URZĄDZENIA HI-TECH

Produkty 11

 1. INTELIGENTNA KARBOKSYTERAPIA JULIÉ®

  Redukcja rozstępów, cellulitu, cieni pod oczami.

  cena:  Special Price 30 770,00 zł cena:  Regular Price 36 000,00 zł
 2. MEDYCZNY LASER DIODOWY INITIA®

  Medyczny laser diodowy wysokiej mocy - skuteczna epilacja owłosienia. NOWOŚĆ!

  cena:  Special Price 148 700,00 zł cena:  Regular Price 170 000,00 zł
 3. SHR SPHINX3®

  Światłoterapia SHR - skuteczna redukcja przebarwień i cery naczyniowej.

  cena:  49 000,00 zł

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych urządzeń wykorzystywanych w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce i nie tylko. Nasza oferta skierowana jest do osób, którym zależy na zbudowaniu marki kojarzącej się z pionierskimi technologiami.

Dużą część naszego asortymentu stanowi zaawansowana aparatura kosmetyczna HI-TECH. Poznaj bliżej dostępne na stronie urządzenia i postaw na najnowocześniejsze rozwiązania, które podniosą renomę Twojego salonu – zapraszamy.

Technologia HI-TECH – co to?

Salony kosmetyczne i medycyny estetycznej coraz częściej sięgają po nowoczesne rozwiązania, do których niewątpliwie zaliczyć należy technologie HI-TECH. Ale do czego konkretnie odnosi się ten termin?

Sprzęt HI-TECH to nic innego jak zaawansowana aparatura kosmetyczna pozwalająca przeprowadzać bezpieczne i komfortowe zabiegi mające na celu poprawić ogólny wygląd i kondycję skóry. Dzięki tym sprzętom możemy m.in.:

 • poprawić koloryt,
 • ujędrnić skórę,
 • zniwelować przebarwienia,
 • zredukować tkankę tłuszczową,
 • pozbyć się blizn czy rozstępów.

A wszystko to bez wywoływania bólu, a także nadmiernej ingerencji w ciało pacjenta.

Technologie HI-TECH w PCZK – od profesjonalistów dla profesjonalistów

Jako doświadczony dystrybutor sprzętu kosmetycznego i medycznego wiemy, jak ważne jest korzystanie z urządzeń najwyższej jakości. Stąd też w naszej ofercie znajduje się najnowocześniejsza aparatura przeznaczona dla profesjonalistów.

Zdajemy sobie sprawę, że rynek kosmetologiczny jest bardzo dynamiczny, co wiąże się z jednym – rok w rok pojawiają się na nim coraz to nowocześniejsze technologie. Dlatego też jesteśmy stałymi gośćmi na międzynarodowych targach i kongresach, dzięki czemu wiemy, po jakie aparatury sięgać, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom. Nieustannie wyszukujemy nowości, przez co importujemy jedynie najnowocześniejsze rozwiązania jak wspomniane niejednokrotnie sprzęty HI-TECH.

Sprzęt HI-TECH od PCZK – aparatura, która zapewni Ci sukces

Należy pamiętać, że w dzisiejszych czasach gabinetów medycyny estetycznej jest bardzo dużo – a to oznacza jedno – walka o każdego klienta. Jak wyróżnić się na tle innych marek? Odpowiedź jest prosta: sięgając po specjalistyczne urządzenia, umożliwiające świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę, że w świecie medycyny estetycznej ważna jest skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Dlatego też PCZK, jako doświadczony dystrybutor urządzeń HI-TECH stawia sobie na pierwszym miejscu jakość. Oferowana aparatura premium do salonów kosmetycznych – niezależnie od modelu – posiada liczne certyfikaty, będące najlepszym potwierdzeniem klasy danego urządzenia.

Z doświadczenia wiemy, że inwestycja w sprzęt najwyższej jakości popłaca i przybliża do sukcesu. Wykorzystanie sprzętu medycznego HI-TECH sprawi, że Twoi klienci zauważą piękne i naturalne efekty po zabiegach, dzięki czemu będą polecać Twój salon każdej osobie – co jak wiadomo – jest najlepszą reklamą.

Sprzęt HI-TECH na stronie PCZK – co w ofercie?

Jak wspomnieliśmy na początku – aparatura HI-TECH dla salonów medycyny estetycznej stanowi dużą część oferty PCZK. Na naszej stronie internetowej znajdziesz m.in. takie urządzenia jak:

 • multispektralna analiza skóry LUMISCAN® – jest to pierwsze w Polsce narzędzie diagnostyczne, które skanuje twarz pacjenta, wykorzystując do tego obrazowanie multispektralne; dzięki zastosowanej technologii urządzenie dokonuje dokładnej analizy stanu skóry i znacząco ułatwia zaplanowanie terapii,
 • inteligentna karboksyterapia JULIE® – najnowocześniejsze urządzenie do karboksyterapii na polskim rynku; aparatura wykorzystywana do zabiegów medycyny estetycznej polegających na redukcji cellulitu, usunięciu rozstępów czy cieni pod oczami,
 • laser do światłoterapii SHR SPHINX3® – wielofunkcyjny sprzęt bazujący na dwóch głowicach zabiegowych (SHR i IPL), dzięki czemu z jednej strony może być wykorzystany do redukcji owłosienia, a z drugiej do wykonywania zabiegów z zakresu fotoodmładzania skóry.

A to nie wszystko – oferta urządzeń HI-TECH dla medycyny estetycznej jest o wiele bogatsza. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem PCZK. Na stronie dostępne są również takie aparatury jak m.in. AQUAPEEL H2 1.0® (urządzenie do oczyszczania wodorowego), a także różnego rodzaju kombajny kosmetyczne takie jak ALL INCLUSIVE 10W1 czy ALL INCLUSIVE 15W1, dzięki którym możesz wykonywać w gabinecie takie zabiegi jak:

 • peeling kawitacyjny,
 • sonoforezę,
 • galwanizację dwubiegunową,
 • terapię ultradźwiękami,
 • mezoterapię bezigłową,
 • mikrodermabrazję diamentową,
 • i wiele więcej.

Aparatura HI-TECH dla salonów medycyny estetycznej – chcesz poznać ją bliżej? Umów się na pokaz!

Jesteś zainteresowany zakupem sprzętu medycznego HI-TECH? Wiemy, że jest to spory wydatek. Dlatego też zachęcamy każdego zainteresowanego na specjalny pokaz, na którym omówimy możliwości, poszczególne funkcje, zastosowanie, a także bezpieczną obsługę danego urządzenia. Co więcej, postaramy się również odpowiedzieć na bieżąco na pojawiające się pytania, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko nieudanego zakupu.

Podczas pokazu każdy klient może liczyć na wsparcie ekspertów – nie prowadzimy modelu sprzedażowego – zależy nam, abyś odniósł sukces. Możliwe będzie to tylko wtedy, gdy podejmiesz świadomy wybór urządzeń. Jesteśmy tu dla Ciebie – zapewniamy fachową pomoc. Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dziś. PCZK – dystrybutor aparatury HI-TECH i innych urządzeń do salonów kosmetycznych.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat