o-nas


opinia Crio-Clinic
Toplaser Centrum Depilacji Laserowej

Firma jakość produktów zawsze stawia jako priorytet. Zaletą jest fakt, że asortyment, który oferuje to gwarancja najlepszej wartości.

Potrzeby kontrahenta zostały celnie zrozumiane

GB

Dziękujemy firmie PCZK za nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy. Współpraca z Wami to sama przyjemność. Dziękujemy za profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Szkolenia są niezwykle zorganizowane i profesjonalne oraz przebiegają w miłej atmosferze...

Maeve Instytut Kosmetologii

WAMED

Kontakt z pracownikami PCZK przebiegł bez problemów. Państwo szybko i rzeczowo odpowiadali na zadawane pytania, udzielali niezbędnych informacji odnośnie samego urządzenia jak i całej oferty PCZK. Pracownicy wielokrotnie kontaktowali się w celu zyskania odpowiedzi na pytania o satysfakcję z zakupu. Poinformowali również o istniejącej możliwości kontaktu ze szkoleniowcem w razie wystąpienia problemów z obsługą urządzenia.

HOTEL VERDE

Firma jakość produktów zawsze stawia na pierwszym miejscu. Udostępniany asortyment ma najlepsze parametry. Cennik przedsiębiorstwa jest jego zaletą i nie odstrasza poszukujących arakcyjnych cen. Firma umie sprostać oczekiwaniom klientów – organizuje promocje i udziela rabatów. Godny uznania jest sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do klienta.

SALON KOSMETYCZNY KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA

Niniejszym udzielam referencji firmie PCZK. Szkolenie, przeprowadzone w miłej atmosferze, spełniło moje oczekiwania. Informacje z zakresu działania urządzenia oraz wpływu na miejsce zabiegowe zostały przedstawione w sposób jasny i rzetelny. Urządzenia są łatwe i obsłudze i nie generuje ukrytych kosztów.

Atelier Urody Aleksandra Łozińska

Współpraca z PCZK od samego początku była wielką przyjemnością. Pierwszy zakupiony sprzęt u Państwa cechuje duża skuteczność oraz jakość, więc przy wyborze innego wiedziałam, że na pewno się do Państwa zgłoszę. Polecam PCZK za wiedzę, uczciwość ale i wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny.

Lorenzo Coletti – Ogólnopolska sieć Ekskluzywnych Salonów Urody

Firma z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. Rzetelność firmy nie budzi żądnych zastrzeżeń. Z zadowoleniem chcę też odnotować, że przedsiębiorstwo cierpliwie i wyczerpująco udziela wszelkich istotnych informacji. Do gustu przypadł mi sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta. Cieszy świetnie zrozumienie potrzeb partnera i skuteczne wyjście im naprzeciw. Wymagającym Klientom – polecam współpracę z PCZK

Salon urody Karolina Kuszyk

Szczerze rekomenduję PCZK jako rzetelną i godną zaufania firmę. PCZK towarzyszyło mi przy zakładaniu mojego gabinetu i w każdej chwili służyli radą i pomocą. Zawsze mogłam liczyć na kompetentną, a zarazem miłą obsługę. Ogromna wiedza pracowników, zaangażowanie, profesjonalizm połączony z przyjaznym nastawieniem do klienta tworzy wizytówkę firmy.

Cosmetic Cafe Marta Jasińska

Firma z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. PCZK może poszczycić się towarem, którego marka jest najlepsza na rynku. Rzetelność firmy nie budzi żadnych zastrzeżeń. Z zadowoleniem chcę też odnotować, że przedsiębiorstwo cierpliwie i wyczerpująco udziela wszelkich, istotnych informacji. Do gustu przypadł mi sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta. Cieszy świetne zrozumienie potrzeb partnera i skuteczne wyjście im naprzeciw. Wymagającym Klientom - polecam współpracę z Polskim Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.

Anna Dzik ,,Bella”

,,Bella” Anna Dzik wskazuje PCZK jako wartego polecenia partnera biznesowego. O klasie firmy świadczy ogromna ilość informacji o własnej działalności. W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za wybitnych profesjonalistów.

DeuClinic esthetics&beauty

Urządzenie spełnia najwyższe standardy, posiada bogate intuicyjne menu, ułatwiające dobieranie parametrów zabiegu oraz imponuje wyglądem zewnętrznym. Z Pewnością ponownie skorzystam z oferty urządzeń, jakie posiada Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego, gdyż współpraca do tej pory przebiegła pomyślnie

Cosmedica

Firma, profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Pracownicy starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów. Wartą odnotowania jest duża wiedza, jaką posiada przedsiębiorstwo.
W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za cenionych profesjonalistów

Weronika Białek

Dziękuję za zaangażowanie zespołu PCZK w otwarcie nowego salonu. Poświęcili mi wiele czasu i uwagi zanim wyposażyłam swój salon w aparaturę. Polecam karboksyterapię julie oraz multispektralną analizę skóry lumiscan, doskonale się u mnie sprawdziły praktycznie od otwarcia. Pozdrawiam

REHA MED.

PCZK to firma, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To ludzie pełni pasji i pozytywnej energii. Jako wykładowca i zarazem właściciel Reha-Med Kliniki Kosmetologii i Trychologii bardzo dużo wagę przykładam do szkoleń prowadzonych z zakresu obsługi sprzętu dla mnie i moich pracowników. Poziom szkoleń pod względem merytorycznym i praktycznym PCZK oceniam na wzorowy.
-->


Poznaj nas bliżej@PCZK.BEAUTY

#KARBOKSYTERAPIAJULIE#KLERESCA#LUMISCANInspiracje nagroda

Lumiscan TVN-Style Instagram

nagrody


Naszym celem jest Twój sukces w branży beauty.

Dlatego nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i doświadczeniu - jesteśmy gotowi podjąć nawet najbardziej śmiałe wyzwania i uparcie dążyć z Tobą do wyznaczonych celów. Nie lubimy półśrodków i kompromisów. Dobrze wiemy, jak ważny jest dla Ciebie rozwój Twojego gabinetu, dlatego naszym priorytetem jest zaoferować Ci wyłącznie sprawdzone technologie.

Od 10 lat dostarczamy skuteczne technologie dla lekarzy i kosmetologów. Za nami wiele sukcesów, jak i porażek. Z każdego doświadczenia wyciągamy wnioski, aby codziennie być o jeden krok do przodu. To co dziś sobą reprezentujemy, to suma wielu składowych: ciężkiej pracy, wymiany doświadczeń oraz odpowiedzialności w biznesie. Z pełną świadomością możemy powiedzieć, że było warto. Warto się starać. Warto iść do przodu. Nie ma dla nas większej satysfakcji, niż Twój sukces. To znaczy, że dobrze wykonujemy swoją pracę.


Kiedyś Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego, dziś po prostu PCZK. Dawniej największy sklep internetowy w branży, obecnie autoryzowany dystrybutor wyselekcjonowanych technologii z całego świata takich jak Julie, Lumiscan, Kleresca, Remfat, Initia, Cellon. Świat się zmienia, zmieniają się potrzeby Klientów, więc zmieniamy się i my. Istnieją jednak elementy, które pozostają niezmienne – nasze zaangażowanie, profesjonalizm i rzetelność.Paweł i Marek

Marek i Paweł

Awaria sprzętu? Spokojnie! Wszyscy wiemy, że czas to pieniądz. Dwójka naszych inżynierów zadba o to, żeby urządzenie możliwie szybko wróciło do pracy. Na barkach Marka i Pawła spoczywa cały nasz dział serwisowy. Do tej pory nie poznałeś tych dwóch panów? Nic dziwnego, nasze sprzęty są niezawodne.

Marta i Dominika

Marta i Dominika

Ten duet dba o to, żebyś zawsze z przyjemnością oglądał i czytał naszą stronę oraz social media. Marta to artystka. Grafika komputerowa to jej absolutny konik. Wszystkie ładne rzeczy na naszej stronie zawdzięczamy właśnie jej. Jak dobrze wiesz, obraz często wymaga treści. Tutaj z pomocą przychodzi Dominika, dla której każdy, nawet najtrudniejszy temat nie stanowi problemu.

Gosia i Olga

Małgorzata i Olga

Ten duet jest jak Yin i Yang – idealnie się uzupełnia. Łączą całą naszą firmę w jedną, spójną całość. Gosia jest mistrzem w wynajdywaniu niepowtarzalnych technologii Hi-Tech. Olga dba o ich oprawę merytoryczną. Gosia pilnuje spraw podatkowych, Olga sprawia, że mamy czym za nie zapłacić. Gosia zarządza firmą, a Olga reprezentuje ją na kongresach i targach branżowych – z pewnością nie raz ją tam spotkałeś. Serce i rozum naszej firmy.

Natalia i Ola

Ola i Natalia

Kosmetolog i Fizjoterapeuta. To właśnie one czuwają nad jakością waszych szkoleń. Tutaj z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć – nie będziesz rozczarowany. Ogromna wiedza praktyczna, dobrze przygotowana teoria i lata praktyki. Nasze specjalistki przeprowadzają szkolenia w gabinetach w całej Polsce. Nie tylko rzeczowo, ale również w sympatycznej atmosferze, sprzyjającej przyswajaniu dużej ilości wiedzy.

Monika

Monika

Ten miły glos, który zazwyczaj odbiera Twój telefon to właśnie Monika. W naszym Teamie zajmuje się obsługą Twoich zamówień. Dba również aby żadne z pytań nie zostało bez odpowiedzi. Wysłana oferta i wystawiona na czas faktura to również jej sprawka. Microsoft Office ma w małym palcu.Małgorzata Trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska

Kierownik Biura

Olga Płaza

Olga Płaza

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Ola Błażejewska

Ola Błażejewska

Spec. ds. Kluczowych Klientów

Monika Dzikowska

Monika Dzikowska

Doradca Klienta

Natalia Kosarzewska

Natalia Kosarzewska

Fizjoterapeutka-Szkoleniowiec

Marta Huńka - Rogala

Marta Huńka - Rogala

Projektant Graficzny

Marek Trzaskowski

Marek Trzaskowski

Logistyka

Paweł Niedziółka

Paweł Niedziółka

Serwis