK oceniam na wzorowy.

Faq

1.

Dlaczego warto zainwestować w technologię AquaPeel H2?

Urządzenie AquaPeel H2 stanowi innowacyjne podejście do filozofii oczyszczania wodorowego. Zawiera zaawansowaną technologię otrzymywania wodoru na drodze elektrolizy zachowując odpowiednie standardy. Do tego jest w pełni polskim urządzeniem produkowanym we wrocławskiej firmie działającej na rynku kosmetycznym od ponad 10 lat.

2.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia do oczyszczania wodorowego?

Ważnym aspektem przy wyborze urządzenia do oczyszczania wodorowego jest sam generator wodoru oraz sposób jego otrzymywania przed zabiegiem. Technologia AquaPeel H2 wytwarza wodór na drodze elektrolizy 160W i charakteryzuje się bardzo wysokim i jakościowym potencjałem REDOX wody -1200mV, często nieosiągalnym przez inne urządzenia dostępne na rynku.

3.

Jak wygląda kalkulacja zwrotu inwestycji AquaPeel H2?

Z racji tego, że AquaPeel H2 jest jednym z najpopularniejszych zabiegów rynku beauty całkowity koszt zwrotu inwestycji następuje w bardzo szybkim czasie. Przy założeniu wykonania zaledwie dwóch zabiegów dziennie, urządzenie zwraca się po 6 tygodniach pracy.

4.

Czy zabieg AquaPeel H2 może być wykonany przez kosmetologa?

Zabieg jak najbardziej może być wykonywany przez kosmetologa. Cała procedura jest bardzo prosta w wykonaniu a intuicyjny interface ułatwia pracę ze sprzętem. Do każdego urządzenia AquaPeel H2 jest dołączany bardzo dokładny skrypt, w którym każdy krok jest szczegółowo opisany.

5.

Czy zabieg AquaPeel H2 można łączyć z innymi technologiami?

Tak. Zabieg oczyszczania wodorowego z użyciem urządzenia AquaPeel H2 można łączyć z innymi technologiami. Silne działanie antyoksydacyjne oraz eksfoliacyjne nierzadko stanowi wstęp do bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu laseroterapii czy medycyny estetycznej.

6.

Czy zabieg AquaPeel H2 można wykonywać przez cały rok?

Zabieg można wykonywać przez cały rok w interwałach miesięcznych bez żadnych efektów ubocznych. Podczas terapii nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka a mieszanki kwasowe nie powodują efektu łuszczenia się skóry, dlatego zabieg można wykonywać również w okresie letnim.

7.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu AquaPeel H2?

Efekty są widoczne zaraz po zabiegu. Skóra staje się oczyszczona, nawilżona oraz mocno odżywiona. Po serii zabiegów wyrównuje się koloryt a twarz zyskuje zdrowszy, młodszy wygląd. AquaPeel H2 stanowi obecnie najpopularniejszy bezinwazyjny zabieg większości gabinetów kosmetycznych.

8.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu AquaPeel H2?

Do samego oczyszczania wodorowego oraz eksfoliacji kwasami jedynym przeciwwskazaniem są ostre stany zapalne na twarzy, zatem terapia z powodzeniem może być wykonywana praktycznie u każdego. Przy dodatkowym działaniu głowicy UD Czy mezoterapii bezigłowej przeciwwskazaniem będą elementy metalowe, ciąża czy epilepsja.

Chcesz wiedzieć więcej o tym produkcie?

Sprawdź specyfikację techniczną.

×