Urządzenia do badania skóry

shop banner

Firma PCZK to dystrybutor profesjonalnych urządzeń HI-TECH, w skład których wchodzą m.in. aparatury kosmetyczne do diagnostyki skóry. Są to wysokowydajne sprzęty, które podniosą renomę każdego gabinetu medycyny estetycznej i przełożą się na jego sukces. Jesteś zainteresowany skorzystaniem z pionierskich technologii? W takim razie zapoznaj się z pełną ofertą PCZK i sięgnij po kosmetologiczną aparaturę diagnostyczną najwyższej jakości – serdecznie zapraszamy.

URZĄDZENIA DO DIAGNOSTYKI SKÓRY – APARATURA PRZYSZŁOŚCI

Można powiedzieć, że kosmetologia łączy w sobie cechy kosmetyki i dermatologii, czego dobrym przykładem są urządzenia do medycyny estetycznej do diagnozy skóry. Wykorzystanie zaawansowanych aparatur diagnostycznych w połączeniu z metodami terapeutycznymi pozwala dokładnie ocenić kondycję cery i poczynić odpowiednie kroki ku jej upiększeniu – wszystko po to, by poczuć się piękniej i zdrowiej.

Nasza firma stawia na pionierskie rozwiązania, których nie spotkasz, w co drugim gabinecie kosmetologii. Nie inaczej jest w przypadku urządzeń i przyrządów do diagnostyki skóry, które bazują na nowoczesnych technologiach sprawiających, że zwykła analiza staje się kompleksową terapią będącą początkiem świadomej i zdrowej pielęgnacji ciała. Wstępna analiza pomoże w wyborze odpowiednich działań i urządzeń do leczenia przebarwień lub modelowania twarzy.

MULTISPEKTRALNA DIAGNOSTYKA SKÓRY – APARATURA O WIELKICH MOŻLIWOŚCIACH

W tym miejscu warto powiedzieć więcej o rozwiązaniach z oferty PCZK. Nasze urządzenia do medycyny kosmetycznej wykorzystują m.in. multispektralne obrazowanie skóry, czyli technologię, która jest pomocna w budowaniu świadomości klientów w czasie konsultacji. Możliwość wielokrotnego przybliżenia i pokazania w czasie rzeczywistym kondycji cery sprawia, że osoba, która jeszcze przed chwilą nie widziała u siebie problemów skórnych, zaczyna zauważać wszelkie ubytki i niedoskonałości. Odpowiednie wykorzystanie urządzenia do diagnostyki skóry wprowadzi konsultacje na wyższy poziom, przekładając się tym samym na renomę gabinetu kosmetologicznego, który będzie kojarzył się z innowacyjnością.

SPRZĘTY DIAGNOSTYCZNE DO SKÓRY – POZNAJ JE BLIŻEJ

Jako doświadczone przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją urządzeń do gabinetów kosmetologicznych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężki może okazać się wybór i zakup idealnego sprzętu spełniającego wszelkie wymagania nasze oraz klientów salonu. Dlatego też przed podjęciem decyzji o kupnie danej maszyny, warto poznać jej właściwości bliżej i przekonać się, w jaki sposób działa i dlaczego to właśnie na nią powinien paść wybór – niezależnie od tego, czy mówimy tutaj o sprzętach diagnostycznych do twarzy, urządzeniach do odmładzania twarzy, czy urządzeniach do modelowania sylwetki.

Jakie aparatury do diagnostyki skóry dostępne są na stronie pczk.com.pl?

  • Multispektralne badanie, obrazowanie i diagnostyka skóry twarzy LUMISCAN® – innowacyjne urządzenie diagnostyczne, które korzysta z dwóch technologii: multispektralnego obrazowania, a także komputerowej analizy skóry. Zasada pracy aparatury jest bardzo prosta: wszystko zaczyna się od skanu twarzy, a następnie przesłania wyników badań na ekranie monitora, do którego dostęp ma zarówno diagnosta, jak i klient. LUMISCAN® posiada również opcję robienia zdjęć (przed i po zabiegu).
  • Korneometr LUMISCAN® gen. 3.0 – jest to profesjonalny analizer nawilżenia skóry, który podłącza się do wspomnianego wyżej urządzenia diagnostycznego LUMISCAN®. Sprzęt ten mierzy zawartość wody w warstwie rogowej skóry, dając wyniki stanu bariery naskórkowej.

APARATURA DIAGNOSTYCZNA KOSMETOLOGICZNA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI – PRZYJDŹ NA POKAZ DO PCZK!

Zakup profesjonalnego urządzenia do diagnostyki skóry wiążę się ze sporym wydatkiem. Jak zminimalizować ryzyko kupna nieodpowiedniego sprzętu? Najlepszym sposobem jest udanie się na specjalny pokaz, na którym zostaną omówione możliwości danej aparatury, a także to, w jaki sposób należy na niej pracować, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa każdemu klientowi. Na takie spotkanie możesz udać się do naszej placówki – jesteśmy otwarci na wizyty, na których chętnie odpowiadamy na pojawiające się pytania o nasz sprzęt do salonu kosmetycznego.

W czasie pokazu możesz liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu, któremu zależy na tym, aby Twój gabinet odniósł sukces. Świadomy zakup odpowiedniej aparatury kosmetycznej z pewnością się do tego przyczyni! Zachęcamy do kontaktu już dziś i skorzystania z oferty PCZK.

pokaż więcej ⯆
;