KOMBAJN KOSMETYCZNY 8W1 MOBILNY ATTO HANDY PREMIUM

Atto Handy Premium jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli gabinetów i mobilnych kosmetologów, którzy oczekują najwyższej efektywności zabiegów i komfortu dla swoich klientów w każdych warunkach.

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Dlaczego warto wybrać kombajn kosmetyczny 8w1 Atto Handy Premium?

Funkcje

Kombajn kosmetyczny 8w1 Atto Handy Premium to mobilne rozwiązanie dla profesjonalistów, dla których liczą się funkcjonalność, elastyczność i satysfakcja klientów. Ta kompaktowa, ale potężna jednostka wyposażona jest w osiem zaawansowanych funkcji:

  • peeling kawitacyjny;
  • sonoforezę;
  • galwanizację dwubiegunową;
  • ultradźwięki;
  • mezoterapię bezigłową;
  • mikrodermabrazję diamentową;
  • dermomasaż.

Gwarancja, serwis i szkolenia

Wybierając Atto Handy Premium, inwestujesz nie tylko w wysokiej klasy sprzęt, ale także w kompleksowe wsparcie, które obejmuje 24-miesięczną gwarancję, profesjonalne szkolenia oraz serwis – zarówno stacjonarny, jak i mobilny. Oferujemy szkolenia w naszej siedzibie we Wrocławiu, prowadzone są przez doświadczonych szkoleniowców i zwieńczone wręczeniem certyfikatów uprawniających do wykonywania zabiegów. Zapewniamy także indywidualną opiekę kosmetologa oraz wsparcie merytoryczne i marketingowe, które pomagają w efektywnym wykorzystaniu urządzenia oraz rozwijaniu własnego biznesu.

Personalizacja

Urządzenie produkowane jest w kolorze białym, kolor panelu dotykowego można wybrać: srebrny lub złoty. Do urządzenia produkowany jest również dedykowany asystor, dzięki czemu sprzęt prezentuje się profesjonalnie.

Kombajn kosmetyczny 8w1 – innowacja w Twoim gabinecie

Kombajn kosmetyczny 8w1 Atto Handy Premium to znakomite połączenie innowacyjności i funkcjonalności. Dzięki swoim wielorakim funkcjom urządzenie pozwala na przeprowadzanie kompleksowych zabiegów estetycznych – na wyciągnięcie ręki, w każdym miejscu i zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne. Urządzenie jest dedykowane specjalistom, którzy nie wyobrażają sobie żadnych kompromisów w zakresie jakości i wyników. Niezależnie od tego, czy pracujesz w gabinecie, czy oferujesz usługi z dojazdem do klienta, Atto Handy Premium zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

×