39.99

ZESTAW KOŃCÓWEK – SZEROKA I WĄSKA – Linia AQUAPEEL H2® 2.0®

Końcówki plastikowe wykorzystywane do pracy z głowicą do oczyszczania wodorowego oraz hydrabrazji w urządzeniu AQUAPEEL H2®. Jest to urządzenie o synergicznym działaniu oczyszczania wodorowego i hydrabrazji płynami nasyconymi substancjami aktywnymi. Prawidłowo wykonany zabieg składa się z następujących etapów: usunięcia wolnych rodników, eksfoliacji, dotlenienia, aplikacji antyoksydantów. Jest to zabieg dedykowany dla każdego typu cery, również dla cery problematycznej i naczyniowej.

In stock

39.99

iRATY | leaselink

Uniwersalny rozmiar końcówek sprawdza się przy każdym kliencie. Urządzenie AQUAPEEL H2® pozwala na wykonanie zabiegu oczyszczania wodorowego jak i hydrabrazji dedykowanymi płynami z substancjami aktywnymi.

Wykorzystanie
Zabiegi z użyciem urządzenia AQUAPEEL H2 2.0®

Opakowanie
1 x 1 szt

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Zastosowanie

Wykonywanie zabiegów z użyciem urządzenia AQUAPEEL H2® .
AQUAPEEL H2® to urządzenie o synergicznym działaniu oczyszczania wodorowego i hydrabrazji płynami nasyconymi substancjami aktywnymi. Prawidłowo wykonany zabieg składa się z następujących etapów: usunięcia wolnych rodników, eksfoliacji, dotlenienia, aplikacja antyoksydantów. Jest to zabieg dedykowany dla każdego typu cery, również dla cery problematycznej i naczyniowej.

×