Zaufali nam


Yasumi

Sukces naszego gabinetu nie jest wyłącznie naszą zasługą. Rola, jaką odegrało PCZK w naszym rozwoju była ogromna. Jako właściciel firmy bardzo cenię sobie profesjonalizm i pełne zaangażowanie, a to dwa słowa, które z pewnością opisują cały zespół PCZK.

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie, a to dwa słowa, które z pewnością opisują cały zespół PCZK.


Doubletree

Profesjonalizm, doświadczenie, pozytywna energia a przede wszystkim dbałość o szczegóły, które są tak ważne podczas wyboru zakupu aparatury, najlepiej opisują pracę zespołu PCZK. Od samego początku do dziś mogę liczyć na szybkie reakcje, pomoc i zainteresowanie z ich strony, a pozytywna energia, która towarzyszy podczas spotkań z nimi sprawia, że współpraca to czysta przyjemność!

Od samego początku do dziś mogę liczyć na szybkie reakcje, pomoc i zainteresowanie PCZK.


Lorenzo Coletti

Dobrze o firmie świadczy najwyższy poziom zaangażowania w przeprowadzenie otrzymanego zlecenia. Widać, że wykonawcy zależy na komforcie nabywcy, dlatego od początku do końca praca świadczona jest z maksymalnym poświęceniem.

To bardzo ważne dla nas, że możemy liczyć na PCZK w każdej sytuacji.


Beauty Medica Agnieszka Mikołajczyk

Intensywne i interesujące szkolenie? Ogromna dawka uśmiechu i pozytywnej energii? Chęć pomocy i zrozumienie drugiej osoby? To tylko kilka słów, które opisują zespół tworzący PCZK. Jako właściciel Studia Flexi chciałabym bardzo serdecznie podziękować pani Oldze za dobór odpowiedniego sprzętu a pani Oli za merytoryczne szkolenie, dzięki któremu możemy oferować profesjonalne usługi w swoim gabinecie.

PCZK jest odpowiedzialną firmą, zawsze mogę liczyć na wsparcie w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości przy wykonaniu zabiegu.


Allure beauty boutique

Dziękuję firmie PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Współpraca z Wami to sama przyjemność. Dziękujemy za profesjonalne i indywidualne podejście. Pan Artur to człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. PCZK to ludzie, którym można w pełni zaufać zarówno w kwestii wiedzy, jakości sprzętów oraz pomocy w przypadku problemów.

PCZK to ludzie, którym można w pełni zaufać zarówno w kwestii wiedzy, jakości sprzętów oraz pomocy w przypadku problemów.


Solange Beauty & Spa

(…) O PCZK usłyszałam, gdy szukałam nowości do swojego gabinetu. Najpierw skontaktowałam się telefonicznie, następnie pracownicy odwiedzili mój gabinet by osobiście zaprezentować urządzenie. Wywarło to na mnie wrażenie, że mam do czynienia z bardzo rzetelną i godną zaufania firmą. Dalszy bieg wydarzeń pokazał, że się nie myliłam.

Najprościej mówiąc: polecam firmę PCZK i bardzo cenię sobie z nią współpracę.


Maeve Instytut Kosmetologii


opinia Crio-Clinic