Urządzenia do medycyny estetycznej - banner

URZĄDZENIA DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Produkty 11

 1. INTELIGENTNA KARBOKSYTERAPIA JULIÉ®

  Redukcja rozstępów, cellulitu, cieni pod oczami.

  cena:  Special Price 30 770,00 zł cena:  Regular Price 36 000,00 zł
 2. MEDYCZNY LASER DIODOWY INITIA®

  Medyczny laser diodowy wysokiej mocy - skuteczna epilacja owłosienia. NOWOŚĆ!

  cena:  Special Price 148 700,00 zł cena:  Regular Price 170 000,00 zł
 3. SHR SPHINX3®

  Światłoterapia SHR - skuteczna redukcja przebarwień i cery naczyniowej.

  cena:  49 000,00 zł

Jesteśmy producentem i dystrybutorem sprzętu do medycyny estetycznej z Wrocławia. Kierujemy swoją ofertę do świadomych lekarzy medycyny estetycznej, którzy pragną budować swoją markę w oparciu o pionierskie technologie, niedostępne, w co drugim gabinecie kosmetycznym.

WYPOSAŻENIE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

1. URZĄDZENIA DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Oferujemy nowoczesny sprzęt do medycyny estetycznej. Wszystkie urządzenia w naszej ofercie są produkowane w Europie, posiadają certyfikat medyczny oraz skuteczność potwierdzoną badaniami klinicznymi.

2. SPRZĘT DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Oferujemy również profesjonalne maszyny i lasery do medycyny estetycznej. Jeżeli jesteś lekarzem i planujesz otwarcie gabinetu, to przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji.

3. PROFESJONALNE KOSMETYKI DO GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Klinika medycyny estetycznej nie oferuje wyłącznie zabiegów aparaturowych. Aby pacjenci mogli cieszyć się zdrową skórą, należy zadbać o ich profesjonalną pielęgnację domową. Właściwie dobrane kosmetyki profesjonalne w znacznym stopniu wpływają na ogólny stan skóry pacjenta.

4. AKCESORIA I PRZYRZĄDY MEDYCZNE

Praca na aparaturze medycznej wymaga użycia wielu akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych takich jak: strzykawki, ampułki, kaniule, filtry jednorazowe, cewniki oraz inne materiały eksploatacyjne.

PLANUJESZ OTWORZYĆ NOWY KLINIKĘ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ? OTO 5 NAJWIĘKSZYCH BŁĘDÓW!

BŁĄD NUMER 1. STRONA INTERNETOWA KLINIKI JEST NIEWAŻNA. Lekarze medycyny estetycznej, planując otwarcie nowego salonu, często zapominają o sferze internetowej. W dzisiejszych czasach to jak strona kliniki wygląda w Internecie, ma duże znaczenie. Zaprojektuj swoją stronę internetową i spraw by robiła dobre pierwsze wrażenie. Pamiętaj, że strona powinna być jasna, czysta i estetyczna, a informacje w niej zawarte pisane prostym językiem, który pomoże pacjentom zrozumieć Twoją ofertę.

BŁĄD NUMER 2. WYGLĄD NIE MA ZNACZENIA. Otwierając gabinet medycyny estetycznej, pamiętaj, że...estetyka ma znaczenie. Zadbaj nie tylko o czystość i porządek w swojej klinice - zatroszcz się również o stronę internetową, kanały social media oraz materiały reklamowe. Pamiętaj – Klienci kupują oczami.

BŁĄD NUMER 3. POKAŻĘ, ŻE MNIE STAĆ. Nie wydawaj milionów na sprzęt – szczególnie na początku działalności! Daj sobie czas. Sprzęt do medycyny estetycznej kupuje się dla Klientów. Poznaj najpierw ich problemy i potrzeby. Wielu lekarzy kupuje urządzenia kosmetyczne, które później stoją nieużywane. Nie popełnij tego błędu, by zaimponować koleżance po fachu.

BŁĄD NUMER 4. SPRZEDAŻ ZABIEGÓW NA PIERWSZYM MIEJSCU. Spraw, by Twoi pacjenci poczuli się u Ciebie dobrze. Poświęć im czas, zadaj pytania, posłuchaj odpowiedzi, okaż zrozumienie. Oni z pewnością to docenią. Praca lekarza to nie tylko zawód, to również swego rodzaju misja, polegająca na leczeniu, nie tylko ciała. Bądź ludzki, pomagaj – z pewnością przełoży się to również na Twoje wyniki finansowe oraz satysfakcję z pracy.

BŁĄD NUMER 5. 15-MINUTOWE BADANIE SKÓRY TO NIE JEST WARTOŚCIOWA DERMOKONSULTACJA. Postaw na diagnostykę i holistyczne podejście do problemów skóry klienta. Zakup kolejnego, najdroższego urządzenia, nie wyróżni Cię na tle konkurencji. Inni również mogą sobie pozwolić na tego typu zakup. Aby stać się marką inną niż wszystkie, skup się na pomaganiu, stwórz nowoczesne procedury obsługi Klienta oraz diagnostyki w Twojej klinice. Diagnozując skórę, przeprowadź rzetelny wywiad, wytłumacz pacjentom przyczyny powstawania problemów - zwiększenie świadomości zwiększa zaufanie i z pewnością przysporzy Ci wielu oddanych Klientów.

GDZIE KUPIĆ URZĄDZENIA DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ?

Najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie dostawców urządzeń w Internecie. Być może warto dać szansę nowym dystrybutorom sprzętu medycznego? Pamiętaj, że najdroższy sprzęt, nie znaczy najlepszy! Wielu lekarzy sporo przepłaca, ponieważ są przyzwyczajeni to jednej firmy. Tymczasem rynek estetyczny oferuje wiele nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które są dostępne w dużo korzystniejszych cenach u innych dystrybutorów. Czasami mała zmiana może wyjść na dobre!

URZĄDZENIA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I NIE TYLKO, CZYLI JAK URZĄDZIĆ KLINIKĘ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ?

WNĘTRZE KLINIKI.

Tak, aby pacjent poczuł się dobrze. Czy aby na pewno dobrze się czujemy w surowych, ciemnych i ekskluzywnych wnętrzach? Jasne pomieszczenia, drewno, ciepłe światło, rośliny, naturalne odcienie – to elementy, które mogą pomóc klientom poczuć się dobrze.

SPRZĘT DO KLINIKI.

Wygląd urządzeń również ma znaczenie. Estetyczny sprzęt może znacząco wpłynąć na zainteresowanie zabiegiem. Wybieraj takie urządzenia, które doskonale się prezentują, mają unikatowy i nowoczesny design, są wykonane z wysokiej jakości materiałów i sprawiają wrażenie drogich.

STRONA INTERNETOWA KLINIKI.

Strona internetowa to Twoja wizytówka i główne źródło informacji o Twojej marce. To właśnie od niej zależy, jak jesteś postrzegana – czy Ci się to podoba, czy nie. Dlatego zadbaj o nią w równie wielkim stopniu jak o wnętrza swojej kliniki. Strona www Twojego gabinetu powinna być czysta, przejrzysta, jasna, powinna zawierać unikatowe zdjęcia, nowoczesne filmy oraz wysokiej jakości teksty na stronę.

URZĄDZENIA DLA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – W JAKIEJ FIRMIE WYPOSAŻYĆ GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ?

Obecnie na rynku możemy znaleźć wielu dystrybutorów laserów i urządzeń medycznych. Część z nich jest również producentami oraz importerami urządzeń do medycyny estetycznej i tych właśnie warto wybrać w pierwszej kolejności. Dlaczego? Omijamy w ten sposób pośredników i możemy liczyć na korzystniejszą cenę!

DYSTRYBUTOR URZĄDZEŃ DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – DUŻY CZY MAŁY?

Duzi dostawcy sprzętu do medycyny estetycznej to firmy na wzór korporacji. Zatrudniają wielu handlowców, mają wysokie wynagrodzenia, inwestują wiele pieniędzy w działania marketingowe. Zakup urządzeń w takich firmach wiąże się sporym wydatkiem, niekoniecznie podyktowanym jakością sprzętu.

Mali dystrybutorzy urządzeń do gabinetów medycyny estetycznej, to często niewielkie, rodzinne firmy, które przede wszystkim dbają o jakość relacji ze swoimi klientami. U tych dostawców ceny są nieporównywalnie niższe. Dlaczego? Nie zatrudniają pracowników, olbrzymiej ilości aut, nie mają budżetów marketingowych. Wybór małej firmy może się okazać ciekawym rozwiązaniem dla lekarzy, którzy szukają lepszej jakości – sprzętu, komunikacji, relacji oraz obsługi posprzedażowej i serwisowej.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZED ZAKUPEM SPRZĘTU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DO KLINIKI?

Na samym początku warto zbadać dostawcę, np. czytając opinie o nim, a także umówić się na pokaz sprzętu w klinice. Cenieni producenci w branży oferują bezpłatne prezentacje w gabinecie klienta. Skorzystaj z tej opcji – przed zakupem przetestuj sprzęt, który zamierzasz zakupić.

WYPOSAŻENIE GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – W CO SIĘ ZAOPATRZYĆ?

Najważniejszym elementem wyposażenia kliniki medycyny estetycznej są urządzenia do zabiegów. Sprawdź, jakie są najczęściej wybierane i popularne zabiegi estetyczne wykonywane w gabinetach.

ZABIEGI LASEROWEJ DEPILACJI 

Usuwanie niechcianego owłosienia laserem diodowym INITIA to najbardziej dochodowy zabieg medycyny estetycznej. Cieszy się również olbrzymim zainteresowaniem pacjentów, które stale rośnie.

ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ 

Zabiegi usuwania cellulitu i tkanki tłuszczowej REMFAT to nowa technologia w branży estetycznej! Zainwestowały w nią najbardziej uznane nazwiska ze świata chirurgii plastycznej.

ZABIEGI LIFTINGUJĄCE NA TWARZ

Zabiegi estetyczne na twarz to jedne z najczęściej wykonywanych w gabinetach. Wielu Klientów nie akceptuje kształtu swojej twarz albo pragnie zadbać o lepszą kondycję swojej skóry. W takich okolicznościach z pomocą przychodzi zabieg karboksyterapii JULIE. Dwutlenek węgla wywołuje zbawienne procesy fizjologiczne naszego organizmu. Pacjentki mogą liczyć na znaczną poprawę wyglądu praktycznie już po pierwszym zabiegu.

ZABIEGI REDUKUJĄCE PRZEBARWIENIA POSŁONECZNE

Przebarwienia i plamy pigmentacyjne to jedna z najczęstszych przyczyn wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Bardzo istotną rolę odgrywa tu właściwa diagnostyka skóry oraz działania profilaktyczne. Najnowocześniejszym rozwiązaniem technologicznym, w zakresie diagnostyki skóry jest multispektralne obrazowanie LUMISCAN. Ta innowacyjna technologia uwydatnia przebarwienia posłoneczne głębokie oraz płytkie, dzięki czemu lekarz może jest zlokalizować i usunąć, np. za pomocą urządzenia IPL SPHINX 2.

JESTEŚMY POLSKIM PRODUCENTEM URZĄDZEŃ DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA W CENTRUM WROCŁAWIA LUB DO KONTAKTU ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ STRONY

WhatsApp Chat WhatsApp Chat