KOMBAJN KOSMETYCZNY 14W1 MOBILNY ALL INCLUSIVE HANDY

All Inclusive Handy 14w1 to prawdziwa rewolucja na rynku urządzeń mobilnych. Kombajn składa się z dwóch modułów składanych w jedną, wygodną walizkę. Moduły działają niezależnie od siebie i są wyposażone w dotykowe wyświetlacze z polskim menu i gotowymi programami zabiegowymi. Sprzęt wykonany został z wyjątkowo lekkich materiałów dzięki czemu nawet z pełnym wyposażeniem jest lżejszy o kilka kilogramów od urządzeń konkurencyjnych.

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Funkcje

Skin Analizer, peeling kawitacyjny, sonoforeza, światoterapia LED, ultradźwięki, jonoforeza, galwan, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, dermomasażer, fale Radiowe, laser biostymulacyjny, liposukcja Ultradźwiękowa, Infrared.

Gwarancja i serwis

Gwarancja obejmuje 24 miesiące od daty zakupu, serwis dzieli się na:

• stacjonarny – urządzenie zostaje odesłane do producenta – średni czas naprawy to 3 dni robocze,
• mobilny – urządzenie zostaje naprawione w salonie klienta – średni czas oczekiwania to 7 dni roboczych.
W cenie urządzeń zapewniamy Pani szkolenie zakończone certyfikatem imiennym, indywidualną opiekę kosmetologa, pełne wsparcie merytoryczne (skrypty, instrukcje, karty pacjentów) oraz marketingowe.

Szkolenie

Szkolenie prowadzone jest w naszej siedzibie we Wrocławiu przez szkoleniowca z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje od nas certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów na zakupionej aparaturze. Dodatkowo, uczestnikom zapewniamy również wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe: instrukcje czy skrypty szkoleniowe zawierające informację na temat wskazań i przeciwwskazań poszczególnych zabiegów.

Do Państwa dyspozycji pozostaje również Kosmetolog-opiekun klienta.

Personalizacja

Urządzenie produkowane jest w kolorze białym, kolor panelu dotykowego można wybrać: srebrny lub złoty. Do urządzenia produkowany jest również dedykowany asystor, dzięki czemu sprzęt prezentuje się profesjonalnie.

×