• Home
  • Urządzenia

Zadbaj o profesjonalne wyposażenie Twojego salonu kosmetycznego z myślą o zadowolonych klientach!

Zadbaj o profesjonalne wyposażenie Twojego salonu kosmetycznego z myślą o zadowolonych klientach!

W związku z tym, że w branży kosmetycznej kluczowe znaczenie dla efektów pracy ma jakość urządzenia, dlatego niezwykle ważne jest, aby do kwestii jego zakupu podejść bardzo rozsądnie i bez pośpiechu. Rynek oferuje szeroki wybór asortymentu, co może ułatwić nam podjęcie decyzji albo wręcz przeciwnie sprawi, że nie będziemy w stanie się zdecydować – zatem jaki sprzęt najlepiej wybrać? Abyś uniknął rozczarowania i zbędnego stresu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne zestawienie tylko pierwszorzędnych urządzeń, które z pewnością będą strzałem w dziesiątkę!

Co zyskasz, wybierając profesjonalne urządzenia kosmetyczne?

Co zyskasz, wybierając profesjonalne urządzenia kosmetyczne?

  • Zadowolonych klientów – których możesz przyciągnąć, publikując w Internecie zdjęcia oraz wideo przedstawiające zabiegi.
  • Większe dochody – zakupienie wysokiej jakości urządzenia o szerokim zastosowaniu w praktyce sprawi, że z pewnością będzie ono opłacalną inwestycją.
  • Pozytywny wizerunek marki – w oczach konsumentów i konkurencji zyskasz obraz nowoczesnej, innowacyjnej, podążającej za trendami i profesjonalnej firmy.
  • Wyróżnienie na tle konkurencji – urozmaicanie oferty oraz przeprowadzanie zabiegów coraz to nowszymi technologiami, znacząco wyróżni Cię na tle innych.

Ranking urządzeń kosmetycznych, w które warto zainwestować

LUMISCAN®

To receptura na wyjątkowe wrażenia po zabiegu! Dzięki nowoczesnej technologii tego wielozadaniowego urządzenia można naprawdę zdziałać cuda. LUMISCAN® sprawi, że przejdziesz do poziomu wyżej, a klienci zdecydowanie częściej będą chcieli oddać swoją skórę w dobre ręce.

Zastanawiasz się, co jest takiego niezwykłego w tym urządzeniu? Potrwa to jeszcze tylko przez sekundę, bo już zabieramy się za wyjaśnienia. Nazwa może Cię już trochę naprowadzić, ponieważ LUMISCAN® skanuje twarz, po czym wyświetla obraz na ekranie, a obrazowanie wielospektralne sprawia, że wszelkie niedoskonałości i problemy skórne będą dla Ciebie widoczne gołym okiem!

Co więcej, nawet sam klient może nie być świadomy w jakim stanie faktycznym, jest jego cera, co przyczynia się do praktykowania niewłaściwej pielęgnacji. Konsument zdecydowanie w większym stopniu Ci zaufa gdy zobaczy, że swoją pracę opierasz na faktach i obrazach dokładnie przedstawiających jego problemy. W innym przypadku nie czuje on stuprocentowej pewności, że rzeczywiście zaproponowane rozwiązanie jest odpowiednie czy tylko dążysz do sprzedania usługi. Dodatkowo gdy sam może zobaczyć na ekranie, o czym dokładnie mówisz, łatwiej jest mu to zrozumieć i chętniej decyduje się na regularne wizyty w Twoim salonie.

Sprzedaż usług oraz kosmetyków po takim zabiegu będzie w dużej mierze inicjowana przez klientów, a nie przez Ciebie, bo każdy, kto chce świadomie o siebie zadbać, zdaje sobie sprawę, że liczy się jakość – i po nią właśnie przyszli do Twojego salonu.

Wisienką na torcie jest możliwość wykonania zdjęć zarówno “przed”, jak i “po” zabiegu – w takiej samej pozycji, przy takim samym oświetleniu. Autentyczność i skuteczność może być w łatwy sposób udokumentowana, co zdecydowanie cieszy oko.

Czy w Twoim salonie sprawdzi się LUMISCAN®? Oczywiście, że tak! Nie tylko ułatwi Ci pracę, ale przede wszystkim sprawi, że nie będzie konieczne przeznaczanie dużej ilości czasu na wyjaśnianie klientom, w czym tkwi problem ich skóry – do czego często sami podchodzą z dużym dystansem. Zachęcenie klienta do zakupu kompleksowego pakietu zawierającego serie powtórzeń bywa nie lada wyzwaniem, a w tym przypadku na własne oczy zobaczy, jak diametralne są różnice!

REMFAT®

W tym przypadku zdecydowanie wysoka jakość i prekursorskie technologie idą razem w parze! Jest to urządzenie, dzięki któremu redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu staje się możliwa do osiągnięcia i to właśnie w Twoim gabinecie. Nie działaj jak konkurencja – pracuj na sprzęcie, którego nie spotkasz, wchodząc do pierwszego lepszego salonu. A Twój przecież taki nie jest prawda?

Czas na najważniejsze fakty – REMFAT® wziął udział w niezależnych testach, które zostały przeprowadzone przez redakcję LNE POLSKA wraz z dr. n. med. Jackiem Szwedo. Ich wyniki pozytywnie zaskakują – zabieg redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej przyniósł spektakularne efekty! Chcesz poznać dokładne wyniki? Znajdziesz je na łamach LNE.

Jak sam widzisz, w takie urządzenia kosmetyczne warto inwestować i z pewnością Twoje zaufanie nie zostanie nadszarpnięte – bo realia są jasne. Co więcej, jeżeli po testach aparatu oraz przeprowadzonych badaniach klinika angażuje się w zakup tego urządzenia to z pewnością nie tylko ze względu na jego nowoczesny i estetyczny design.

KLERESCA®

Chcesz, aby w Twoim salonie była dostępna pionierska metoda leczenia trądziku za pomocą fluorescencji? KLERESCA® jest w takim razie tym, czego potrzebujesz! Jak to działa? Fotokonwerter w formie żelu, którego skład jest bogaty w chromofory, przekształca światło niebieskie w energię fluorescencyjną. Najprościej mówiąc, światło dość rzadkiej długości fali, przenika w głębokie warstwy skóry, dzięki czemu jest ona pobudzona do pracy i rozpoczyna naturalny proces naprawczy.

Wciąż nie jesteś przekonany, że to jest właśnie “to”? Wzięliśmy taką ewentualność pod uwagę, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę najważniejszych naszym zdaniem powodów, dla których urządzenie KLERESCA® powinno znaleźć się w Twoim salonie.

1.Nowość na rynku

Jeżeli chcesz podążać za nowościami i rozwijającą się technologią to powinieneś mieć to urządzenie w swoim salonie. Obecnie tylko klinika Medistica w Krakowie ma ją w swojej ofercie!

2.Urządzenie na wyłączność

Masz możliwość zakupić KLERESCA® na wyłączność, a jest to ogromna zaleta, a tak rzadko spotykana.

3.Skuteczność zabiegów

Zadowolony klient, to taki który sam jest w stanie dostrzec efekty po zabiegu, dlatego skuteczność urządzenia została udokumentowana w warunkach klinicznych, a gdyby tego było mało, wykorzystana technologia została uznana jako wyrób medyczny.

4.Niepowtarzalna procedura zabiegowa

Ze względu na sposób działania sprzętu, mogą z niego korzystać nawet kobiety w ciąży oraz karmiące. Co jak wiemy, często stanowi przeciwskazanie do wykonania zabiegu – jednak nie tym razem!

5.Alternatywa dla inwazyjnych metod

Zabiegi wykonywane z pomocą KLERESCA® są w pełni bezpieczne i bezbolesne, dzięki czemu możesz z niego korzystać przez cały rok. Jest to również świetna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów laserowych.

W skróconej wersji zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje:

JULIÉ®

Inteligentna karboksyterapia w Twoim salonie – jest możliwa z top urządzeniem od JULIÉ®. Jednocześnie jest ona receptą na szczęście wielu klientów. Zastanawiasz się dlaczego? Każdy z nas chce wyglądać olśniewająco przez cały rok i dobrze czuć się z samym sobą. A z tym urządzeniem kompleksy nie stanowią już problemu nie do pokonania!

JULIÉ® stworzone zostało z myślą o redukcji m.in.: 

  • rozstępów,
  • wiotkiej skóry,
  • cieni pod oczami,
  • cellulitu,
  • tkanki tłuszczowej.

To jednak nie wszystko. Sprawdza się także, w trychologii, czyli diagnozie i procesie leczenia przypadłości związanych z włosami i skórą głowy. Jest to kolejne urządzenie, którego niesamowite efekty zostały potwierdzone udokumentowanymi badaniami klinicznymi.

I tym razem możesz oferować swoim klientom zabiegi bez względu na porę roku. Oni przez cały rok będą cieszyć się z pięknego wyglądu, a Ty masz pewność stałego źródła dochodu.

Czy to, co tanie może być dobre? Często uważa się, że jedno wyklucza drugie, ale to błędne myślenie. Urządzenie JULIÉ® dostępne jest w stosunkowo niskiej cenie, koszty eksploatacji są niemal zerowe, potwierdzona skuteczność działania, a do tego dołączona jest dożywotnia gwarancja producenta. Czego chcieć więcej? Estetyczny, nowoczesny design, który podkreśli prestiż Twojego salonu, jest zdecydowanie idealnym zwieńczeniem tej kompozycji.

LASER INITIA®

INITIA® to jeden z najskuteczniejszych laserów do epilacji, a zawdzięcza to wysokiej mocy, bo aż 1200 W. Z tego względu jego skuteczność oscyluje na światowym poziomie! Zatem, jeżeli chcesz zagwarantować swoim klientom pozbycie się owłosienia, to zdecydowanie podczas dokonywania zakupu powinieneś wziąć tę opcję pod uwagę.

To, czym jeszcze INITIA® wyróżnia się na tle konkurencyjnych urządzeń to przede wszystkim funkcjonalność – 2w1. Oprócz epilacji wykorzystywany jest do transepidermalnej biorewitalizacji skóry. Jest to niezwykle rzadko spotykany zabieg, którego dostępność w ofercie zwiększa prestiż salonu. Ty zyskujesz w oczach klientów, a oni cieszą się z odmłodzonej, ujędrnionej i rozświetlonej skóry. Jeżeli jesteś świadomym przedsiębiorcą i zależy Ci na skutecznym, a zarazem niedrogim rozwiązaniu, to INITIA® stworzona jest dla Ciebie.

Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o nowoczesnym designie tego urządzenia. Jego prezencja w połączeniu z technologią i ceną, sprawiają, że jest to dobra inwestycja, która z pewnością zaowocuje.

Artykuł został przeczytany od początku do samego końca? Jeżeli tak to świetnie! Jesteśmy przekonani, że dzięki temu łatwiej Ci będzie podjąć świadomą decyzję zakupową, a może nawet już teraz masz swojego faworyta – producent aparatury kosmetycznej PCZK.

×