MULTISPEKTRALNE BADANIE, OBRAZOWANIE I DIAGNOSTYKA SKÓRY TWARZY LUMISCAN®

LUMISCAN® WYRAŻA WIĘCEJ NIŻ SŁOWA

Multispektralne obrazowanie skóry to technologia, która pomaga kosmetologom budować świadomość Klientów podczas konsultacji.

Urządzenie skanuje twarz, a następnie wyświetla wyniki badania na dużym ekranie monitora. W drugiej kolejności, wykorzystuje tzw. obrazowanie multispektralne, sprawiając że osoby badane zaczynają dostrzegać problemy skóry, których do tej pory nie były świadome.

Z perspektywy pacjentów, nowy rodzaj konsultacji (obrazowy) wydaje się bardziej profesjonalny i wiarygodny. Badania dowodzą, że obraz, bardziej niż słowa kosmetologa, skupia uwagę, zwiększa koncentrację, ułatwia zrozumienie, wzbudza zaufanie oraz oraz wpływa na decyzje.

SZUKASZ WIEDZY?

https://polskiblogkosmetyczny.pl/category/technologie-hi-tech/komputerowa-analiza-skory/

PREZENTACJA WIDEO:

https://youtu.be/u8ZwbJaYbEU/

cena:  Special Price 39 770,00 zł cena:  Regular Price 48 000,00 zł
 szt.
 
 
 
SKU
LumiSCAN - multispektralna analiza skóry
W magazynie
W magazynie

DetailsLumiscan-przewagi-1
Lumiscan-przewagi-2
Lumiscan-przewagi-3
Lumiscan-przewagi-4Schemat-1-krok-pierwszy
KONSULTACJA MÓWIONA vs OBRAZOWA

Mówi się, że pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. Jak więc sprawić, aby pierwszy kontakt Klienta z naszą marką okazał się wyjątkowy?

Rozmowa z klientem o problemach skóry bywa trudna. Nie każdy kosmetolog potrafi dzielić się wiedzą w sposób ciekawy, obrazowy i zrozumiały. Zdarza się że Klient nie zrozumie informacji, szybko się nudzi i ostatecznie nie decyduje na kompleksową pomoc. Zamiast tego, kupuje pojedynczy zabieg, który nie rozwiązuje problemu.

Współcześni Klienci są coraz bardziej świadomi, wymagający i nieufni. Aby zainwestowali w poprawę swojego wyglądu, nie wystarczy już im tego zasugerować. Warto zrobić coś więcej - zdobyć ich zaufanie, pomóc zrozumieć problem oraz zaoferować kompleksowy plan naprawy. Dopiero takie, holistyczne podejście, przyniesie efekt w postaci skutecznej pomocy, zakończonej sprzedażą.

Chcesz wiedzieć więcej? - KLIKNIJ TUTAJ.


Schemat-dzialania-1

Schemat-dzialania-2
Schemat-2-krok-drugi
MULTISPEKTRALNE OBRAZOWANIE PROBLEMÓW SKÓRY

LUMISCAN® skanuje twarz Klienta w trzech płaszczyznach, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, mierzy podstawowe parametry skóry, aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę.

Po raz pierwszy w historii, Klienci mogą przyjrzeć się swoim problemom z bliska, na monitorze, w formie dokumentacji zdjęciowej i na jej podstawie zdecydować, który problem chcą rozwiązać w pierwszej kolejności.

Badania dowodzą, że obrazy (znacznie bardziej niż słowa) skupiają uwagę, zwiększają koncentrację, ułatwiają zrozumienie, wywołują emocje oraz wpływają na decyzje Klientów.

Zobacz badanie Lumiscan® w praktyce (dużo zdjęć) - KLIKNIJ TUTAJ.


Schemat-3-krok-trzeci
SKUTECZNA POMOC, ZAKOŃCZONA SPRZEDAŻĄ

Klienci nie lubią sprzedawców. Konsultacja oparta na badaniu LUMISCAN® buduje w Klientach poczucie, że znaleźli się w miejscu, w którym kosmetolog chce im pomóc, a nie sprzedać zabieg.

Obrazowa forma konsultacji pomaga Klientom dostrzec problemy skóry, których do tej pory nie byli świadomi. Obrazy, znacznie bardziej niż słowa - ułatwiają zrozumienie informacji, budują świadomość oraz zaufanie.

Dzięki temu, Klienci znacznie chętniej decydują się na inwestycję w poprawę swojego wyglądu, są systematyczni w przestrzeganiu zaleceń oraz regularniej pojawiają się na wizytach w gabinecie.

LUMISCAN® to doskonałe narzędzie dla nowoczesnych gabinetów, które nie boją się zmian, poszukują innowacji i pragną wyróżnić się na tle konkurencji.

Darmowy poradnik aparaturowy - KLIKNIJ TUTAJ.


Schemat-dzialania-3

Schemat-dzialania-4
Schemat-4-krok-czwarty.
WERYFIKACJA SKUTECZNOŚCI ORAZ MONITOROWANIE POSTĘPÓW

Udokumentowanie skuteczności, poprzez zaprezentowanie autentycznych zdjęć PRZED I PO, bez użycia sztucznych filtrów oraz innych foto manipulacji, pomaga budować wizerunek wiarygodnego i uczciwego gabinetu.

Zdjęcia porównawcze "przed i po", z jednej strony mogą stanowić podstawę do uwzględnienia / odrzucenia reklamacji niezadowolonego Klienta, z drugiej - mogą pełnić funkcję wartościowych materiałów reklamowych, obrazujących autentyczne efekty zabiegów.

Zobacz więcej zdjęć (badanie Lumiscan® w praktyce) - KLIKNIJ TUTAJ.


Schemat-5-krok-piaty
NUMER 1 WŚRÓD PASJONATÓW ZDROWEJ SKÓRY

LUMISCAN® to najczęściej wybierane urządzenie przez pasjonatów holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry.

Zaufało nam wielu wartościowych przedsiębiorców, którzy pragną budować nowy standard konsultacji, w oparciu o najlepszej jakości technologię.

Jeżeli Ty również masz misję pomagania innym, konsultacja jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko sprzedażą zabiegu, pragniesz zwiększyć wiedzę diagnostyczną oraz wprowadzić nowy standard obsługi klienta w swoim gabinecie - dołącz Cię do naszej społeczności i twórz ją razem z nami.


Schemat-dzialania-5


Czym jest technologia LumiSCAN gen. 3.0.?

Technologia LumiSCAN® to analiza skóry trzeciej generacji. Stanowi doskonałe narzędzie dla nowoczesnego salonu kosmetycznego, któremu zależy na rzetelnej diagnostyce, wsparciu marketingowo – sprzedażowym oraz podniesieniu prestiżu gabinetu.

Jakie są przewagi LumiSCAN gen. 3.0. nad lampo-lupą?

W przeciwieństwie do tradycyjnej konsultacji z wykorzystaniem lampo-lupy, kosmetolog obrazuje Klientowi mankamenty jego skóry na monitorze w sposób fotograficzny. Komputerowa analiza generuje bardzo szczegółowe dane o skórze Pacjenta – niezbędne do zaplanowania terapii naprawczej.

Jak LumiSCAN gen. 3.0. wpływa na sprzedaż?

Komputerowa analiza skóry LumiScan gen. 3.0 wywołuje u Klienta potrzebę poprawy swojego wyglądu. Właściciel gabinetu sam decyduje i implementuje zabiegi oraz produkty kosmetyczne , która na końcowym etapie konsultacji są dobierane oraz sugerowane naszemu Klientowi na podstawie wyników analizy.

Czym wyróżnia się LumiSCAN gen. 3.0 na tle konkurencji:

LumiScan gen.3.0 to pierwsze w Polsce narzędzie diagnostyczne i sprzedażowe z oprogramowaniem w języku polskim. Urządzenie jest koreańskiej produkcji i jako jedyne na Polskim rynku posiada certyfikat NOT za innowacyjność.

Jakie korzyści niesie za sobą wykorzystanie LumiSCAN gen. 3.0. w Twoim salonie?

Korzyści płynące z zakupu urządzania LumiScan gen. 3.0 można zamknąć w trzech stwierdzeniach: podniesienie prestiżu Twojego gabinetu, stawianie rzetelnej diagnozy oraz wsparcie marketingowo – sprzedażowe.

Jak długo trwa diagnostyka skóry urządzeniem LumiSCAN gen. 3.0.?

Wykonanie badania trwa zaledwie kilka minut. Nieodłącznym etapem jest analiza komputerowa i omówienie wyników przez kosmetologa oraz zaplanowanie odpowiedniej terapii zabiegowej, co trwa około 30 min.

Jak się przygotować do badania skóry z użyciem urządzenia LumiSCAN gen. 3.0.?

​Badanie wykonuje na dokładnie oczyszczonej skórze, dlatego zaleca się, żeby przyjść na umówioną wizytę bez makijażu oraz bez nakładania jakichkolwiek kosmetyków.

Na czym polega multispektralna analiza skóry LumiSCAN gen. 3.0.?

LumiSCAN gen. 3.0 to innowacyjne urządzenie, które najpierw skanuje twarz Klienta w trzech płaszczyznach (technologia VisionSCAN 3D®). Następnie wykorzystuje obrazowanie multispektralne (NL, SL, UV, PL). Mierzy podstawowe parametry skóry (technologia TouchSCAN®), aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę.
<! -- -->


Lumiscan-wskazania Lumiscan-wskazania-opis

JESTEM ZAINTERESOWANA!

szukasz specyfikacji?WhatsApp Chat WhatsApp Chat