Skuteczne technologie do modelowania sylwetki

Skuteczne technologie do modelowania sylwetki

W jakie urządzenia do modelowania sylwetki warto zainwestować? Jak działają te urządzenia? Jaki efekt osiągniemy przy użyciu danego urządzenia? W tym artykule opowiemy Państwu o dwóch urządzeniach do modelowania sylwetki, jakimi jest Julié oraz Remfat – zapraszamy

Modelowanie sylwetki – urządzenia, dzięki którym pokochasz swoje ciało na nowo

Zgrabna sylwetka jest najbardziej pożądanym efektem wielu osób. Zbliżające się wakacje mobilizują nas do ulepszenia naszego wyglądu, abyśmy czuli się dobrze w swoim ciele. Chcemy unikać bolesnych i nieprzyjemnych zabiegów, dlatego dobrze wybrana technologia jest ważna, aby zabieg był w pełni komfortowy dla klientki. Oprócz wspomnianego komfortu liczą się również piękne i naturalne efekty – w tym niewątpliwie pomagają profesjonalne maszyny do modelowania sylwetki, o których dziś porozmawiamy. A konkretnie o dwóch konkretnych modelach: Julié oraz Remfat.

Julié – rewolucyjne urządzenie do modelowania sylwetki

Inteligentna karboksyterapia Julié to urządzenie, które ma szerokie zastosowanie, ponieważ można ją stosować na twarz oraz ciało. Jej zadaniem jest redukcja tkanki tłuszczowej, rozstępów, cieni pod oczami oraz ujędrnienie skóry. Urządzenie posiada inteligentny system samodzielnego dobierania parametrów zabiegowych w zależności od stadium, stopnia zaawansowania oraz miejsca zabiegowe. Co więcej, pomimo że urządzenie samodzielnie dobiera parametry, to stale możemy kontrolować najważniejsze informacje podczas zabiegu.

Julié przykład urządzenia do modelowania sylwetki, w które warto zainwestować

Aparat do modelowania sylwetki pozwala nam kontrolować cały zabieg, poprzez określone miejsce iniekcji, dawkę gazu na jedno wkłucie, ale także regulację przepływu dla danego wskazania oraz stopnia zaawansowania. Karboksyterpia Julié posiada podwójny system podgrzewania dwutlenku węgla, dzięki czemu możemy być pewni, że klientka będzie miała nieporównywalnie mniejsze odczucie bólu. Podskórne podawanie dwutlenku węgla przy użyciu karboksyterapii Julié nie tylko poprawia krążenie krwi w tkankach w postaci redukcji zmarszczek czy wzmocnieniu cebulki włosa, ale znacząco może wpłynąć na redukcję tkanki tłuszczowej, o której w znacznej mierze większość z nas marzy. Zabieg jest bezinwazyjny, niewymagający znieczulenia, dzięki czemu nie wymaga on rekonwalescencji. Jest to bezpieczna metoda przy użyciu urządzenia do modelowania sylwetki.

Remfat – urządzenie do wyszczuplania sylwetki wykorzystujące falę uderzeniową

Remfat to urządzenie opierające się na piezoelektrycznej fali uderzeniowej produkowanej w głowicy. Przede wszystkim służy nam do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, modelowania sylwetki oraz ujędrnienia skóry. Za pomocą żelowych padów na ściśle określonej głębokości przekazujemy wytworzoną energię. Dzięki fali skupionej możemy mieć pewność, że wytworzona energia trafi bezpośrednio w zaplanowane miejsce zabiegowe. Urządzenie do modelowanie sylwetki posiada żelowe pady o różnej głębokości, dlatego bez problemu można dopasować je indywidualnie do skóry. Jest to ważne w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ każda osoba posiada inną grubość.

Urządzenie do odchudzania i modelowania sylwetki Remfat – poznaj pełnie zalet

Remfat posiada wiele zalet w postaci produkcji kolagenu tworzących przez mikrouszkodzenia, które mają działanie regenerujące. Urządzenie do wyszczuplenia sylwetki posiada elektryczny fałdomierz, który pozwala nam wykonać pomiar tkanki tłuszczowej, dzięki czemu każdy zabieg zostaje wykonany indywidualnie pod daną osobę. Co więcej, piezoelektryczna fala uderzeniowa działa na hipertroficzne włókna mięśniowe, która rozluźnia napięcie mięśniowe. W efekcie urządzenie do modelowania sylwetki daje nam działanie relaksacyjne.

Oba urządzenia do modelowania sylwetki są bezinwazyjne oraz niewymagające rekonwalescencji. W pełni bezpieczne zabiegi, które zapewniają komfort klientce oraz zadowalające efekty. Dzięki tym maszyną do modelowania sylwetki możemy nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, ale także zniwelować niedoskonałości w postaci cellulitu czy rozstępów. Sprzęt do modelowania sylwetki przyspiesza nam pożądany efekt.

Szukasz wysokiej jakości urządzeń HI-TECH do swojego gabinetu lub salonu? W takim razie odwiedź hurtownię sprzętu kosmetycznego PCZK – znajdziesz u nas certyfikowane sprzęty znane ze swojej wyjątkowej wydajności i zapewnienia spektakularnych efektów. Postaw na profesjonalne wyposażenie salonu kosmetycznego i zadbaj o renomę Twojej placówki już dziś – zapraszamy!

×