PIEZOELEKTRYCZNA FALA UDERZENIOWA REMFAT® - Platforma do modelowania sylwetki, NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ W KLINICE DR SZCZYT - SZWEDO:  

WWW.FIZJOTERAPIAESTETYCZNA.INFO

Pragniesz z czystym sumieniem oferować pacjentom skuteczny zabieg modelowania sylwetki? Poszukujesz technologii o wysokim współczynniku innowacyjności i ciekawej procedurze zabiegowej?

REMFAT® to nowa, medyczna platforma do modelowania sylwetki, doceniona przez najbardziej uznanych lekarzy.

Wykorzystuje piezoelektryczną, skupioną falę dźwiękową, która w przeciwieństwie do klasycznej fali akustycznej (radialnej), skupia energię w jednym punkcie za pomocą specjalnych żelowych padów i umożliwia pracę na określonej głębokości od 5mm do 35 mm.

OBEJRZYJ WIDEO:

cena:  85 000,00 zł
 szt.
 
 
 
SKU
Urządzenie - REMFAT
W magazynie
W magazynie

DetailsRemfat 1
Remfat 2
Remfat 3


DoubleTree by Hilton

Dziękujemy PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Współpraca z Wami to czysta przyjemność. W PCZK pracują ludzie, którym można zaufać.

Cosmedica

Firma, profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Pracownicy starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów. Wartą odnotowania jest duża wiedza, jaką posiada przedsiębiorstwo.
W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za cenionych profesjonalistów.

REHA MED

PCZK to firma, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To ludzie pełni pasji i pozytywnej energii. Jako wykładowca i zarazem właściciel Reha-Med Kliniki Kosmetologii i Trychologii bardzo dużo wagę przykładam do szkoleń prowadzonych z zakresu obsługi sprzętu dla mnie i moich pracowników. Poziom szkoleń pod względem merytorycznym i praktycznym PCZK oceniam na wzorowy.
-->
Schemat działania Remfat
Schemat działania klasycznej fali radialnej


Czym jest Remfat?

Remfat to technologia wykorzystująca piezoelektryczną falę dźwiękową, która umożliwia precyzyjne zogniskowanie fali dźwiękowej w tkance podskórnej. Jest to nieinwazyjna metoda skutecznego rozbijania komórek tłuszczowych, redukcji cellulitu oraz pojędrniania skóry.

Jaka jest przewaga technologii Remfat nad falą uderzeniową?

Remfat w porównaniu do fali uderzeniowej wykorzystuje piezoelektryczną, skupioną falę dźwiękową, dzięki czemu operator ma pełną kontrolę nad głębokością wnikania. Dodatkową przewagą jest brak skutków ubocznych w postaci siniaków, bezbolesny zabieg oraz ergonomiczna głowica.

Czy zabieg piezoelektryczną falą dźwiękową jest bezpieczny?

Tak, zabieg jest w pełni bezpieczny dla klienta i nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych.

Czy zabieg może być wykonany przez kosmetologa?

Tak. Do przeprowadzenia zabiegu nie jest wymagane przygotowanie medyczne. Natomiast sama technologia Remfat cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród kosmetologów jaki fizjoterapeutów.

Czy urządzenie Remfat można łączyć z innymi technologiami?

Tak. Urządzenie Remfat idealnie łączy się z innymi technologiami modelującymi sylwetkę np. z popularną karboksyterapią, endermologią czy falą uderzeniową.

Czy zabieg można wykonywać przez cały rok?

Tak, zabieg jest całoroczny cieszący się zainteresowaniem bez względu na porę roku.

Ile trwa zabieg?

​Czas zabiegu na urządzeniu Remfat trwa od 10 do 60 minut w zależności od wielkości strefy zabiegowej.

Czy zabieg wykonany urządzeniem Remfat jest bolesny?

Nie, zabieg w porównaniu do klasycznej fali uderzeniowej jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji

Kiedy zobaczę pierwsze efekty i jaka wygląda seria zabiegowa?

Pierwsze efekty z wykorzystaniem technologii Remfat widoczne są już po pierwszym zabiegu. Seria zabiegowa jest dobierana indywidualnie zależy od stadium zaawansowania problemu, zazwyczaj obejmuje 5-10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.
-->


JESTEM ZAINTERESOWANA!

szukasz specyfikacji?