• Home
  • Trądzik

Nowe życie, bez trądziku. Poznaj system Kleresca® – nowość w klinice Medistica

Nowe życie, bez trądziku. Poznaj system Kleresca® – nowość w klinice Medistica

MAMY PRZYJEMNOŚĆ POINFORMOWAĆ, ŻE AMBASADOREM SYSTEMU BIOFOTONICZNEGO KLERESCA® W POLSCE, ZOSTAŁA PANI DR HAB. N. MED. ALEKSANDRA SZLACHCIC.

Pani docent jest lekarzem z misją. Od ponad 30 lat pomaga pacjentom w leczeniu najbardziej zaawansowanych form trądziku. Klinika Medistica, której jest współwłaścicielem, jest pierwszą tego typu placówką w Polsce, które wykorzystuje w terapii przeciwtrądzikowej przełomową technologię FLE® (FLUORESCENCYJNĄ ENERGIĘ ŚWIETLNĄ).

Podaruj swoim pacjentom nowe życie, bez trądziku.
Skontaktuj się z nami (71) 724 25 05 oraz zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Czym jest KLERESCA®?

Zabieg opiera się na współdziałaniu dedykowanego żelu oraz lampy LED Kleresca®. Chromofory w nim zawarte zamieniają niebieskie światło na fluorescencyjną energię świetlną (FLE), która przenika przez skórę i aktywuje jej reakcje lecznicze. Dzięki wykorzystaniu FLE nie ingeruje  w głębsze struktury skóry, co powoduje, iż jest terapią skuteczną i bezpieczną dla pacjenta przez cały rok, nawet w okresie letnim.

Leczenie tego typu zmniejsza stan zapalny, zwiększa wytwarzanie kolagenu i normalizuje aktywność komórkową przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i skuteczności. W ujęciu naukowym proces znany jest jako fotobiomodulacja.

KLERESCA to technologia skierowana do świadomych kosmetologów, którzy chcę budować markę bazującą na prekursorskich rozwiązaniach, które nie są dostępne, w co drugim gabinecie kosmetycznym.

Jakie ma zastosowanie?

​System dermatologiczny KLERESCA® dysponuje trzema rodzajami żeli, które są dostosowane pod dany problem pacjenta- trądzik pospolity, trądzik różowaty, biorewitalizacja skóry. Dzięki zastosowaniu unikatowej fluorescencyjnej energii skóra jest stymulowana na różnych głębokościach przez co technologia zyskuje znakomite efekty.

Jakie są wskazania KLERESCA®?

  • trądzik pospolity
  • trądzik różowaty: zmiany zapalne, rumień, blizny, pieczenie
  • nadmierny łojotok
  • redukcja poszerzonych porów
  • blizny potrądzikowe
  • utrata jędrności i elastyczności skóry
  • pierwsze oznaki starzenia
  • wsparcie procesów gojenia po zabiegach laserowych i medycyny estetycznej (przy użyciu samych lamp)

Jeśli poszukujesz profesjonalnych urządzeń do usuwania przebarwień, oczyszczania wodorowego lub innych zabiegów – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – PCZK, czyli polski producent sprzętu kosmetycznego.

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii, od wielu lat rozwijam się jako szkoleniowiec ds. aparatury healthy-aging. Moją specjalizajcą są terapie pielęgnacyjne na twarz.
×