URZĄDZENIA DO KARBOKSYTERAPII

URZĄDZENIA DO KARBOKSYTERAPII

Produkty 2

 1. JULIÉ®

  Inteligentna karboksyterapia - redukcja rozstępów, cellulitu, cieni pod oczami.

  cena:  Special Price 30 770,00 zł cena:  Regular Price 36 000,00 zł
 2. DUAL MC®

  Karboksyterapia + mezoterapia igłowa (pneumatyczny pistolet w zestawie).

  cena:  19 999,00 zł

Jesteśmy polskim producentem urządzenia do karboksyterapii JULIE oraz prekursorem tej technologii w Polsce. Oferujemy najwyższej jakości szkolenia z karboksyterapii, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznym. Zapraszamy do kontaktu.

URZĄDZENIA DO KARBOKSYTERAPII – PCZK

Dwutlenek węgla jest obecny wszędzie – w powietrzu, w wodzie, pod ziemią, a nawet na innych planetach. Od kiedy udowodniono jego dobroczynny wpływ na organizm ludzki z powodzeniem wdrożono go na rynek beauty i dzisiaj nazywany jest „cząsteczką piękna”.

Karboksyterapia jest w pełni oparta na dwutlenku węgla, a najbardziej rozpoznawalnym urządzeniem na polskim rynku jest KARBOKSYTERAPIA JULIE.

Inteligentny interfejs urządzenia JULIE.

Prowadzi operatora przez cały cykl zabiegowy. Od momentu wybrania problemu, przez stopień jego zaawansowania, miejsca iniekcji, a także odpowiednio dobrane parametry zabiegowe.

Podwójny system podgrzewania gazu w aparacie do karboksyterapii JULIE.

Sprawia, że zabieg jest maksymalnie komfortowy dla klienta i nie powoduje bólu.

Automatyczny system odpowietrzania sprzętu do karboksyterapii JULIE.

To jeden z systemów zabezpieczających. Funkcją takiego systemu jest wyciągnięcie z urządzenia powietrza, które może zalegać w jego podzespołach oraz doprowadzić do powikłań – głównie w okolicy oka.

ZABIEG KARBOKSYTERAPII – JAKIE DAJE KORZYŚCI?

Praca dwutlenku węgla w naszym organizmie można porównać do pracy pompy – dwutlenek węgla zwiększając ciśnienie w okolicy komórek tłuszczowych, daje sygnał do rozpoczęcia procesów lipolitycznych. Z drugiej strony nasila procesy, dotleniając nasze tkanki, a więc wpływa na mikrocyrkulacje, odżywienie i lepszą kondycję tkanek. Dzięki temu otrzymuje efekty karboksyterapii w postaci redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów. blizn czy cieni pod oczami.

ZABIEG KARBOKSYTERAPII KROK PO KROKU

KROK PIERWSZY. Zaczynamy od dezynfekcji skóry pacjenta.

KROK DRUGI. Wybieramy odpowiedni program zabiegowy, w zależności od wskazania i problemu klienta.

KROK TRZECI. Odpowietrzamy system z zalegającego powietrza.

KROK CZWARTY. Przechodzimy do iniekcji medycznego dwutlenku węgla, który w zależności od wskazania – podajemy podskórnie lub śródskórnie.

KROK PIĄTY. W przypadku uda wykonujemy dziewięć iniekcji i jest to odpowiednia ilość dwutlenku węgla, aby pozbyć się niechcianego cellulitu.

W zależności od problemu czas trwania zabiegu wacha się między 5-45 minut, wykonywany jest w serii od 6 do 12 zabiegów, raz w tygodniu.

Zabieg karboksyterapii od lat nie wychodzi z mody, nie bez powodu. Jest cały czas duży popyt wśród pacjentów na tę technologię ze względu zarówno na jej skuteczność jak i bezpieczeństwo. Dodając do tego niskie koszty eksploatacyjne i fakt, że zabieg możemy wykonywać przez cały rok – salon kosmetyczny inwestując w urządzenie do karboksyterapii ma gwarancję szybkiego zwrotu inwestycji.

KARBOKSYTERAPIA – PRZECIWWSKAZANIA

Dwutlenek węgla jest w pełni naturalny dla ludzkiego organizmu, dlatego zabieg karboksyterapii nie niesie ze sobą żadnego ryzyka oraz powikłań.

KARBOKSYTERAPIA – WSKAZANIA DO ZABIEGU

 1. Modelowanie sylwetki
 2. Usuwanie tkanki tłuszczowej
 3. Usuwanie cellulitu
 4. Usuwanie rozstępów
 5. Usuwanie blizn
 6. Redukcja cieni pod oczami
 7. Redukcja worków pod oczami
 8. Zwiotczenie skóry

PISTOLET DO KARBOKSYTERAPII

Nie wiesz, czy poradzisz sobie z zabiegiem manualnym? Szukasz sprzętu z pistoletem, z możliwością automatycznej pracy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w korzystnej cenie!

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO KARBOKSYTERAPII Z PISTOLETEM – DUAL MC.

To zdecydowanie lepsza opcja niż karboksyterapia pen oraz domowa. Aparat Dual MC jest jednym z najbardziej uznanych i popularnych urządzeń na rynku. Zabieg można wykonać w sposób manualny oraz na pneumatycznym pistolecie. Dodatkowo urządzenie do karboksyterapii posiada możliwość wykonania zabiegu mezoterapii igłowej na pistolecie.

KARBOKSYTERAPIA – URZĄDZENIE O SPRAWDZONEJ JAKOŚCI

Jeżeli myślisz o zakupie profesjonalnej maszyny do karboksyterapii to wybieraj wśród ofert polskich producentów i dystrybutorów urządzeń do karboksterapii. Takie firmy mają wysoką jakość sprzętu, zapewniają gwarancję i sprawny serwis.

DYSTRYBUTOR URZADZEŃ DO KARBOKSYTERAPII

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym dostawcy sprzętu do karboksyterapii, który jednocześnie jest producentem to wybierz PCZK.