KOMBAJN KOSMETYCZNY 6W1 MOBILNY ATTO HANDY PREMIUM

Prezentujemy przenośny sprzęt kosmetyczny Zepto Handy Body – urządzenie polskiej produkcji w małej, zgrabnej obudowie. Dodatkowo w zestawie otrzymują Państwo wygodną walizkę, dzięki której zabiegi można będzie wykonywać również u klientki w domu.

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Funkcje

Kombajn kosmetyczny 6w1 Atto Handy Premium ma kompaktową, przenośną konstrukcję, ale posiada bogaty zestaw funkcji:

  • peeling kawitacyjny;
  • sonoforezę;
  • galwanizację dwubiegunową;
  • ultradźwięki;
  • mikrodermabrazję diamentową.

Wszystko to zamknięte w zgrabnej obudowie, którą można wygodnie przenosić. Urządzenie posiada elegancką walizkę, która zabezpieczy je podczas transportu.

Opieka w wersji premium – gwarancja, serwis i profesjonalne szkolenie

Wybierając kombajn kosmetyczny 6w1 Atto Handy Premium, zyskujesz nie tylko wyjątkowe urządzenie, ale także kompleksową opiekę posprzedażową oferowaną przez firmę PCZK. W ramach naszej obietnicy jakości każdy klient otrzymuje 24-miesięczną gwarancję oraz dostęp do serwisu stacjonarnego i mobilnego. Zapewniamy również profesjonalne szkolenie w naszej siedzibie we Wrocławiu, prowadzone przez doświadczonego szkoleniowca. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat oraz wszystkie niezbędne materiały, które pomogą im w efektywnym korzystaniu z tego wielofunkcyjnego kombajnu. Indywidualna opieka kosmetologa-opiekuna klienta oraz wsparcie merytoryczne i marketingowe to standard, który podnosi wartość naszej oferty, zapewniając Ci spokój umysłu i pewność, że zawsze możesz na nas polegać.

Personalizacja

Urządzenie produkowane jest w kolorze białym, kolor panelu dotykowego można wybrać: srebrny lub złoty. Do urządzenia produkowany jest również dedykowany asystor, dzięki czemu sprzęt prezentuje się profesjonalnie.

Kombajn kosmetyczny 6w1 – wszystko, czego potrzebujesz w gabinecie

Kombajn kosmetyczny 6w1 Atto Handy Premium to wszechstronne rozwiązanie do każdego stacjonarnego gabinetu kosmetycznego, ale też dla mobilnego specjalisty. Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o maksymalnej efektywności zabiegów – zapewnia nie tylko różnorodność technik pielęgnacyjnych, ale także wyjątkową łatwość w obsłudze. Jego funkcje pozwalają na dogłębne oczyszczanie skóry, intensywną regenerację oraz skuteczne procedury anti-aging, Właśnie to, w połączeniu z intuicyjnym panelem, czyni go nieocenionym narzędziem w rękach profesjonalisty. Atto Handy Premium jest idealny dla tych, którzy poszukują efektywności połączonej z mobilnością.

×