ZATOKA PIĘKNA: "TA TECHNOLOGIA JEST REWELACYJNA (...) ". POZNAJ REMFAT - NOWOŚĆ W KLINICE DR SZCZYTA

CZY SŁYSZAŁAŚ JUŻ O URZĄDZENIU REMFAT® - NOWOŚCI W KLINICE DR SZCZYTA?

Jeżeli interesują Cię nowe technologie i lubisz wiedzieć, w co aktualnie inwestują najbardziej uznane kliniki - koniecznie obejrzyj najnowszy odcinek "Zatoki Piękna".

Dowiesz się z niego więcej na temat urządzenia REMFAT®, wielozadaniowej platformy do modelowania sylwetki, nowości 2021.

Interesuje Cię czy jest piezoelektryczna fala uderzeniowa, następczyni klasycznej fali akustycznej? NACIŚNIJ PRZYCISK

 Informacja dla pacjentów:

Zabiegi z wykorzystaniem technologii REMFAT® są dostępne w nowo otwartym ośrodku Fizjoterapia Estetyczna Szczyt i Szwedo, znajdującym się przy ul. Królowej Marysieńki 90 w Warszawie. 


Czym jest technologia REMFAT®?

Remfat® to technologia wykorzystująca piezoelektryczną falę dźwiękową, która umożliwia precyzyjne zogniskowanie fali dźwiękowej w tkance podskórnej. Jest to nieinwazyjna metoda skutecznego rozbijania komórek tłuszczowych, redukcji cellulitu oraz pojędrniania skóry. Technologia, która niegdyś wykorzystywana była do rozbijania kamieni nerkowych, dziś na dobre zagościła w medycynie estetycznej i służy do niwelowania blizn oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Jakie zastosowanie ma urządzenie REMFAT®?

Dr Szwedo z powodzeniem wykorzystuje ją w zabiegach estetycznych, głównie przeciwcellulitowych, zmniejszających obwody. Dodatkowo, technologia posiada szerokie możliwości fizjoterapeutyczne – medyczne. Może być stosowana w terapiach po operacjach odsysania tkanki czy w przypadku trudno gojących się ran, problemy niedokrwienne.

W styczniu na łamach magazynu LNE ukazał się niezależny test urządzenia REMFAT® przeprowadzony przez dr n. med. Jacka Szwedo, który ocenił urządzenie na 9 na 10 punktów. Określił je mianem ,,Agenta 007 do zadań specjalnych z licencją na zabijanie cellulitu.


Jakie są wskazania do zabiegu REMFAT®?

  • Wiotkość skóry
  • Cellulit
  • Tkanka tłuszczowa
  • Podwójny podbródek
  • Ostroga piętowa
  • Łokieć tenisisty