• Home
  • Urządzenia

Vacuum Frequency – połączenie RF z masażem próżniowym

Vacuum Frequency – połączenie RF z masażem próżniowym

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych przyczyniają się do poprawy jakości skóry, jej ujędrnienia, zagęszczenia oraz niwelowania zmarszczek. Dla wzmocnienia efektu łączymy je z masażem podciśnieniowy odpowiedzialnym za zmniejszenie cellulitu i modelowanie skóry.

Jaka jest zasada Vaccum Frequency?

Połączenie radiofrekwencji bipolarnej wraz z masażem podciśnieniowym (vacuum) w jednej głowicy daje efekt jednoczesnego podgrzania głębszych warstw skóry, upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych, wraz z zassaniem fałdy skóry poprzez podciśnienie, czyli drenaż. Dodatkowo występujący laser biostymulacyjny przyspiesza przemianę materii, co polepsza wędrówkę kwasów tłuszczowych i glicerolu do wątroby. Udowodnionym działaniem radiofrekwencji jest poprawa napięcia i ujędrnienia skóry, zaś masaż próżniowy ułatwia pozbycie się zwłóknień w tkance tłuszczowej.

Jakie są zalety Vaccum Frequency?

Połączenie dwóch technologii (RF + VACUUM) w jednej głowicy w znaczący sposób podnosi efektywność terapii. Wyższa temperatura przyspiesza metabolizm i wzmaga lipolizę, zaś drenaż limfatyczny przyspiesza proces utylizacji skutków przemiany materii z wątroby. Już po jednym zabiegu widoczne jest ujędrnienie, przekrwienie i dotlenienie skóry, której pogrubienie może wzrosnąć nawet do poziomu 30%. Tego typu stymulacja pozwala również na zwiększenie produkcji niezbędnego kolagenu i elastyny.

Jakie są wskazania do Vaccum Frequency

Jak w przypadku każdego zabiegu występują specjalne wskazania do jego wykonywania. W przypadku radiofrekwencji bipolarnej połączonej z masażem ciśnieniowym są to:

  • początkowe oznaki starzenia się skóry tj. brak elastyczności, jędrności, spoistości,
  • cellulit, rozstępy, blizny,
  • nadmiar tkanki tłuszczowej np. brzuch, uda, pośladki,
  • zatrzymywanie wody, obrzęki,
  • wspomaganie procesu odchudzania (modelowanie sylwetki).
×