LUMISCAN® - Multispektralne badanie, obrazowanie i diagnostyka skóry - numer jeden w Polsce.

PRZEMIENIA KONSULTACJĘ W CIEKAWĄ I NOWOCZESNĄ.

LUMISCAN® to urządzenie do obrazowania skóry, które pomaga lekarzom i kosmetologom zwizualizować problemy pacjentów na monitorze, w formie obrazu.

Obrazowa forma konsultacji, w przeciwieństwie do tej mówionej, pomaga skupić uwagę, zwiększa koncentrację, ułatwia zrozumienie, wywołuje emocje, wzbudza zaufanie oraz wpływa na podejmowane decyzje.

TWOI KLIENCI SĄ WZROKOWCAMI. Zamiast opowiadać o ich problemach - pozwól im je zobaczyć.

OBEJRZYJ WIDEO:

Film: Prezentacja urządzenia (kliknij)
Film: Nagroda Innowacja Roku (kliknij)
Film: Nowość w Instytucie Maeve (kliknij)

cena:  Special Price 39 770,00 zł cena:  Regular Price 48 000,00 zł
 szt.
 
 
 
SKU
LumiSCAN - multispektralna analiza skóry
W magazynie
W magazynie

Details


Schemat-1-krok-pierwszy
KONSULTACJA MÓWIONA vs OBRAZOWA

Doświadczony kosmetolog nie potrzebuje nowoczesnej aparatury, aby prawidłowo diagnozować problemy skóry. Jak się jednak okazuje, opowiadanie o tych problemach Klientowi - bywa znacznie trudniejsze.

Nie każdy kosmetolog potrafi dzielić się wiedzą w sposób ciekawy, obrazowy i zrozumiały. Wielu Klientów nie radzi sobie z ilością informacji podczas konsultacji, ma problem ze zrozumieniem, szybko się nudzi i nie decyduje na kompleksową pomoc. Zamiast tego, kupują pojedynczy zabieg, który nie rozwiązuje problemu.

Współcześni klienci bywają coraz bardziej świadomi, wymagający i nieufni. Aby zainwestowali w poprawę swojego wyglądu, nie wystarczy im już tego zasugerować. Należy zrobić coś więcej - zdobyć ich zaufanie, pomóc zrozumieć problem oraz zaoferować kompleksowy plan naprawy. Dopiero takie, holistyczne podejście, przynosi efekt w postaci skutecznej pomocy, zakończonej sprzedażą.Schemat-2-krok-drugi
MULTISPEKTRALNE OBRAZOWANIE PROBLEMÓW SKÓRY

LUMISCAN® skanuje twarz Klienta w trzech płaszczyznach, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, mierzy podstawowe parametry skóry, aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę.

Po raz pierwszy w historii, Klienci mogą przyjrzeć się swoim problemom z bliska, na monitorze, w formie dokumentacji zdjęciowej i na jej podstawie zdecydować, który problem chcą rozwiązać w pierwszej kolejności.

Badania dowodzą, że obrazy (znacznie bardziej niż słowa) skupiają uwagę, zwiększają koncentrację, ułatwiają zrozumienie, wywołują emocje oraz wpływają na decyzje Klientów.


Schemat-3-krok-trzeci
SKUTECZNA POMOC, ZAKOŃCZONA SPRZEDAŻĄ

Klienci nie lubią sprzedawców. Konsultacja oparta na badaniu LUMISCAN® buduje w Klientach poczucie, że znaleźli się w miejscu, w którym kosmetolog chce im pomóc, a nie sprzedać zabieg.

Obrazowa forma konsultacji pomaga Klientom dostrzec problemy skóry, których do tej pory nie byli świadomi. Obrazy, znacznie bardziej niż słowa - ułatwiają zrozumienie informacji, budują świadomość oraz zaufanie.

Dzięki temu, Klienci znacznie chętniej decydują się na inwestycję w poprawę swojego wyglądu, są systematyczni w przestrzeganiu zaleceń oraz regularniej pojawiają się na wizytach w gabinecie.

LUMISCAN® to doskonałe narzędzie dla nowoczesnych gabinetów, które nie boją się zmian, poszukują innowacji i pragną wyróżnić się na tle konkurencji.Schemat-4-krok-czwarty.
WERYFIKACJA SKUTECZNOŚCI ORAZ MONITOROWANIE POSTĘPÓW

Udokumentowanie skuteczności, poprzez zaprezentowanie autentycznych zdjęć PRZED I PO, bez użycia sztucznych filtrów oraz innych foto manipulacji - pomaga budować wizerunek wiarygodnego i uczciwego gabinetu.

Zdjęcia porównawcze "przed i po", z jednej strony mogą stanowić podstawę do uwzględnienia / odrzucenia reklamacji niezadowolonego Klienta, z drugiej - mogą pełnić funkcję wartościowych materiałów reklamowych, obrazujących autentyczne efekty zabiegów.


Schemat-5-krok-piaty
NUMER 1 WŚRÓD EKSPERTÓW

LUMISCAN® to najczęściej wybierane urządzenie przez pasjonatów holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry.

Zaufały nam takie marki jak CREME BAR, DERMAVIDUALS oraz wielu innych wartościowych przedsiębiorców, którzy pragną budować nowy standard konsultacji, w oparciu o najlepszej jakości technologię.

Jeżeli Ty również masz misję pomagania innym, konsultacja jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko sprzedażą zabiegu, chcesz zwiększyć wiedzę diagnostyczną oraz wprowadzić nowy standard obsługi w swoim gabinecie - zapraszamy Cię do naszej społeczności.
Czym jest technologia LumiSCAN gen. 3.0.?

Technologia LumiSCAN® to analiza skóry trzeciej generacji. Stanowi doskonałe narzędzie dla nowoczesnego salonu kosmetycznego, któremu zależy na rzetelnej diagnostyce, wsparciu marketingowo – sprzedażowym oraz podniesieniu prestiżu gabinetu.

Jakie są przewagi LumiSCAN gen. 3.0. nad lampo-lupą?

W przeciwieństwie do tradycyjnej konsultacji z wykorzystaniem lampo-lupy, kosmetolog obrazuje Klientowi mankamenty jego skóry na monitorze w sposób fotograficzny. Komputerowa analiza generuje bardzo szczegółowe dane o skórze Pacjenta – niezbędne do zaplanowania terapii naprawczej.

Jak LumiSCAN gen. 3.0. wpływa na sprzedaż?

Komputerowa analiza skóry LumiScan gen. 3.0 wywołuje u Klienta potrzebę poprawy swojego wyglądu. Właściciel gabinetu sam decyduje i implementuje zabiegi oraz produkty kosmetyczne , która na końcowym etapie konsultacji są dobierane oraz sugerowane naszemu Klientowi na podstawie wyników analizy.

Czym wyróżnia się LumiSCAN gen. 3.0 na tle konkurencji:

LumiScan gen.3.0 to pierwsze w Polsce narzędzie diagnostyczne i sprzedażowe z oprogramowaniem w języku polskim. Urządzenie jest koreańskiej produkcji i jako jedyne na Polskim rynku posiada certyfikat NOT za innowacyjność.

Jakie korzyści niesie za sobą wykorzystanie LumiSCAN gen. 3.0. w Twoim salonie?

Korzyści płynące z zakupu urządzania LumiScan gen. 3.0 można zamknąć w trzech stwierdzeniach: podniesienie prestiżu Twojego gabinetu, stawianie rzetelnej diagnozy oraz wsparcie marketingowo – sprzedażowe.

Jak długo trwa diagnostyka skóry urządzeniem LumiSCAN gen. 3.0.?

Wykonanie badania trwa zaledwie kilka minut. Nieodłącznym etapem jest analiza komputerowa i omówienie wyników przez kosmetologa oraz zaplanowanie odpowiedniej terapii zabiegowej, co trwa około 30 min.

Jak się przygotować do badania skóry z użyciem urządzenia LumiSCAN gen. 3.0.?

​Badanie wykonuje na dokładnie oczyszczonej skórze, dlatego zaleca się, żeby przyjść na umówioną wizytę bez makijażu oraz bez nakładania jakichkolwiek kosmetyków.

Na czym polega multispektralna analiza skóry LumiSCAN gen. 3.0.?

LumiSCAN gen. 3.0 to innowacyjne urządzenie, które najpierw skanuje twarz Klienta w trzech płaszczyznach (technologia VisionSCAN 3D®). Następnie wykorzystuje obrazowanie multispektralne (NL, SL, UV, PL). Mierzy podstawowe parametry skóry (technologia TouchSCAN®), aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę.
<! -- -->


JESTEM ZAINTERESOWANA!

szukasz specyfikacji?
 1. INITIA®

  cena:  170 000,00 zł
 2. JULIÉ®

  cena:  Special Price 30 770,00 zł cena:  Regular Price 36 000,00 zł
 3. LUMISCAN®

  cena:  Special Price 39 770,00 zł cena:  Regular Price 48 000,00 zł
 4. REMFAT®

  cena:  85 000,00 zł