JULIÉ® - inteligentna karboksyterapia

JULIE to najnowocześniejsza karboksyterapia na polskim rynku estetycznym, stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Inteligentny interfejs, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe do danego wskazania, to tylko jedna z licznych przewag JULIE na tle konkurencji. Urządzenie do karboksyterapii JULIE jest obecnie najpopularniejszą i jedną z najbardziej skutecznych metod do walki z niedoskonałościami ciała i twarzy, tj. cellulit, zlokalizowana tkanka tłuszczowa, rozstępy czy cienie pod oczami. Zabiegi medycznym dwutlenkiem węgla zostały szczegółowo opisane w literaturze naukowej, a ich skuteczność udokumentowana w warunkach klinicznych.

cena:  30 000,00 zł
 szt.
 
 
 
SKU
JULIE -URZĄDZ. DO KARBOKSYTERAPI
W magazynie

Details


Julie video montaż

DermEkspert Anna Gonia - Liczmańska​

W moim gabinecie odbyło się szkolenie z karboksyterapii Julié, a dzisiaj z Golda. Co tu dużo mówić. Urządzenia są świetne! W Julié można się zakochać, bo nie znam drugiej tak intuicyjnej karboksyterapii. Bardzo polecam szkoleniowca Pana Pawła. Wyczerpał temat karboksyterapii w 120%. Wszystko zostało wytłumaczone bardzo merytorycznie. Polecam z czystym sumieniem!

Natalia Gruszczyńska

Zakupiłam u Was sprzęt Karboksyterapię Julie Unique i jestem zachwycona zarówno wykonaniem maszyny, Waszym podejściem do klienta – szkoleniowiec przeprowadził szkolenie na najwyższym poziomie. Sama maszyna jest tak intuicyjna, że wykonywanie zabiegów to sama przyjemność.

Ewa Dembska

W ubiegłym tygodniu odbyłam szkolenie z karboksyterapii Julie oraz odebrałam sprzęt. Jestem zachwycona !! Wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Dziękuję za ogrom wiedzy jaką uzyskałam, w urządzeniu jestem zakochana.

Centrum medycyny estetycznej i laseroterapii „ Ideał piękna”

Zakupiłam od PCZK aparat do karboksyterapii Julie. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie, rozmowy wstępne, pokaz urządzenia i jego działania. Pani Olga Żabska, która przeprowadziła szkolenie to świetny fachowiec, który potrafi w łatwy sposób przekazać wiedzę.

DeuClinic esthetics&beauty

Urządzenie spełnia najwyższe standardy, posiada bogate intuicyjne menu, ułatwiające dobieranie parametrów zabiegu oraz imponuje wyglądem zewnętrznym. Z Pewnością ponownie skorzystam z oferty urządzeń, jakie posiada Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego, gdyż współpraca do tej pory przebiegła pomyślnie

Forever Young Studio Kosmetyki

Dziękujemy firmie PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Wspólpraca z Wami to czysta przyjemność. Zakupiliśmy aparat Julie do zabiegów karboksyterapii, który po naszej weryfikacji okazał się dominującym produktem dostępnym na rynku.

EsteCare

Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym i z dużym zaangażowaniem Pani szkoleniowiec. Wiedza zarówno praktyczna jak i teoretyczna została przekazana bardzo zrozumiale. Z wielką przyjemnością rekomenduję Panią Małgorzatę jako szkoleniowca w dziedzinie kosmetologii

Kamona

Z niebywałą przyjemnością polecamy wszystkim urządzenie do karboksyterapii Julie. Nowoczesna technologia, wspaniały wizerunek, a przede wszystkim łatwość obsługi wynikająca z intuicyjnego panelu sterowania, że praca na urządzeniu jest czystą przyjemnością

Dr Anna Rogowska Rehabilitacja Rogowska

Polecam serdecznie, szkolenie Pani Natalii na wysokim poziomie. Pracownicy opanowlai aparat Intracell i Julie. Jestem bardzo zadowolona. Urządzenia są obiecujące i myślę, że ich zakup był dobrą decyzją.

Anna Borowiecka REHA- MED

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego to firma, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów” Na uwagę zasługuje fakt, iż firma dba o wspaniałe relacje nie tylko do momentu zakupy sprzętu, ale również po transakcji jak i po okresie gwarancyjnym co jest ogromnym atutem i rzadkością w dzisiejszych czasach. Pracując na wielu karboksyterapiach, różnych firm głośno i otwarcie mogę powiedzieć, że lepszej niż karboksyterapia Julie nie ma !

Eternity SPA Kalisz

Zakupiłam u Was sprzęt Karbokysterapię Julie Unique i jestem zachwycona zarówno wykonaniem maszyny, Waszym podejściem do klienta - szkoleniowiec przeprowadził szkolenie na najwyższym poziomie. Sama maszyna jest tak intuicyjna, że wykonywanie zabiegów to sama przyjemność. Dodatkowo w porównaniu do innych karboksyterapii zabiegi nie są bolesne. Mam ją od ok 2 miesięcy, a non stop pracuje i daje niezwykłe efekty :) Klientki po prostu widzą efekt już po pierwszym zabiegu :) Rewelacja <3

Weronika Białek

Dziękuję za zaangażowanie zespołu PCZK w otwarcie nowego salonu. Poświęcili mi wiele czasu i uwagi zanim wyposażyłam swój salon w aparaturę. Polecam karboksyterapię julie oraz multispektralną analizę skóry lumiscan, doskonale się u mnie sprawdziły praktycznie od otwarcia. Pozdrawiam
-->


Smart & Intuitive

Pierwszy na świecie inteligentny system do karboksyterapii, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium, czy stopnia zaawansowania.


Air Clear System

Mechanizm gwarantujący całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego ze wszystkich podzespołów urządzenia. Jest on niezbędny, aby znacząco zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji pozabiegowych.


Hybrid Filtering System

Jest to dwuetapowy proces filtrowania dwutlenku węgla. System pozwala uzyskać efekt synergii poprzez połączenie dwóch niezależnych filtrów cząstek stałych. Gwarantuje to zachowanie najwyższej sterylności podawanego gazu CO2/


Double Heating System

Innowacyjny mechanizm podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla, który znacząco zmniejsza odczucia bólowe podczas zabiegu. Jest to opatentowane połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego.


Precision flow control

System precyzyjnej regulacji przepływu dwutlenku węgla od 1 do 155 cc/min, który umożliwia właściwe zastosowanie się ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, gwarantujących efektywność oraz bezpieczeństwo.


Medical Certificate

Karboksyterapia Julié to certyfikowane urządzenie, które do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz ten charakteryzuje unikalna sterylność oraz czystość na poziomie 99,5 %.

Czym jest karboksyterapia?

Jest to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł.

Jak wygląda zabieg karboksyterapii?

Lekarz lub kosmetolog precyzyjnie podaje śródskórnie lub podskórnie kontrolowane dawki dwutlenku węgla w oparciu o stan zdrowia pacjenta i procedury zabiegowe.

Kto może wykonywać zabieg karboksyterapii?

Zabieg powinien być wykonywany przez wykwalifikowany personel medyczny bądź pokrewny, posiadający ogólną wiedzę medyczną oraz kosmetyczną, po uprzednim odbyciu certyfikowanego szkolenia przy zakupie urządzenia.

Kto może poddać się zabiegowi karboksyterapii?

Każda osoba zdrowa, w wieku od 10 do 99 lat, z wykluczonymi przeciwwskazaniami.

Czy karboksyterapię można wykorzystać w leczeniu chorób układu krążenia?

Tak, terapia za pomocą CO2 wywodzi się z kardiologii i z dużym powodzeniem może być stosowana w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej oraz zaburzeń krążenia . Już po pierwszym zabiegu znika uczucie „ciężkich nóg”.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu karboksyterapii?

Zabiegom z użyciem karboksyterapii towarzyszy stosunkowo niewielka ilość przeciwwskazań, co tym bardziej czyni tę metodę bardzo często wykorzystywaną w medycynie czy kosmetologii estetycznej. Do kluczowych przeciwwskazań zaliczyć możemy ciążę, stany nowotworowe, ostrą niewydolność serca, płuc, nerek, POCHP oraz epilepsję.

Czy zabieg karboksyterapii boli?

​Zabiegom towarzyszy delikatne uczucie dyskomfortu związane z rozpieraniem gazu wewnątrz tkanek. Zależne jest to od indywidualnego progu bólowego danej osoby, natomiast na pewno nie można określić tych zabiegów jako wysoce bolesnych.

Czy przed zabiegiem karboksyterapii można stosować znieczulenie?

Nie, nie jest zalecane stosowanie maści znieczulających przed zabiegiem karboksyterapii ze względu na silne działanie obkurczające naczynia krwionośne. Pożądanym zaś efektem podczas podaży gazu jest rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Czy gaz powinien być podgrzewany?

Tak, zalecane jest wprowadzanie ciepłego gazu, który minimalizuje odczucia bólowe. Najnowocześniejsza technologia oferuje nie tylko regulowaną temperaturę gazu w urządzeniach, ale przede wszystkim podwójne systemy grzewcze oparte na wiedzy i doświadczeniu światowych konstruktorów.

Jak wysokie jest bezpieczeństwo zabiegu?

Karboksyterapia to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda. Wprowadzany dwutlenek węgla posiada certyfikację medyczną i jest wysoce obojętnym, neutralnym bodźcem terapeutycznym dla ludzkiego organizmu. Kolejnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest w pełni regulowany przepływ gazu, dawka oraz temperatura – dobierana w oparciu o stan zdrowia i strefę zabiegową.

Jak wysokie jest ryzyko powikłań?

Prawidłowo wykonany zabieg niesie ze sobą bardzo niewielką liczbę skutków ubocznych, do których zaliczyć wybroczyny, krwiaki oraz dłużej utrzymujący się obrzęk związany z zaburzeniami układu limfatycznego. Na chwilę obecną w literaturze medycznej nie ma informacji o poważniejszych komplikacjach po zabiegowych.

Czy zabieg karboksyterapii można łączyć z innymi metodami?

Tak, jak najbardziej metoda karboksyterapii jest absolutnie kompatybilna z innymi powszechnie dostępnymi terapiami. Spektakularne efekty osiągniemy w terapii łączonej z mezoterapią igłową, PRP, infuzją tlenową, IPL, RF czy wszelkimi technikami bazującymi na masażu limfatycznym.

Od czego zależy skuteczność karboksyterapii?

Skuteczność terapii zależy od wielu czynników tj. wiek, indywidualne uwarunkowania pacjenta oraz regularności wizyt. Do czynników technicznych zaliczyć można odpowiednio dobraną dawkę gazu na iniekcję, prędkość z jaką ta podaż następuje czy regulacja temperatury.

Jak długo trwa i ile należy wykonać zabiegów w serii?

Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6.

Jakie są zalecenia po zabiegu dla pacjenta?

Karboksyterapia nie wymaga okresu rekonwalescencji, pacjent po zabiegu może powrócić do swoich codziennych czynności. Do podstawowych zaleceń po zabiegu należy zaliczyć unikanie miejsc narażonych na infekcję tj. basen, sauna, solarium do 72 godzin, oraz niewskazane jest rozmasowywanie miejsc poddanych iniekcji.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt końcowy uzależniony jest od wielu czynników, ale najczęściej obejmuje to od 6 do 9 miesięcy. Po tym okresie można wykonać ponownie serię lub raz na 4-6 tygodni zabieg przypominający.
-->


Chcesz wiedzieć więcej o tym produkcie?

Sprawdź specyfikację techniczną.
 1. INITIA®

  cena:  119 000,00 zł
 2. JULIÉ®

  cena:  30 000,00 zł
 3. LUMISCAN®

  cena:  39 800,00 zł
 4. REMFAT®

  cena:  79 000,00 zł