Urządzenia do karboksyterapii - banner

URZĄDZENIA DO KARBOKSYTERAPII

URZĄDZENIA DO KARBOKSYTERAPII

Produkty 2

Planujesz zainwestować w wysokiej klasy urządzenia do karboksyterapii? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. PCZK to polski producent i dystrybutor specjalistycznych urządzeń umożliwiających przeprowadzanie nowoczesnych i bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej, w tym tych, w których wykorzystywany jest dwutlenek węgla. Jesteśmy polskim producentem urządzenia do karboksyterapii JULIE oraz prekursorem tej technologii w Polsce. Oferujemy najwyższej jakości szkolenia z karboksyterapii, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznym. Zapraszamy do kontaktu.

URZĄDZENIA DO KARBOKSYTERAPII – PCZK

Dwutlenek węgla jest obecny wszędzie – w powietrzu, w wodzie, pod ziemią, a nawet na innych planetach. Od kiedy udowodniono jego dobroczynny wpływ na organizm ludzki z powodzeniem wdrożono go na rynek beauty i dzisiaj nazywany jest „cząsteczką piękna”.

Karboksyterapia jest w pełni oparta na dwutlenku węgla, a najbardziej rozpoznawalnym urządzeniem na polskim rynku jest KARBOKSYTERAPIA JULIE.

Urządzenie do karboksyterapii o inteligentnym interfejsie – JULIE

Maszyna do karboksyterapii JULIE to nowoczesna aparatura, która jest wyjątkowo prosta w obsłudze. Posiada ona bowiem inteligentny i przejrzysty interfejs, który prowadzi operatora przez cały cykl zabiegowy. Od momentu wybrania problemu, przez stopień jego zaawansowania, miejsca iniekcji, a także odpowiednio dobrane parametry zabiegowe. Jest to znaczna automatyzacja pracy, wygoda dla operatora, a także bezpieczeństwo dla pacjenta – urządzenie do karboksyterapii zajmie się wszystkim, ustawiając program indywidualnie do każdej osoby.

Karboksyterapia – urządzenie. Podwójny system podgrzewania gazu w aparacie do karboksyterapii JULIE.

Urządzenia do karboksyterapii, podobnie zresztą jak inne sprzęty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, powinny gwarantować bezpieczeństwo zabiegowe, a także pełny komfort w czasie trwania zabiegu. To w

sobie łączy JULIE. Wszystko to za sprawą podwójnego systemu podgrzewania gazu, który sprawia, że zabieg jest maksymalnie komfortowy dla klienta i nie powoduje bólu.

Automatyczny system odpowietrzania sprzętu do karboksyterapii JULIE

Urządzenie do karboksyterapii JULIE to sprzęt, który posiada wiele nowoczesnych funkcji, wśród których nie brakuje specjalnych systemów zabezpieczających. Opisywana aparatura posiada wbudowany automatyczny system odpowietrzania, którego zadaniem jest wyciągnięcie z urządzenia powietrza, które może zalegać w jego podzespołach oraz doprowadzić do powikłań – głównie w okolicy oka. JULIE to nowoczesna maszyna do karboksyterapii, która zapewnia maksymalny stopień bezpieczeństwa dla pacjenta, niwelując do zera ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych.

ZABIEG KARBOKSYTERAPII – JAKIE DAJE KORZYŚCI?

Karboksyterapia jest zabiegiem polegającym na aplikowaniu do warstw skóry i tkanek podskórnych niewielkiej ilości czystego dwutlenku węgla. Ale właściwie, dlaczego to się robi? Jakie korzyści niesie ze sobą karboksyterapia?

Praca dwutlenku węgla w naszym organizmie można porównać do pracy pompy – dwutlenek węgla zwiększając ciśnienie w okolicy komórek tłuszczowych, daje sygnał do rozpoczęcia procesów lipolitycznych. Z drugiej strony nasila procesy, dotleniając nasze tkanki, a więc wpływa na mikrocyrkulacje, odżywienie i lepszą kondycję tkanek. Dzięki temu otrzymujemy efekty karboksyterapii w postaci:

 • redukcji cellulitu,
 • usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej,
 • zlikwidowania rozstępów.
 • zniwelowaniu blizn,
 • odmłodzenia skóry
 • redukcji cieni pod oczami.

Można więc powiedzieć, że karboksyterapia jest zabiegiem o wielu zastosowaniach. Jest to uniwersalna metoda na wymodelowanie sylwetki i pozbycie się niechcianych niedoskonałości w całkowicie bezpieczny, szybki i bezbolesny sposób.

ZABIEG KARBOKSYTERAPII KROK PO KROKU

Dermokosmetyczna terapia dwutlenkiem węgla w dużym skrócie wygląda tak, że kosmetolog za pomocą specjalnego urządzenia do karboksyterapii wstrzykuje pod skórę odpowiednio dobraną dawkę CO2. W tym czasie gaz rozchodzi się po warstwach skórnych na około 1-10 mm.

Poniżej przedstawiamy informację, jak wygląda prawidłowo przeprowadzony zabieg karboksyterapii – krok po kroku.

 • KROK PIERWSZY. Zaczynamy od dezynfekcji skóry pacjenta.
 • KROK DRUGI. Wybieramy odpowiedni program zabiegowy, w zależności od wskazania i problemu klienta.
 • KROK TRZECI. Odpowietrzamy system z zalegającego powietrza.
 • KROK CZWARTY. Przechodzimy do iniekcji medycznego dwutlenku węgla, który w zależności od wskazania – podajemy podskórnie lub śródskórnie.
 • KROK PIĄTY. W przypadku uda wykonujemy dziewięć iniekcji i jest to odpowiednia ilość dwutlenku węgla, aby pozbyć się niechcianego cellulitu.

W zależności od problemu czas trwania zabiegu waha się między 5-45 minut, wykonywany jest w serii od 6 do 12 zabiegów, raz w tygodniu.

Dlaczego karboksyterapia jest tak popularnym zabiegiem?

Zabieg karboksyterapii od lat nie wychodzi z mody, nie bez powodu. Jest cały czas duży popyt wśród pacjentów na tę technologię ze względu zarówno na jej skuteczność, jak i bezpieczeństwo. Dodając do tego niskie koszty eksploatacyjne i fakt, że zabieg możemy wykonywać przez cały rok – salon kosmetyczny inwestując w urządzenie do karboksyterapii ma gwarancję szybkiego zwrotu inwestycji.

KARBOKSYTERAPIA – PRZECIWWSKAZANIA

Czy z dermokosmetycznej terapii CO2 może skorzystać każdy? Czy istnieją jakieś specjalne przeciwwskazania? Warto wiedzieć, że dwutlenek węgla jest w pełni naturalny dla ludzkiego organizmu, dlatego zabieg karboksyterapii nie niesie ze sobą żadnego ryzyka oraz powikłań. Należy jednak wziąć do serca to, o czym pisaliśmy wyżej, czyli sięgnięcie po urządzenie, które wyposażone jest w specjalne systemy odprowadzające powietrze.

KARBOKSYTERAPIA – WSKAZANIA DO ZABIEGU

Kiedy pomyśleć o zabiegu karboksyterapii? W momencie, gdy nie jesteśmy w pełni zadowoleni z naszego ciała. Samych wskazań do terapii dwutlenkiem węgla jest dużo.

 • Cellulit.
 • Lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej.
 • Cienie pod oczami.
 • Zwiotczenie skóry.
 • Problemy skóry głowy.
 • Rozstępy.
 • Blizny, w tym również potrądzikowe.
 • Wiotkość skóry twarzy, szyi, drugiego podbródka.
 • Ciężkie do zagojenia rany.
 • Łysienie plackowate.
 • Wypadanie włosów.

PISTOLET DO KARBOKSYTERAPII

Nie wiesz, czy poradzisz sobie z zabiegiem manualnym? Szukasz sprzętu z pistoletem, z możliwością automatycznej pracy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w korzystnej cenie!

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO KARBOKSYTERAPII Z PISTOLETEM – DUAL MC.

To zdecydowanie lepsza opcja niż pen do karboksyterapii. Aparat Dual MC jest jednym z najbardziej uznanych i popularnych urządzeń na rynku. Zabieg można wykonać w sposób manualny oraz na pneumatycznym pistolecie. Dodatkowo urządzenie do karboksyterapii posiada możliwość wykonania zabiegu mezoterapii igłowej na pistolecie.

KARBOKSYTERAPIA – URZĄDZENIE O SPRAWDZONEJ JAKOŚCI

Jeżeli myślisz o zakupie profesjonalnej maszyny do karboksyterapii to wybieraj wśród ofert polskich producentów i dystrybutorów urządzeń do karboksyterapii. Takie firmy mają wysoką jakość sprzętu, zapewniają gwarancję i sprawny serwis.

DYSTRYBUTOR URZĄDZEŃ DO KARBOKSYTERAPII

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym dostawcy sprzętu do karboksyterapii, który jednocześnie jest producentem to wybierz PCZK i ciesz się z najwyżej jakości sprzętu do gabinetów i salonów kosmetycznych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat