MINI KOMBAJN KOSMETYCZNY

Produkty 8

 1. KOMBAJN KOSMETYCZNY MINI ATTO PREMIUM 8W1

  Peeling kawitacyjny, sonoforeza, światłoterapia LED, mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, jonoforeza, galwan, mikrodermabrazja diamentowa

  cena:  7 380,00 zł
 2. KOMBAJN KOSMETYCZNY MINI ATTO MEZO 6w1

  Peeling kawitacyjny, sonoforeza, światłoterapia LED, mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, galwanizacja dwubiegunowa

  cena:  5 200,00 zł
 3. KOMBAJN KOSMETYCZNY MINI ATTO 7W1

  Peeling kawitacyjny, sonoforeza, galwanizacja dwubiegunowa, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, dermomasaż (masaż próżniowy)

  cena:  6 900,00 zł
 4. KOMBAJN KOSMETYCZNY MINI ZEPTO BODY 5W1

  Ultradźwięki, galwanizacja dwubiegunowa, mezoterapia bezigłowa, dermomasaż (masaż próżniowy), liposukcja ultradźwiękowa

  cena:  10 947,00 zł
 5. KOMBAJN KOSMETYCZNY MINI ATTO PREMIUM 9W1

  Peeling kawitacyjny, światłoterapia led, sonoforeza, galwanizacja dwubiegunowa, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, dermomasaż (masaż próżniowy), analizer

  cena:  8 487,00 zł

PCZK to polski producent i dystrybutor różnego rodzaju sprzętu do medycyny estetycznej. W bogatej ofercie znajdują się m.in. najnowocześniejsze urządzenia HI-TECH, wśród których nie brakuje mini kombajnów kosmetycznych. Poznaj bliżej tę kategorię i zapoznaj się z dostępnymi w niej urządzeniami, które podniosą jakość usług Twojego gabinetu kosmetycznego – zapraszamy.

Mini kombajn kosmetyczny, czyli jaki?

W świecie medycyny estetycznej pojęcie kombajnów kosmetycznych nie jest niczym nowym i obcym – ale jak to jest w przypadku wersji „mini”?

Warto bowiem wiedzieć, że główną różnicą pomiędzy tradycyjnymi kombajnami a tymi z dopiskiem „mini”, jest rozmiar obudowy – w przypadku tych drugich jest ona o wiele mniejsza i lżejsza.

Małe kombajny kosmetyczne są świetnym rozwiązaniem do salonów o mniejszym metrażu – zajmują one niewiele miejsca a do tego są łatwe w transporcie.

Mini kombajny kosmetyczne – dopasuj je do potrzeb salonu i Twoich klientów

Każdy mini kombajn kosmetyczny to mobilne urządzenie, które pomimo niewielkich gabarytów, jest sprzętem wysokiej klasy o dużych możliwościach. Oczywiście każdy model jest inny i różni się liczbą funkcji.

Na stronie internetowej PCZK dostępne są małe kombajny kosmetyczne łączące w sobie parę lub nawet kilkanaście funkcji zabiegowych. Bogata oferta sprawia, że każdy nasz klient może dopasować urządzenie do aktualnych potrzeb swojego salonu lub gabinetu medycyny estetycznej.

Małe kombajny kosmetyczne – oferta PCZK

Na stronie internetowej PCZK znajdują się starannie wyselekcjonowane małe kombajny kosmetyczne wyróżniające się niezawodnością, skutecznością zabiegową, bezpieczeństwem użytku i łatwością obsługi. Jakie urządzenia są dostępne w tej kategorii?

 • Mini kombajn kosmetyczny 2w1 ZEPTO HANDY łączący w sobie dwie funkcje zabiegowe – fale radiowe (RF) z laserem biostymulującym, a także liposukcję utradźwiękową.
 • Mini kombajn kosmetyczny 5w1 ZEPTO HANDY PREMIUM posiadający w sobie takie funkcje jak peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, galwanizacja dwubiegunowa, sonoforeza, mikrodermabracja diamentowa, dermomasaż oraz liposukcja ultradźwiękowa.
 • Mini kombajn kosmetyczny 6w1 ATTO HANDY PREMIUM urządzenie polskiej produkcji o następujących funkcjach: peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mikrodermabrazja diamentowa, galwanizacja dwubiegunowa oraz sonoforeza.
 • ini kombajn kosmetyczny 8w1 ATTO HANDY PREMIUM, czyli bardziej rozbudowana wersja wyżej opisanego kombajnu. Urządzenie o funkcji peelingu kawitacyjnego, sonoforezy, ultradźwięków, dermomasażu, galwanizacji dwubiegunowej, mezoterapii bezigłowej i mikrodermabrazji diamentowej.
 • Mini kombajn kosmetyczny 14w1 ALL INCLUSIVE HANDY, czyli urządzenie będące prawdziwą rewolucją na rynku mobilnych urządzeń dla salonów kosmetycznych. Łączy w sobie kilkanaście funkcji zabiegowych: analiza skóry, światłoterapia LED, ultradźwięki, jonoforeza, galwan, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, fale radiowe, laser biostymulacyjny, liposukcja ultradźwiękowa, peeling kawitacyjny, sonoforeza.

Zachęcamy do zapoznania się z każdym urządzeniem z osobna i umówienia się na prezentację możliwości kombajnu kosmetycznego w PCZK we Wrocławiu.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat