Urządzenia do modelowania sylwetki - banner

URZĄDZENIA DO MODELOWANIA SYLWETKI

URZĄDZENIA DO MODELOWANIA SYLWETKI

Produkty 4

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń do modelowania sylwetki z Wrocławia. Kierujemy swoją ofertę do świadomych lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, którzy pragną budować swoją markę w oparciu o pionierskie technologie, niedostępne, w co drugim gabinecie kosmetycznym. Poznaj nasze urządzenia do modelowania sylwetki bliżej i zobacz, dlaczego warto je mieć – zapraszamy.

NAJLEPSZE ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE

Skuteczne zabiegi aparaturowe, mające na celu ujędrnienie ciała, poprawę napięcia skóry, zmniejszenie obrzęków oraz redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej należą do najpopularniejszych procedur HI-TECH w salonach urody.

Procedury HI-TECH przeznaczone do modelowania sylwetki obejmuje szerokie spektrum technologii. Wg opinii wielu kosmetologów, najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające to:

- ultradźwięki na cellulit (HIFU),

- fale radiowe na brzuch,

- karboksyterapia na rozstępy,

- fala uderzeniowa na brzuch,

- kriolipoliza na cellulit,

- liposukcja kawitacyjna na uda,

- dermomasaż na brzuch.

Klienci je lubią, bo gwarantują im spektakularną korektę niedoskonałości i efekt ujędrniania ciała mniej radykalnymi (niż skalpel chirurga) metodami. Mimo że muszą się poddać serii zabiegów, wymagających regularnego powtarzania. Dla prowadzących biznes beauty to jednak gwarancja powrotu klientów i stałe źródło dochodów.

NAJCZĘSTSZE WSKAZANIA DO ZABIEGÓW MODELOWANIA SYLWETKI W GABINECIE KOSMETYCZNYM

Najwięcej klientów przychodzi z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitem i zwiotczeniem skóry. Wskazują na te fragmenty ciała, z których albo tłuszcz nie chce zniknąć po stosowaniu diety czy ćwiczeniach, albo te wymagające ujędrnienia po odchudzaniu. Najlepsze efekty osiąga się u osób z niewielką nadwagą, likwidując nagromadzoną tkankę tłuszczową z okolicy brzucha, pośladków, bioder, ud, łydek, ramion i podbródka. Modelowanie sylwetki przeprowadza się również u osób otyłych, aby zmniejszyć ogólną masę tkanki tłuszczowej i ułatwić odchudzanie.

Wiedza i umiejętności. W dobie rozwijającego się rynku urządzeń kosmetycznych są determinowane nie tylko jakością preparatów kosmetycznych i sprzętów, ale także umiejętnością łączenia technik pracy z zasadami funkcjonowania skóry i istotnymi czynnikami zewnętrznymi.

Stosowanie specjalistycznych urządzeń do modelowania ciała do wyszczuplania sylwetki, zarówno tej kompaktowej, z reguły łatwej w obsłudze, jak i bardziej zaawansowanej, wymaga wiedzy i doświadczenia oraz znajomości anatomii i fizjologii. Do stosowania parametrów nie tylko do problemu, ale i do wieku klientów, stanu ich zdrowia i rodzaju wykonywanej pracy, pory roku czy innych równolegle wykonywanych zabiegów i stosowanych kosmetyków. Każdy producent informuje o szeregu przeciwwskazań oraz o możliwych powikłaniach w przypadku niewłaściwego zastosowania aparatury, a także o ryzyku nietypowych reakcji skórnych.

URZĄDZENIA DO MODELOWANIA SYLWETKI – PROFESJONALNA APARATURA DO ZABIEGÓW WYSZCZUPLAJĄCYCH

Specjalistycznego sprzętu do walki z niechcianym tłuszczykiem oraz cellulitem jest tak wiele, że nie sposób opisać wszystkich dostępnych urządzeń. Przedstawiamy te, które są wybierane najchętniej przez profesjonalistów i poszukiwane przez klientów.

1. URZĄDZENIE DO FALI UDERZENIOWEJ

2. URZĄDZENIE DO KROLIPOLIZY

3. URZADZENIE DO KARBOKSYTERAPII

4. URZĄDZENIE DO DRENAŻU LIMFATYCZNEGO

5. URZĄDZENIE DO ENDERMOLOGII

6. URZĄDZENIE DO LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ

7. URZĄDZENIE DO STYMULACJI MIĘŚNI

8. URZĄDZENIE DO LIPOSUKCJI KAWITACYJNEJ

9. URZĄDZENIE DO ELEKTROSTYMULACJI

9. URZĄDZENIE DO HIFU

10. LIPOLASERY I ZIMNE LASERY DIODOWE

11. URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE NA CIAŁO (KOMBAJN KOSMETYCZNY)

12. NANO ULTRADŹWIĘKI NA CELLULIT

13. URZĄDZENIE DALE RADIOWE DO MODELOWANIA SYLWETKI

NIE MA UJĘDRNIANIA BEZ ZAANGAŻOWANIA. Niezależnie z jakiej technologii ujędrniania skóry oraz redukcji cellulitu korzystamy w naszym salonie, warto edukować klientów, że również od nich w dużym stopniu zależy trwałość efektów zabiegów, jakim się poddają.

Nawet najbardziej innowacyjne urządzenia do modelowania sylwetki nie wystarczą, jeśli klient nie nauczy się pić odpowiedniej ilości wody mineralnej – od 1,5 do 3 litrów dziennie, nie zrezygnuje z nadmiernej ilości słodyczy, a jedyny ruch, jaki będzie tolerował to dojście z i do samochodu w garażu.

Poprawa jędrności skóry, wymodelowanie sylwetki oraz odmłodzenie biologiczne całego organizmu nie może się odbyć jedynie przy pomocy nowoczesnych urządzeń kosmetycznych. One są krokiem milowym ku wymarzonej sylwetce, lecz bez zdrowej, zbilansowanej diety odpowiedniej porcji ruchu na świeżym powietrzu, wystarczającej dawki snu, picia wody oraz rezygnacji z papierosów i alkoholu, trudno będzie utrzymać wspaniałe efekty innowacyjnych zabiegów ujędrniających.

JAKI JEST NAJLEPSZY SPRZĘT DO MODELOWANIA SYLWETKI?

Wykorzystanie nowoczesnych maszyn do modelowania sylwetki to jeden z filarów funkcjonowania współczesnego salonu kosmetycznego. Sprzęt HI-TECH daje ogromne możliwości, pozwala uzyskać znakomite i szybkie rezultaty w postaci redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej zlokalizowanej, rozstępów oraz wielu innych.

W salonach kosmetycznych używa się naprawdę wielu technologii wyszczuplających sylwetkę. Jednak czy wszystkie są jednakowo skuteczne? Niniejszy artykuł poświęcamy wyborowi specjalistycznych maszyn do modelowania ciała. Jeżeli zastanawiasz się jakie urządzenie do modelowania sylwetki kupić do swojego salonu kosmetycznego – poniższy artykuł jest dla Ciebie.

1. URZĄDZENIE DO REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ: PIEZOELEKTRYCZNA FALA UDERZENIOWA REMFAT®.

2. URZĄDZENIE DO USUWANIA CELLULITU: INTELIGENTNA KARBOKSYTERAPIAJULIE®.

3. URZĄDZENIE DO ZWALCZANIA CELLULITU: NANO ULTRADŹWIĘKICELLEON MED®.

4. URZĄDZENIE DO ROZBIJANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ: WIELOFUNKCYJNY KOMBAJN KOSMETYCZNYALL INCLUSIVE GOLD®.

JAKIE SĄ NAJSKUTECZNIEJSZE ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE?

Zabiegi kosmetyczne na ciało to obecnie standard w ofercie klinik medycyny estetycznej oraz gabinetach kosmetycznych. Najchętniej wybieranymi zabiegami na cellulit i tkankę tłuszczową są:

- zabiegi wyszczuplające uda,

- zabiegi wyszczuplające brzuch,

- zabiegi wyszczuplające twarz,

- zabiegi wyszczuplające ramiona,

- zabiegi wyszczuplające łydki.

TERAPIE SYNERGICZNE DO MODELOWANIA SYLWETKI

Najlepsze zabiegi na ciało to takie, które polegają na zastosowaniu synergii wielu urządzeń w tym samym czasie. To tzw. terapie skojarzone oraz terapie skierowane. Maszyny do modelowania sylwetki, które łączą w sobie działanie podczerwieni IR, fali radiowej bipolarnej oraz masażu próżniowego, dają jednoczesne efekty w modelowaniu sylwetki, walce z cellulitem i wiotkością skóry.

Tego typu urządzenia obecne na rynku należą do trzeciej generacji. W trakcie zabiegu dochodzi do wielokrotnego punktowego podgrzania obszaru zabiegowego. Dzięki podciśnieniu ma miejsce wciągnięcie głębiej położonej warstwy tkanki tłuszczowej pomiędzy elektrody. Dodatkowo podciśnienie jest tak dobrane, aby gęstość prądu przepływającego przez zassany pomiędzy elektrody fałd skóry była w tkance tłuszczowej jak największa. Klienci cenią sobie długo utrzymujące się efekty wymodelowanej i ujędrnionej sylwetki oraz likwidację depozytów tłuszczu w okolicy podbródka i szyi, a także ujędrnienie tej części ciała.

Jesteś zainteresowany kupnem profesjonalnego sprzętu do modelowania sylwetki? W takim razie polecamy umówić się z nami na specjalny pokaz, na którym omówimy możliwości danego urządzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – PCZK.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat