INTELIGENTNA KARBOKSYTERAPIA JULIÉ® - Redukcja rozstępów, cellulitu, cieni pod oczami.

Istnieje technologia, która pod kątem stosunku ceny do możliwości, po prostu nie ma sobie równych.

Karboksyterapia JULIÉ®, bo o niej mowa, to technologia o bardzo szerokim zastosowaniu. Wykorzystywana jest w zabiegach na twarz, ciało oraz w terapiach łączonych (synergicznych). Skutecznie redukuje rozstępy, wiotką skórę, cienie pod oczami, cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Jej sposób działania jest w pełni naturalny i nieinwazyjny, a sam zabieg właściwie nie ma przeciwwskazań. JULIÉ® zarabia na siebie przez cały rok, a jej skuteczność oraz bezpieczeństwo zostało potwierdzone setkami badań w Polsce i za granicą.

Jeżeli dodamy do tego niską cenę zakupu aparatu, estetyczny design, praktycznie zerowe koszty eksploatacji oraz dożywotnią gwarancję producenta - można powiedzieć, że to technologia bliska ideału.

PREZENTACJA WIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=6zn4cFn9Nq8&ab_channel=pczk.beauty

 

cena:  Special Price 30 770,00 zł cena:  Regular Price 36 000,00 zł
 szt.
 
 
 
SKU
JULIE -URZĄDZ. DO KARBOKSYTERAPI
W magazynie
W magazynie

DetailsPrzewagi-1
Przewagi-2
Przewagi-3
Przewagi-4"


DoubleTree by Hilton

Dziękujemy PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Współpraca z Wami to czysta przyjemność. W PCZK pracują ludzie, którym można zaufać.

Cosmedica

Firma, profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Pracownicy starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów. Wartą odnotowania jest duża wiedza, jaką posiada przedsiębiorstwo.
W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za cenionych profesjonalistów.

REHA MED

PCZK to firma, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To ludzie pełni pasji i pozytywnej energii. Jako wykładowca i zarazem właściciel Reha-Med Kliniki Kosmetologii i Trychologii bardzo dużo wagę przykładam do szkoleń prowadzonych z zakresu obsługi sprzętu dla mnie i moich pracowników. Poziom szkoleń pod względem merytorycznym i praktycznym PCZK oceniam na wzorowy.
-->


Smart & Intuitive

Pierwszy na świecie inteligentny system do karboksyterapii, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium, czy stopnia zaawansowania.


Air Clear System

Mechanizm gwarantujący całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego ze wszystkich podzespołów urządzenia. Jest on niezbędny, aby znacząco zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji pozabiegowych.


Hybrid Filtering System

Jest to dwuetapowy proces filtrowania dwutlenku węgla. System pozwala uzyskać efekt synergii poprzez połączenie dwóch niezależnych filtrów cząstek stałych. Gwarantuje to zachowanie najwyższej sterylności podawanego gazu CO2/


Double Heating System

Innowacyjny mechanizm podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla, który znacząco zmniejsza odczucia bólowe podczas zabiegu. Jest to opatentowane połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego.


Precision flow control

System precyzyjnej regulacji przepływu dwutlenku węgla od 1 do 155 cc/min, który umożliwia właściwe zastosowanie się ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, gwarantujących efektywność oraz bezpieczeństwo.


Medical Certificate

Karboksyterapia Julié to certyfikowane urządzenie, które do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz ten charakteryzuje unikalna sterylność oraz czystość na poziomie 99,5 %.

Czym jest karboksyterapia?

Jest to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł.

Jak wygląda zabieg karboksyterapii?

Lekarz lub kosmetolog precyzyjnie podaje śródskórnie lub podskórnie kontrolowane dawki dwutlenku węgla w oparciu o stan zdrowia pacjenta i procedury zabiegowe.

Kto może wykonywać zabieg karboksyterapii?

Zabieg powinien być wykonywany przez wykwalifikowany personel medyczny bądź pokrewny, posiadający ogólną wiedzę medyczną oraz kosmetyczną, po uprzednim odbyciu certyfikowanego szkolenia przy zakupie urządzenia.

Kto może poddać się zabiegowi karboksyterapii?

Każda osoba zdrowa, w wieku od 10 do 99 lat, z wykluczonymi przeciwwskazaniami.

Czy karboksyterapię można wykorzystać w leczeniu chorób układu krążenia?

Tak, terapia za pomocą CO2 wywodzi się z kardiologii i z dużym powodzeniem może być stosowana w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej oraz zaburzeń krążenia . Już po pierwszym zabiegu znika uczucie „ciężkich nóg”.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu karboksyterapii?

Zabiegom z użyciem karboksyterapii towarzyszy stosunkowo niewielka ilość przeciwwskazań, co tym bardziej czyni tę metodę bardzo często wykorzystywaną w medycynie czy kosmetologii estetycznej. Do kluczowych przeciwwskazań zaliczyć możemy ciążę, stany nowotworowe, ostrą niewydolność serca, płuc, nerek, POCHP oraz epilepsję.

Czy zabieg karboksyterapii boli?

​Zabiegom towarzyszy delikatne uczucie dyskomfortu związane z rozpieraniem gazu wewnątrz tkanek. Zależne jest to od indywidualnego progu bólowego danej osoby, natomiast na pewno nie można określić tych zabiegów jako wysoce bolesnych.

Czy przed zabiegiem karboksyterapii można stosować znieczulenie?

Nie, nie jest zalecane stosowanie maści znieczulających przed zabiegiem karboksyterapii ze względu na silne działanie obkurczające naczynia krwionośne. Pożądanym zaś efektem podczas podaży gazu jest rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Czy gaz powinien być podgrzewany?

Tak, zalecane jest wprowadzanie ciepłego gazu, który minimalizuje odczucia bólowe. Najnowocześniejsza technologia oferuje nie tylko regulowaną temperaturę gazu w urządzeniach, ale przede wszystkim podwójne systemy grzewcze oparte na wiedzy i doświadczeniu światowych konstruktorów.

Jak wysokie jest bezpieczeństwo zabiegu?

Karboksyterapia to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda. Wprowadzany dwutlenek węgla posiada certyfikację medyczną i jest wysoce obojętnym, neutralnym bodźcem terapeutycznym dla ludzkiego organizmu. Kolejnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest w pełni regulowany przepływ gazu, dawka oraz temperatura – dobierana w oparciu o stan zdrowia i strefę zabiegową.

Jak wysokie jest ryzyko powikłań?

Prawidłowo wykonany zabieg niesie ze sobą bardzo niewielką liczbę skutków ubocznych, do których zaliczyć wybroczyny, krwiaki oraz dłużej utrzymujący się obrzęk związany z zaburzeniami układu limfatycznego. Na chwilę obecną w literaturze medycznej nie ma informacji o poważniejszych komplikacjach po zabiegowych.

Czy zabieg karboksyterapii można łączyć z innymi metodami?

Tak, jak najbardziej metoda karboksyterapii jest absolutnie kompatybilna z innymi powszechnie dostępnymi terapiami. Spektakularne efekty osiągniemy w terapii łączonej z mezoterapią igłową, PRP, infuzją tlenową, IPL, RF czy wszelkimi technikami bazującymi na masażu limfatycznym.

Od czego zależy skuteczność karboksyterapii?

Skuteczność terapii zależy od wielu czynników tj. wiek, indywidualne uwarunkowania pacjenta oraz regularności wizyt. Do czynników technicznych zaliczyć można odpowiednio dobraną dawkę gazu na iniekcję, prędkość z jaką ta podaż następuje czy regulacja temperatury.

Jak długo trwa i ile należy wykonać zabiegów w serii?

Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6.

Jakie są zalecenia po zabiegu dla pacjenta?

Karboksyterapia nie wymaga okresu rekonwalescencji, pacjent po zabiegu może powrócić do swoich codziennych czynności. Do podstawowych zaleceń po zabiegu należy zaliczyć unikanie miejsc narażonych na infekcję tj. basen, sauna, solarium do 72 godzin, oraz niewskazane jest rozmasowywanie miejsc poddanych iniekcji.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt końcowy uzależniony jest od wielu czynników, ale najczęściej obejmuje to od 6 do 9 miesięcy. Po tym okresie można wykonać ponownie serię lub raz na 4-6 tygodni zabieg przypominający.
-->


Julie wskazania obraz Julie wskazania opis

JESTEM ZAINTERESOWANA!

szukasz specyfikacji?WhatsApp Chat WhatsApp Chat