JULIÉ® – karboksyterapia

Prosta obsługa, bez bólu i powikłań!

Julié to pierwszy na świecie inteligentny system do zabiegów karboksyterapii. Urządzenie samodzielnie dobiera parametry do indywidualnych potrzeb pacjenta, uwzględniając wskazania i stadium problemu. Co to oznacza w praktyce?

– Dyskomfort klienta zredukowany do minimum
– Brak powikłań po zabiegu w okolicach oczu
– Gwarantowana wysoka skuteczność terapii
– Niezwykle prosta i intuicyjna obsługa urządzenia

Umów się na bezpłatną prezentację w Twoim gabinecie.

Obejrzyj wideo

CZY JULIÉ JEST DLA CIEBIE?

Karboksyterapia Julié to technologia dedykowana kosmetologom holistycznym, spójna z wartościami i ideą nurtu healthy aging. To idealne rozwiązanie, jeśli:


✓ Szukasz nieinwazyjnej technologii o naturalnym działaniu, bezpiecznym dla skóry
✓ Oczekujesz skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi
✓ Planujesz łączyć nowy zabieg z innymi technologiami, tworząc terapie synergiczne
✓ Cenisz sobie wysoką jakość, nowoczesny design oraz polską produkcję.

DLACZEGO KARBOKSYTERAPIA JULIÉ?

Zastanawiasz się jak Julié może pomóc Tobie i Twoim klientom? Oto kilka przykładów:

  • Redukcja cellulitu do 90%
  • Leczenie blizn i rozstępów do 87%
  • Redukcja obrzęków i ceni pod oczami 83%
  • Poprawa napięcia i elastyczności skóry 78%
  • Redukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej do 73%
  • Redukcja zmarszczek do 66%
  • Poprawa kolorytu skóry do 61%
  • Leczenie łuszczycy do 56%
PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Zdjęcia efektów

CO WYRÓŻNIA KARBOKSYTERAPIĘ JULIÉ?

MNIE BÓLU

Double Heating System ™ to pierwszy na świecie system podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla. Dzięki zastosowaniu tej technologii zabieg staje się praktycznie bezbolesny.

BRAK POWIKŁAŃ

Air Clean System ™ to zaawansowany system bezpieczeństwa, zaprojektowany do usuwania powietrza atmosferycznego przed przystąpieniem do zabiegu. Dzięki tej technologii ryzyko komplikacji obniża się o aż 84,6%.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Dzięki Smart & Intuitive ™, zabieg karboksyterapii staje się prostszy i bardziej intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej. Przed rozpoczęciem zabiegu, aparat samodzielnie dostosowuje parametry do indywidualnych potrzeb pacjenta, odpowietrza układ urządzenia, a nawet podpowiada mniej doświadczonemu operatorowi miejsca do iniekcji.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Precision Flow Control TM zapewnia pełną regulację przepływu dwutlenku węgła i dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W połączeniu z naszymi autorskimi protokołami zabiegowymi, otrzymujesz gwarancję skutecznych i bezpiecznych zabiegów.

STERYLNOŚĆ ZABIEGU

Hybrid Filtering System TM to dwuetapowy proces filtrowania dwutlenku węgla. System pozwala uzyskać efekt synergii poprzez połączenie dwóch niezależnych filtrów cząstek stałych. Gwarantuje to zachowanie najwyższej sterylności i bezpieczeństwa zabiegu.

CERTYFIKAT MEDYCZNY

Julié wykorzystuje medyczny gaz Laparos, charakteryzujący się wyjątkową sterylnością i czystością przekraczającą 99,5%. Używanie medycznego dwutlenku węgla gwarantuje, że terapia jest bezpieczna i wolna od niechcianych skutków ubocznych. Kluczowe parametry gazu przeznaczonego do iniekcji to: mniej niż 1% tlenu, mniej niż 4% azotu oraz ponad 95% dwutlenku węgla.

POLSKA PRODUKCJA

Karboksyterapia Julié to technologia w 100% zaprojektowana i produkowana w Polsce. Jako producent i jedyny dystrybutor, oferujemy Ci to urządzenie bez dodatkowych pośredników, co przekłada się na atrakcyjną cenę.

NOWOCZESNY DESIGN

Choć design może wydawać się jedynie dodatkiem, w rzeczywistości ma duże znaczenie dla wizerunku gabinetu. Wielu klientów ceni sobie estetykę i wysokiej jakości aparaturę. Taki sprzęt dodaje prestiżu gabinetowi i przyciąga klientów, którzy chcą korzystać z usług w miejscu o wysokim standardzie.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Jakość technologii Julié jest sygnowana dożywotnią gwarancją producenta.

Allure Beauty Butique

Czuć profesjonalizm i pasję do tego co robicie, wyszłam ze szkolenia pełna inspiracji i przekonania, że jestem „we właściwym miejscu”. Bardzo wartościowe szkolenie, polecam tym, którzy nie wierzą, że takie szkolenia w naszej branży istnieją.

No content

JESTEM ZAINTERESOWANA!

Szukasz specyfikacji?

×