Solange Beauty & Spa

Nasz sukces nie jest wyłącznie naszą zasługą. Jako współwłaściciel firmy z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że rola i znaczenie jakie wniosło PCZK była znacząca. Jest na rynku wiele firm (...), jednak nie znalazłem ani jednej, która tak rzetelnie i uczciwie traktuje swoich klientów.

Nigdy nie zawiodłem się na Polskim Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego ani jego pracownikach...


K Kosmetyka Wizaż Spa

Na rynku salonów kosmetycznych jesteśmy od listopada 2004 roku. Na początku, po nawiązaniu kontaktu z PCZK zaopatrzyłam salon w sprzęt zabiegowy. Szkolenia na wysokim poziomie. Nasza współpraca układała się wzorowo. Państwo PCZK odpowiadali bardzo szybko na pomoc.

Szkolenia na wysokim poziomie wliczone w cenę sprzętu.


Atelier Urody Aleksandra Łozińska

Współpraca z PCZK od samego początku była wielką przyjemnością. Pierwszy zakupiony sprzęt u Państwa cechuje duża skuteczność oraz jakość. Polecam PCZK za wiedzę, uczciwość ale i wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny.

Duże wsparcie ze strony firmy, za co bardzo dziękuję, kiedykolwiek bym nie zadzwoniła czy pisała zawsze uzyskam odpowiedź.


Aisha

Firma ma bardzo dobrze rozwinięty marketing dotyczący zabiegu karboksyterapii. (…) PCZK jest odpowiedzialną firmą, zawsze mogę liczyć na wsparcie w razie jakichkolwiek pytań, awarii czy wątpliwości przy wykonaniu zabiegu. Szkolenie przeprowadzono precyzyjnie i wyczerpująco.

PCZK jest odpowiedzialną firmą, zawsze mogę liczyć na wsparcie w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości przy wykonaniu zabiegu.


Salon Kosmetyczny Katarzyna Ziółkowska

Niniejszym udzielam referencji firmie Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego. Szkolenie, przeprowadzone w miłej atmosferze, spełniło moje oczekiwania.

W razie wątpliwości zawsze mogę liczyć na doradztwo.


Gentador Beauty

(…) Od momentu nawiązania kontaktu z firmą PCZK nasza współpraca układa się wzorcowo. Profesjonalna obsługa, intensywne i bardzo interesujące szkolenie wliczone w cenę zakupu sprzętu oraz szybki czas reakcji to tylko niektóre wartości dodane, na które można liczyć przy zakupie w PCZK.

Nasza współpraca układała się wzorcowo.


Yasumi

Dystrybutor sprzętu Carboxytherapy Dual MC2 szybko inicjuje chęć nawiązania współpracy oraz aranżuje w pełni profesjonalne szkolenia, ale przede wszystkim jest ogólnodostępny w razie pytań, problemów czy niejasności w trakcie naszej pracy.

Z czystym sumieniem mogę polecić Carboxytherapy Dual MC2 jak i firmę dystrybucyjną.


W

Kontakt z pracownikami PCZK przebiegł bez problemów. Państwo szybko i rzeczowo odpowiadali na zadawane pytania, udzielali niezbędnych informacji odnośnie samego urządzenia jak i całej oferty PCZK.

Współpraca z PCZK przebiegała bezproblemowo i będzie bardzo miło wspominana przez pracowników Gabinetu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej.Lorenzo Coletti image
Lorenzo Colletti

Lorenzo Coletti - Ogólnopolska sieć Ekskluzywnych Salonów Urody ma przyjemność zarekomendować firmę Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.
Współpraca rozpoczęła się 01.02.2013 i trwa w chwili obecnej, ponieważ okazała się bardzo owocna.
W ramach zawartej umowy firma podejmuje się:
- sprzedaż sprzętu kosmetycznego,
- szkolenie - makijaż permanentny (mikropigmentacja),
- doradztwo posprzedażowe.
Firma z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. Przedsiębiorstwo może poszczycić się towarem, którego marka jest najlepsza na rynku.
Rzetelność firmy nie budzi żadnych zastrzeżeń. Z zadowoleniem chcę też odnotować, że przedsiębiorstwo cierpliwie i wyczerpująco udziela wszelkich, istotnych informacji.
Do gustu przypadł mi sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta. Cieszy świetne zrozumienie potrzeb partnera i skuteczne wyjście im naprzeciw.
Wymagającym Klientom - polecam współpracę z Polskim Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.Studioflexi

Firma PCZK jakość produktów zawsze stawia sobie za priorytet. Zaletą jest fakt, że asortyment, który oferuje, to gwarancja najlepszej jakości. Klient, dzięki autentycznemu zaangażowaniu PCZK, ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie.

Współpraca rozpoczęła się 01.01.2013 i trwa do chwili obecnej, ponieważ jest bardzo pozytywna.


Vintage mobilny gabinet kosmetyczny

Korzystając z okazji chciałabym bardzo podziękować za całą współpracę pracownikom firmy PCZK z siedzibą we Wrocławiu. (…) Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z obsługi kombajnu kosmetycznego, szkolenie przeprowadziła pani Marta, która pomimo bardzo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z firmą Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.


Beauty Medica Agnieszka Mikołajczyk

Firma o bardzo wysokiej jakości sprzedawanych urządzeń oraz bardzo wysokich kompetencjach personalnych. Szkoleniowiec służy radą i pomocą jeszcze długo po zakupieniu sprzętu. Pan Artur Stosik to człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Ludzie, którym można w pełno zaufać zarówno w kwestii jakości sprzętów, poziomu wiedzy oraz pomocy w rozwiązywaniu problemów.

Polecam z pełną odpowiedzialnością, Agnieszka Mikołajczyk.


Instytut Urody

Szczerze rekomenduję PCZK jako rzetelną i godną zaufania firmę. PCZK towarzyszyło mi przy zakładaniu mojego gabinetu i w każdej chwili służyli radą i pomocą. Zawsze mogłam liczyć na kompetentną, a zarazem miłą obsługę. Ogromna wiedza pracowników, zaangażowanie, profesjonalizm połączony z przyjaznym nastawieniem do klienta tworzy wizytówkę firmy.

PCZK cechuje się otwartością na klienta oraz indywidualnym podejściem. Ogromnym plusem jest również bogata oferta.


Mobilny gabinet urody Marta Janicka

Cała transakcja przebiegła bez zarzutów. Trzy cechy, które przemawiają na korzyść firmy to wykwalifikowany personel, bardzo kompleksowa oferta oraz możliwość dowolnej konfiguracji w mobilnym sprzęcie kosmetycznym. Chciałabym bardzo pochwalić Panią Małgorzatę, która szkoliła mnie z obsługi urządzenia.

Wykwalifikowany personel, bardzo kompleksowa oferta oraz możliwość dowolnej konfiguracji w mobilnym sprzęcie kosmetycznym.


Bella Anna Dzik

,,Bella” Anna Dzik wskazuje PCZK jako wartego polecenia partnera biznesowego. O klasie firmy świadczy ogromna ilość informacji o własnej działalności. W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za wybitnych profesjonalistów.

Kontrahent docenia sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do jego wymagań. Co w szczególności dawało się odczuć to sympatyczna atmosfera podczas wzajemnych kontaktów.


La Monique Monika Valdenair

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z firmą PCZK. Podczas zakupu dostałam kilkadziesiąt stron materiałów do nauki oraz płytę instruktażową. W zasadzie zabiegi wykonywałam od samego początku. Jestem pewna, że nie jest to mój ostatni zakup w PCZK.

Jestem pewna, że nie jest to mój ostatni zakup w PCZK.


Studio Urody Natalia

Aktualnie na rynku trudno znaleźć firmy, które w stu procentach wywiązują się z ustalonego terminu, dlatego tak cenna jest współpraca z tym partnerem biznesowym. Istotne jest, że przedsiębiorstwo zgadza się na negocjowanie czasu wykonania swojego zadania.

Dzięki odpowiedniemu podejściu firmy, klient czuje się potraktowany z należytą uwagą i zaangażowaniem.


Salon Kosmetyczny Aga

Tym, dla których ważna jest cena produktów, proponuję szczególnie tego sprzedawcę. Częste promocje i atrakcyjne obniżki cen motywują do zakupów. Godną docenienia jest imponująca wiedza, jaką posiada firma.

Godną docenienia jest imponująca wiedza, jaką posiada firma.


Salon Kosmetyczny Edyta Rybicka

Dobrze o firmie świadczy najwyższy poziom zaangażowania w przeprowadzenie otrzymanego zlecenia. Widać, że wykonawcy zależy na komforcie nabywcy, dlatego od początku do końca praca świadczona jest z maksymalnym poświęceniem.

Współpracując z tym przedsiębiorstwem, ma się gwarancję na to, że zatrudnieni w niej profesjonaliści nastawieni są życzliwie do klienta.


OL-AN

Uczciwy sprzedawca, solidne i profesjonalne podejście do klienta. Przeszkalają z obsługi sprzętu w bardzo zrozumiały sposób. Klienci są zainteresowani karboksyterapią, a także zadowoleni z efektów zabiegów, chętnie wracają na kolejne.

Firma godna polecenia, zawsze służą pomocą, nawet po gwarancji.


Cristal Spa

Jeśli nadrzędną cechą przy zakupie produktów jest jakość, to z pewnością warto postawić na tego sprzedawcę. Przedsiębiorstwo może pochwalić się towarem, którego marka jest najlepsza na rynku. Rzetelność przedsiębiorstwa nie budzi najmniejszych zastrzeżeń.

Dzięki odpowiedniemu podejściu firmy, klient czuje się potraktowany z właściwą uwagą i zaangażowaniem. Z czystym sumieniem polecam firmę!


Salon Urody Nefretete

W przypadku tego przedsiębiorstwa ryzyko usług złej jakości nie wchodzi w grę. Przedstawiciele firmy mają na uwadze najwyższy standard pracy i profesjonalnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Wiedza, jaką dysponują przedstawiciele PCZK naprawdę imponuje.

Życzliwe podejście do klienta ma duży wpływ na to, iż z tym przedsiębiorstwem sprawy załatwia się z przyjemnością.


Cosmetic Cafe Gabinet kosmetyczny

Firma z pewnością zalicza się do tych, które cenią jakość towaru. Zaletą jest fakt, że asortyment, który oferuje to gwarancja doskonałej jakości. Niebywałym atutem firmy jest to, że zgodnie z umową kończy powierzone zamówienia. Zwracam uwagę na nienaganne podejście do klienta.

Pracownicy przedsiębiorstwa wyróżniają się niespotykanie życzliwym nastawieniem do kontrahenta.
Salon One Mobilny Kosmetolog

PCZK należy wyróżnić za jakość usług. Przedstawiciele firmy troszczą się o najlepszy standard działania, co jest jednym z najważniejszych atutów. Robiąc interesy z firmą, można oczekiwać kompleksowego doradztwa. Gorąco polecam firmę.

Klienci przedsiębiorstwa mogą liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania.


Hotele Verde

Firma jakość produktów zawsze stawia na pierwszym miejscu. Udostępniany asortyment ma najlepsze parametry. Cennik przedsiębiorstwa jest jego zaletą i nie odstrasza poszukujących atrakcyjnych cen. .

Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel PCZK to prawdziwi profesjonaliści.


Forever Young studio kosmetyki

Dziękuję firmie PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Współpraca z Wami to sama przyjemność. Dziękujemy za profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. (…) Szkolenia przeprowadzone przez specjalistów są niezwykle zorganizowane i przebiegają w miłej atmosferze.

Zakupiliśmy aparat Julie do zabiegów, który okazał się dominującym produktem na rynku karboksyterapii w Polsce.


Estecare

Wiedza zarówno praktyczna jak i teoretyczna została przekazana bardzo zrozumiale. Z wielką przyjemnością rekomenduję PCZK jako firmę.

Z wielką przyjemnością rekomenduję PCZK jako firmę godną zaufania.


Toplaser Centrum Depilacji Laserowej

Jesteśmy zadowolone z przeprowadzonego szkolenia z karboksyterapii. Uzyskałyśmy wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania, zostałyśmy dokładnie poinstruowane jak przeprowadzać zabieg i obsługiwać sprzęt.

Uzyskałyśmy wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania, zostałyśmy dokładnie poinstruowane jak przeprowadzać zabieg i obsługiwać sprzęt.


GB

Oświadczam, że PCZK przeprowadziło szkolenie z karboksyterapii na wysokim poziomie. Wiedza była przekazana w sposób przejrzysty i na wysokim poziomie merytorycznym.

Wiedza była przekazana w sposób przejrzysty i na wysokim poziomie merytorycznym.


Beauty Expert Centrum Szkoleniowe

Szkolenie PCZK przeprowadziło bardzo profesjonalnie zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Zadbało również o sympatyczną atmosferę podczas szkolenia. Jesteśmy zadowoleni z podjęcia z Państwem współpracy.

PCZK przybyło punktualnie, a nawet przed czasem. Szkolenie przeprowadził bardzo profesjonalnie zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej.


Kamona Centrum Urody

Nowoczesna technologia, wspaniały wizerunek, a przede wszystkim łatwość obsługi sprawia, że praca na urządzeniu jest czystą przyjemnością. Serdecznie dziękujemy za bardzo obszerne, przejrzyste i wyczerpujące temat szkolenie.

Szkoleniowcy PCZK śmiało mogą stanowić wzór dla osób poruszających się w branży szkoleń swoją postawą zawodową.