KLERESCA® – fluorescencyjna energia świetlna

PODARUJ SWOIM PACJENTOM NOWE ŻYCIE, BEZ TRĄDZIKU.

KLERESCA® to opatentowana w Stanach Zjednoczonych, pionierska metoda leczenia trądziku za pomocą fluorescencji.

Unikalny fotokonwerter (w formie żelu), bogaty w chromofory, przekształca światło niebieskie w energię fluorescencyjną (FLE®) – światło o rzadkiej długości fali, które penetruje w głębokie warstwy skóry, pobudzając do pracy jej naturalne mechanizmy naprawcze.

Zabieg jest całoroczny, bezbolesny i całkowicie nieinwazyjny. Można go stosować bezpiecznie u kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią.

OBEJRZYJ WIDEO:

1. Film: Prezentacja urządzenia (kliknij)
2. Film: Okiem eksperta prof. Szlachcic (kliknij)

Technologia

DLACZEGO INNOWACYJNY SYSTEM?

Przewagi urządzenia

SYSTEM BIOFOTONICZNY KLERESCA®

✓Opatentowany w Stanach Zjednoczonych, generator HIGH BLUE LED™ wysokiej mocy, generuje światło niebieskie o długości fali 415/447 nm;

✓Unikalny fotokonwerter (w formie żelu), bogaty w chromofory, przemienia światło niebieskie w energię fluorescencyjną (FLE®) – światło o rzadkiej długości fali, które penetruje w głębokie warstwy skóry, pobudzając do pracy jej naturalne mechanizmy naprawcze.;

✓Fluorescencyjna energia świetlna (FLE®) emituje rzadkie światło, o znacznie większym zakresie (od 500 do nawet 630nm) i głębokości przenikania, dzięki czemu uzyskujemy doskonałe efekty przeciwzapalne, regeneracyjne oraz anti-aging;

✓Skuteczność udokumentowana w warunkach klinicznych, posiada certyfikat medyczny oraz amerykański certyfikat FDA;

✓Można stosować u kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią;

✓Zabieg jest całoroczny, bezbolesny, trwa zaledwie 9 minut i jest całkowicie nieinwazyjny;

ŚWIATOWA INNOWACJA

KLERESCA® to opatentowana w Stanach Zjednoczonych, pionierska metoda leczenia trądziku za pomocą fluorescencji. Unikatowa formuła żelu fotokonwertującego przemienia światło niebieskie we fluorescencyjną energię świetlną (FLE®). Światło fluorescencyjne o zakresie długości fali od 500 co nawet 630nm, przenika głęboko w skórę, aktywując jej procesy lecznicze oraz naprawcze.

NOWOŚĆ W POLSCE

KLERESCA® to technologia skierowana do świadomych przedsiębiorców, którzy pragną budować swoją markę w oparciu o prekursorskie technologie, niedostępne w co drugim gabinecie kosmetycznym.

NOWE ŻYCIE, BEZ TRĄDZIKU

KLERESCA® to przede wszystkim POMOC oraz SZANSA dla milionów osób w Polsce, dotkniętych chorobą trądziku. Do tej pory, leczenie wiązało sie z agresywną farmakologia oraz inwazyjnymi metodami. KLERESCA® jest pierwszą technologią, która przełamuje ten stereotyp, oferując zabieg niezwykłe bezpieczny i przyjemny dla pacjenta.

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

RÓŻNICA TKWI WE FLUORESCENCJI

Celem systemu Kleresca® jest zmiana podejścia do pielęgnacji skóry. Technologia biofotoniczna Kleresca® umożliwia zastosowanie nieinwazyjnego leczenia zarówno problemów natury terapeutycznej, jak i estetycznej, wykorzystując światło fluorescencyjne, które stymuluje naturalne procesy biologiczne w skórze oraz jej mechanizmy naprawcze.

Leczenie tego typu zmniejsza stan zapalny, zwiększa wytwarzanie kolagenu i normalizuje aktywność komórkową przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i skuteczności. W ujęciu naukowym proces znany jest jako fotobiomodulacja.

TECHNOLOGIA KLERESCA® - UNIKALNY SYSTEM

Zabieg opiera się ma przemianie światło niebieskiego na fluorescencyjną energię świetlną, która przenika głęboko w skórę, aktywując jej reakcje lecznicze.

ŁATWE I PRZYJEMNE ZABIEGI

Pacjenci zazwyczaj opisują trzyetapowe leczenie jako bezbolesne i przyjemne doświadczenie. Kleresca® stymuluje skórę do samodzielnej naprawy, dzięki czemu staje się ona sojusznikiem, a nie wrogiem.

Na oczyszczoną skórę
nakładany jest żel Kleresca®.

Naświetlamy skórę przez 9 minut.

Żel jest usuwany, a skóra jest
oczyszczona i nawilżona.

PAKIET STARTOWY KLERESCA®

Inwestując w system biofotoniczny Kleresca otrzymujesz pakiet startowy, który umożliwi Ci wykonanie 3 serii zabiegowych.

Opinie naszych klientów

Medistica® Medycyna + Piękno


„Dzięki Systemowi Biofotonicznemu Kleresca® zyskujemy spektakularne efekty w leczeniu trądziku.
Bez wątpienia jest to przełomowa technologia.”

Dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic
Ambasador Kleresca® w Polsce

1.

Na czym polega fenomen zabiegu Kleresca?

Kleresca jest pionierem w wykorzystywaniu technologii biofotonicznej do stymulacji naturalnych mechanizmów naprawczych skóry za pomocą fluorescencji. Unikalne zabiegi, charakteryzują się niską inwazyjnością i wysoką skutecznością. Pomagają zmniejszyć stany zapalne oraz zwiększyć wytwarzanie kolagenu.

2.

Jak wygląda przebieg zabiegu Kleresca?

W zależności od wskazania aplikowany jest odpowiedni żel fotokonwertujący. Następnie rozpoczyna się naświetlanie lampą LED o zróżnicowanej długości fal. W trakcie zabiegu światło wchodzi w interakcję z żelem, przekształcając się fluorescencyjną energię, która pobudza regenerację skóry i redukuje stany zapalne.

3.

Czy maski fotokonwertujące Kleresca mogą być stosowane z inną lampą?

Absolutnie nie. Oryginalna lampa Kleresca tworzy nierozłączny duet wraz z maskami. Zastosowanie dwóch długości światła, odpowiedniej ilości diod oraz konkretnej gęstości mocy jest kluczowe dla efektywnej fluorescencji maski. Jedynie przy takiej konfiguracji mamy pewność bezpiecznej i skutecznej terapii.

4.

Jakie są zalety stosowania terapii Kleresca w przypadku leczenia trądziku?

Największym atutem tej technologii jest wysoka skuteczność oraz mała ilość przeciwwskazań. Warto dodać, iż dermatologiczny system Kleresca jest zabiegiem nieinwazyjnym, który nie obciąża wątroby i innych narządów, co w przypadku leczenia zmian trądzikowych jest rzadkością.

5.

Czy zabieg Kleresca można wykonywać przez cały rok?

Z racji niskiej inwazyjności zabieg można wykonywać przez cały rok. Podczas terapii nie dochodzi na naruszenia ciągłości skóry, zatem również w okresie letnim możemy kontynuować sesje. Należy jednak pamiętać, iż w okresie wzmożonego nasłonecznienia trzeba stosować kremy z wyższym filtrem SPF.

6.

Czy zabieg Kleresca jest bolesny?

Zabieg jest przyjemny i z pewnością nie należy do terapii traumatyzujących. Podczas naświetlania jest odczuwalne ciepło i charakterystyczne musowanie maski. Zabieg jest krótki, nieinwazyjny, bez skutków ubocznych, dlatego zyskał na świecie bardzo dobre opinie wśród wielu leczonych pacjentów.

7.

Jakie są wskazania do zabiegu Kleresca?

System dermatologiczny Kleresca dysponuje trzema rodzajami żeli, które są dostosowane pod dany problem pacjenta- trądzik pospolity, trądzik różowaty, biorewitalizacja skóry. Dzięki zastosowaniu unikatowej fluorescencyjnej energii skóra jest stymulowana na różnych głębokościach przez co technologia zyskuje znakomite efekty.

8.

Czy po zabiegu Kleresca mogą pojawić się skutki uboczne?

Terapia z wykorzystaniem systemu dermatologicznego Kleresca jest w pełni bezpieczna i nie niesie żadnego ryzyka powikłań. Urządzenie posiada certyfikat medyczny a jego skuteczność i bezpieczeństwo zostały poparte w wielu badaniach klinicznych. Do tej pory nie odnotowano żadnych niepożądanych efektów.

JESTEM ZAINTERESOWANA!

Szukasz specyfikacji?

×