NOWE ŻYCIE, BEZ TRĄDZIKU. POZNAJ SYSTEM KLERESCA® - NOWOŚĆ W KLINICE MEDISTICA

MAMY PRZYJEMNOŚĆ POINFORMOWAĆ, ŻE AMBASADOREM SYSTEMU BIOFOTONICZNEGO KLERESCA® W POLSCE, ZOSTAŁA PANI DR HAB. N. MED. ALEKSANDRA SZLACHCIC.

Pani docent jest lekarzem z misją. Od ponad 30 lat pomaga pacjentom w leczeniu najbardziej zaawansowanych form trądziku. Klinika Medistica, której jest współwłaścicielem, jest pierwszą tego typu placówką w Polsce, które wykorzystuje w terapii przeciwtrądzikowej przełomową technologię FLE® (FLUORESCENCYJNĄ ENERGIĘ ŚWIETLNĄ).

Podaruj swoim pacjentom nowe życie, bez trądziku.
Skontaktuj się z nami (71) 724 25 05 oraz zapoznaj się z poniższymi informacjami. 

Czym jest KLERESCA®? 

Zabieg opiera się na współdziałaniu dedykowanego żelu oraz lampy LED Kleresca®. Chromofory w nim zawarte zamieniają niebieskie światło na fluorescencyjną energię świetlną (FLE), która przenika przez skórę i aktywuje jej reakcje lecznicze. Dzięki wykorzystaniu FLE nie ingeruje  w głębsze struktury skóry, co powoduje, iż jest terapią skuteczną i bezpieczną dla pacjenta przez cały rok, nawet w okresie letnim.

Leczenie tego typu zmniejsza stan zapalny, zwiększa wytwarzanie kolagenu i normalizuje aktywność komórkową przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i skuteczności. W ujęciu naukowym proces znany jest jako fotobiomodulacja.


Jakie ma zastosowanie?

​System dermatologiczny KLERESCA® dysponuje trzema rodzajami żeli, które są dostosowane pod dany problem pacjenta- trądzik pospolity, trądzik różowaty, biorewitalizacja skóry. Dzięki zastosowaniu unikatowej fluorescencyjnej energii skóra jest stymulowana na różnych głębokościach przez co technologia zyskuje znakomite efekty.

Jakie są wskazania KLERESCA®?

  • trądzik pospolity

  • trądzik różowaty: zmiany zapalne, rumień, blizny, pieczenie

  • nadmierny łojotok

  • redukcja poszerzonych porów

  • blizny potrądzikowe

  • utrata jędrności i elastyczności skóry

  • pierwsze oznaki starzenia

  • wsparcie procesów gojenia po zabiegach laserowych i medycyny estetycznej (przy użyciu samych lamp)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat trądziku oraz sposobów jego leczenia obejrzyj poniższy WEBINAR ,,Innowacje w leczeniu trądziku”, autorstwa Pani dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Medistica. Medycyna + Piękno (@medistica)INFORMACJE DLA PACJENTÓW: Klinika Medistica Medycyna + Piękno, mieszcząca się przy ul. Kazimierza Wielkiego 47 w Krakowie, jest pierwszą kliniką w Polsce oferuje zabiegi z wykorzystaniem technologii Kleresca.Zapraszamy do zapoznania się z zabiegiem KLERESCA na stronie kliniki" https://medistica.com.pl/medycyna-piekno/usluga/kleresca-leczenie-tradziku/