REMFAT® - piezoelektryczna fala dźwiękowa

NAJSKUTECZNIEJSZE URZĄDZENIE W OFERCIE NASZEJ FIRMY 

REMFAT® to medyczna platforma do modelowania sylwetki, wykorzystująca piezoelektryczną, skupioną falę dźwiękową. W przeciwieństwie do klasycznej i popularnej fali akustycznej (radialnej), skupia ona energię w jednym punkcie za pomocą specjalnych żelowych padów oraz umożliwia pracę na określonej głębokości od 5mm do 35 mm.

Jeżeli poszukujesz technologii o wysokim współczynniku innowacyjności, ciekawej procedurze zabiegowej oraz pragniesz z czystym sumieniem oferować swoim pacjentom skuteczny zabieg modelowania sylwetki - rekomendujemy Ci wybranie tego konkretnego urządzenia.  

Dowiedz się więcej o urządzenie REMFAT® (materiały wideo) :

 • Film: "Remfat - nowość w klinice Dr Szczyt" (kliknij)
 • Film: "Kompleksowa prezentacja technologii" (kliknij)
 • Film: "Zabieg w praktyce" (kliknij) 

Zainteresowała Cię tą technologią? Porozmawiajmy +48 881 210 999

cena:  79 000,00 zł
 szt.
 
 
 
SKU
Urządzenie - REMFAT
W magazynie

Details


nagrodyRemfat 1
Remfat 2
Remfat 3


WAMED

Kontakt z pracownikami PCZK przebiegł bez problemów. Państwo szybko i rzeczowo odpowiadali na zadawane pytania, udzielali niezbędnych informacji odnośnie samego urządzenia jak i całej oferty PCZK. Pracownicy wielokrotnie kontaktowali się w celu zyskania odpowiedzi na pytania o satysfakcję z zakupu. Poinformowali również o istniejącej możliwości kontaktu ze szkoleniowcem w razie wystąpienia problemów z obsługą urządzenia.

HOTEL VERDE

Firma jakość produktów zawsze stawia na pierwszym miejscu. Udostępniany asortyment ma najlepsze parametry. Cennik przedsiębiorstwa jest jego zaletą i nie odstrasza poszukujących arakcyjnych cen. Firma umie sprostać oczekiwaniom klientów – organizuje promocje i udziela rabatów. Godny uznania jest sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do klienta.

SALON KOSMETYCZNY KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA

Niniejszym udzielam referencji firmie PCZK. Szkolenie, przeprowadzone w miłej atmosferze, spełniło moje oczekiwania. Informacje z zakresu działania urządzenia oraz wpływu na miejsce zabiegowe zostały przedstawione w sposób jasny i rzetelny. Urządzenia są łatwe i obsłudze i nie generuje ukrytych kosztów.

Atelier Urody Aleksandra Łozińska

Współpraca z PCZK od samego początku była wielką przyjemnością. Pierwszy zakupiony sprzęt u Państwa cechuje duża skuteczność oraz jakość, więc przy wyborze innego wiedziałam, że na pewno się do Państwa zgłoszę. Polecam PCZK za wiedzę, uczciwość ale i wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny.

Lorenzo Coletti – Ogólnopolska sieć Ekskluzywnych Salonów Urody

Firma z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. Rzetelność firmy nie budzi żądnych zastrzeżeń. Z zadowoleniem chcę też odnotować, że przedsiębiorstwo cierpliwie i wyczerpująco udziela wszelkich istotnych informacji. Do gustu przypadł mi sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta. Cieszy świetnie zrozumienie potrzeb partnera i skuteczne wyjście im naprzeciw. Wymagającym Klientom – polecam współpracę z PCZK

Salon urody Karolina Kuszyk

Szczerze rekomenduję PCZK jako rzetelną i godną zaufania firmę. PCZK towarzyszyło mi przy zakładaniu mojego gabinetu i w każdej chwili służyli radą i pomocą. Zawsze mogłam liczyć na kompetentną, a zarazem miłą obsługę. Ogromna wiedza pracowników, zaangażowanie, profesjonalizm połączony z przyjaznym nastawieniem do klienta tworzy wizytówkę firmy.

Cosmetic Cafe Marta Jasińska

Firma z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. PCZK może poszczycić się towarem, którego marka jest najlepsza na rynku. Rzetelność firmy nie budzi żadnych zastrzeżeń. Z zadowoleniem chcę też odnotować, że przedsiębiorstwo cierpliwie i wyczerpująco udziela wszelkich, istotnych informacji. Do gustu przypadł mi sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta. Cieszy świetne zrozumienie potrzeb partnera i skuteczne wyjście im naprzeciw. Wymagającym Klientom - polecam współpracę z Polskim Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.

Anna Dzik ,,Bella”

,,Bella” Anna Dzik wskazuje PCZK jako wartego polecenia partnera biznesowego. O klasie firmy świadczy ogromna ilość informacji o własnej działalności. W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za wybitnych profesjonalistów.

DeuClinic esthetics&beauty

Urządzenie spełnia najwyższe standardy, posiada bogate intuicyjne menu, ułatwiające dobieranie parametrów zabiegu oraz imponuje wyglądem zewnętrznym. Z Pewnością ponownie skorzystam z oferty urządzeń, jakie posiada Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego, gdyż współpraca do tej pory przebiegła pomyślnie

Cosmedica

Firma, profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Pracownicy starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów. Wartą odnotowania jest duża wiedza, jaką posiada przedsiębiorstwo.
W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za cenionych profesjonalistów

Weronika Białek

Dziękuję za zaangażowanie zespołu PCZK w otwarcie nowego salonu. Poświęcili mi wiele czasu i uwagi zanim wyposażyłam swój salon w aparaturę. Polecam karboksyterapię julie oraz multispektralną analizę skóry lumiscan, doskonale się u mnie sprawdziły praktycznie od otwarcia. Pozdrawiam

REHA MED.

PCZK to firma, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To ludzie pełni pasji i pozytywnej energii. Jako wykładowca i zarazem właściciel Reha-Med Kliniki Kosmetologii i Trychologii bardzo dużo wagę przykładam do szkoleń prowadzonych z zakresu obsługi sprzętu dla mnie i moich pracowników. Poziom szkoleń pod względem merytorycznym i praktycznym PCZK oceniam na wzorowy.
-->
Schemat działania Remfat
Schemat działania klasycznej fali radialnej


Czym jest Remfat?

Remfat to technologia wykorzystująca piezoelektryczną falę dźwiękową, która umożliwia precyzyjne zogniskowanie fali dźwiękowej w tkance podskórnej. Jest to nieinwazyjna metoda skutecznego rozbijania komórek tłuszczowych, redukcji cellulitu oraz pojędrniania skóry.

Jaka jest przewaga technologii Remfat nad falą uderzeniową?

Remfat w porównaniu do fali uderzeniowej wykorzystuje piezoelektryczną, skupioną falę dźwiękową, dzięki czemu operator ma pełną kontrolę nad głębokością wnikania. Dodatkową przewagą jest brak skutków ubocznych w postaci siniaków, bezbolesny zabieg oraz ergonomiczna głowica.

Czy zabieg piezoelektryczną falą dźwiękową jest bezpieczny?

Tak, zabieg jest w pełni bezpieczny dla klienta i nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych.

Czy zabieg może być wykonany przez kosmetologa?

Tak. Do przeprowadzenia zabiegu nie jest wymagane przygotowanie medyczne. Natomiast sama technologia Remfat cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród kosmetologów jaki fizjoterapeutów.

Czy urządzenie Remfat można łączyć z innymi technologiami?

Tak. Urządzenie Remfat idealnie łączy się z innymi technologiami modelującymi sylwetkę np. z popularną karboksyterapią, endermologią czy falą uderzeniową.

Czy zabieg można wykonywać przez cały rok?

Tak, zabieg jest całoroczny cieszący się zainteresowaniem bez względu na porę roku.

Ile trwa zabieg?

​Czas zabiegu na urządzeniu Remfat trwa od 10 do 60 minut w zależności od wielkości strefy zabiegowej.

Czy zabieg wykonany urządzeniem Remfat jest bolesny?

Nie, zabieg w porównaniu do klasycznej fali uderzeniowej jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji

Kiedy zobaczę pierwsze efekty i jaka wygląda seria zabiegowa?

Pierwsze efekty z wykorzystaniem technologii Remfat widoczne są już po pierwszym zabiegu. Seria zabiegowa jest dobierana indywidualnie zależy od stadium zaawansowania problemu, zazwyczaj obejmuje 5-10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.
-->


Chcesz wiedzieć więcej o tym produkcie?

Sprawdź specyfikację techniczną.
 1. INITIA®

  cena:  119 000,00 zł
 2. JULIÉ®

  cena:  30 000,00 zł
 3. LUMISCAN®

  cena:  39 800,00 zł
 4. REMFAT®

  cena:  79 000,00 zł