KOMBAJN KOSMETYCZNY MOBILNY

Produkty 5

 1. KOMBAJN KOSMETYCZNY MOBILNY ALL INCLUSIVE 14W1 HANDY

  Skin Analizer, peeling kawitacyjny, sonoforeza, światoterapia LED, ultradźwięki, jonoforeza, galwan, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, dermomasażer, fale Radiowe, laser biostymulacyjny, liposukcja Ultradźwiękowa, Infrared

  cena:  16 000,00 zł
 2. KOMBAJN KOSMETYCZNY MOBILNY ATTO HANDY PREMIUM 6W1

  Peeling kawitacyjny, sonoforeza, galwanizacja dwubiegunowa, ultradźwięki, mikrodermabrazja diamentowa

  cena:  5 535,00 zł
 3. KOMBAJN KOSMETYCZNY MOBILNY ATTO HANDY PREMIUM 8W1

  Peeling kawitacyjny, światłoterapia LED, sonoforeza, galwanizacja dwubiegunowa, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, dermomasaż (masaż próżniowy)

  cena:  6 642,00 zł
 4. KOMBAJN KOSMETYCZNY MOBILNY ZEPTO HANDY PREMIUM 5W1

  Peeling kawitacyjny, sonoforeza, galwanizacja dwubiegunowa, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, liposukcja ultradźwiękowa, dermomasaż (masaż próżniowy)

  cena:  9 348,00 zł

Szukasz wielofunkcyjnych urządzeń, które urozmaicą ofertę Twojego salonu lub gabinetu i pozwolą wykonywać najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej na najwyższym poziomie? W takim razie zapoznaj się z ofertą PCZK – w tej kategorii umieściliśmy mobilne kombajny kosmetyczne, które pomimo niewielkich rozmiarów, skrywają w sobie wiele możliwości.

Kombajn kosmetyczny mobilny – kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne to tak naprawdę podstawa wyposażenia nowoczesnego gabinetu i salonu medycyny estetycznej. Do takich sprzętów z pewnością zaliczyć można mobilny kombajn kosmetyczny, czyli niewielką obudowę mieszcząca w sobie kilka lub kilkanaście różnych urządzeń (funkcji zabiegowych).

Takie rozwiązanie to przede wszystkim oszczędność finansowa – wyposażając się w niewielki kombajn, jako właściciele salonu kosmetycznego nie musimy zakupować kilkunastu maszyn o łącznej wartości liczonej w setkach tysięcy złotych. Co więcej, posiadając jedno urządzenie, oszczędzamy również wolną przestrzeń w naszym gabinecie, co jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla mniejszych salonów.

Mobilny kombajn kosmetyczny – dla mobilnych salonów kosmetycznych

Czym właściwie są mobilne kombajny kosmetyczne? Można powiedzieć, że są to przenośne urządzenia, które zostały stworzone z myślą o kosmetologach wykonujących szeroko pojęte zabiegi kosmetyczne głównie w domach klientów. Warto bowiem wiedzieć, że różnią się one rozmiarem od tradycyjnych kombajnów kosmetycznych – bez problemu mieszczą się one w podręcznej walizce.

Mobilny sprzęt kosmetyczny w postaci małego kombajnu jest lekki i poręczny, przez co jego transport w żaden sposób nie jest uciążliwy. Co więcej, opakowanie w postaci walizki chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Kombajny kosmetyczne mobilne w ofercie PCZK

Na stronie internetowej PCZK każdy klient ma okazję wyposażyć się w uniwersalny, mobilny sprzęt kosmetyczny najwyższej jakości. Przygotowując ofertę, starannie analizujemy każdy sprzęt, dzięki czemu wszystkie prezentowane w tej kategorii modele kombajnów spełniają najwyższe standardy pracy i gwarantują pełne bezpieczeństwo w czasie zabiegu i pożądane efekty.

To, jaki mobilny kombajn kosmetyczny wybrać, zależy od potrzeb salonu. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń łączących w sobie kilka lub kilkanaście funkcji. Dostępne w asortymencie sprzęty pozwalają przeprowadzać takie zabiegi jak:

 • radiofrekwencja z laserem biostymulującym (fale radiowe, RF),
 • liposukcja ultradźwiękowa,
 • peeling kawitacyjny,
 • sonoforeza,
 • galwanizacja dwubiegunowa,
 • mezoterapia bezigłowa,
 • mikrodermabrazja diamentowa,
 • dermomasaż (masaż próżniowy),
 • światłoterapia LED,
 • jonoforeza.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mobilnych kombajnów kosmetycznych. W razie pytań pozostajemy otwarci na kontakt, a także umówienie się na specjalny pokaz, na którym omówimy możliwości danego sprzętu kosmetycznego.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat