MEDYCZNY LASER DIODOWY INITIA® - Medyczny laser diodowy wysokiej mocy - skuteczna epilacja owłosienia. NOWOŚĆ!

MEDYCZNY LASER KLASY PREMIUM.

INITIA® stanowi przeciwwagę dla najdroższych laserów diodowych na rynku. Produkowana jest w Katalonii, przez firmę Asirox© - małą, rodzinną manufakturę, która z prawdziwą pasją rozwija tę technologię.

INITIA® ma jedne z lepszych parametrów na rynku: generuje bardzo wysoką moc, posiada status produktu medycznego, nowoczesny układ chłodzenia głowicy, funkcję double motion, oferuje dodatkowy, całoroczny zabieg termoliftingu oraz emiter, z żywotnością na poziomie 15 milionów impulsów.

Jeżeli szukasz skutecznego narzędzia oraz rentownej inwestycji - INITIA® jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

UWAGA: zostań naszym gabinetem partnerskim i kup laser INITIA® na preferencyjnych warunkach*. O szczegóły zapytaj swojego sprzedawcę.

*Oferta limitowana, ograniczona czasowo oraz liczbą partnerów. Zapraszamy do kontaktu.

OBEJRZYJ FILM: Prezentacja technologii INITIA (kliknij)

cena:  Special Price 148 700,00 zł cena:  Regular Price 170 000,00 zł
 szt.
 
 
 
SKU
Urządzenie - laser diodowy INITIA
W magazynie
W magazynie

DetailsRemfat 1
Remfat 2
Remfat 3


WAMED

Kontakt z pracownikami PCZK przebiegł bez problemów. Państwo szybko i rzeczowo odpowiadali na zadawane pytania, udzielali niezbędnych informacji odnośnie samego urządzenia jak i całej oferty PCZK. Pracownicy wielokrotnie kontaktowali się w celu zyskania odpowiedzi na pytania o satysfakcję z zakupu. Poinformowali również o istniejącej możliwości kontaktu ze szkoleniowcem w razie wystąpienia problemów z obsługą urządzenia.

HOTEL VERDE

Firma jakość produktów zawsze stawia na pierwszym miejscu. Udostępniany asortyment ma najlepsze parametry. Cennik przedsiębiorstwa jest jego zaletą i nie odstrasza poszukujących arakcyjnych cen. Firma umie sprostać oczekiwaniom klientów – organizuje promocje i udziela rabatów. Godny uznania jest sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do klienta.

SALON KOSMETYCZNY KATARZYNA ZIÓŁKOWSKA

Niniejszym udzielam referencji firmie PCZK. Szkolenie, przeprowadzone w miłej atmosferze, spełniło moje oczekiwania. Informacje z zakresu działania urządzenia oraz wpływu na miejsce zabiegowe zostały przedstawione w sposób jasny i rzetelny. Urządzenia są łatwe i obsłudze i nie generuje ukrytych kosztów.

Atelier Urody Aleksandra Łozińska

Współpraca z PCZK od samego początku była wielką przyjemnością. Pierwszy zakupiony sprzęt u Państwa cechuje duża skuteczność oraz jakość, więc przy wyborze innego wiedziałam, że na pewno się do Państwa zgłoszę. Polecam PCZK za wiedzę, uczciwość ale i wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny.

Lorenzo Coletti – Ogólnopolska sieć Ekskluzywnych Salonów Urody

Firma z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. Rzetelność firmy nie budzi żądnych zastrzeżeń. Z zadowoleniem chcę też odnotować, że przedsiębiorstwo cierpliwie i wyczerpująco udziela wszelkich istotnych informacji. Do gustu przypadł mi sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta. Cieszy świetnie zrozumienie potrzeb partnera i skuteczne wyjście im naprzeciw. Wymagającym Klientom – polecam współpracę z PCZK

Salon urody Karolina Kuszyk

Szczerze rekomenduję PCZK jako rzetelną i godną zaufania firmę. PCZK towarzyszyło mi przy zakładaniu mojego gabinetu i w każdej chwili służyli radą i pomocą. Zawsze mogłam liczyć na kompetentną, a zarazem miłą obsługę. Ogromna wiedza pracowników, zaangażowanie, profesjonalizm połączony z przyjaznym nastawieniem do klienta tworzy wizytówkę firmy.

Cosmetic Cafe Marta Jasińska

Firma z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. PCZK może poszczycić się towarem, którego marka jest najlepsza na rynku. Rzetelność firmy nie budzi żadnych zastrzeżeń. Z zadowoleniem chcę też odnotować, że przedsiębiorstwo cierpliwie i wyczerpująco udziela wszelkich, istotnych informacji. Do gustu przypadł mi sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta. Cieszy świetne zrozumienie potrzeb partnera i skuteczne wyjście im naprzeciw. Wymagającym Klientom - polecam współpracę z Polskim Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.

Anna Dzik ,,Bella”

,,Bella” Anna Dzik wskazuje PCZK jako wartego polecenia partnera biznesowego. O klasie firmy świadczy ogromna ilość informacji o własnej działalności. W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za wybitnych profesjonalistów.

DeuClinic esthetics&beauty

Urządzenie spełnia najwyższe standardy, posiada bogate intuicyjne menu, ułatwiające dobieranie parametrów zabiegu oraz imponuje wyglądem zewnętrznym. Z Pewnością ponownie skorzystam z oferty urządzeń, jakie posiada Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego, gdyż współpraca do tej pory przebiegła pomyślnie

Cosmedica

Firma, profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Pracownicy starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów. Wartą odnotowania jest duża wiedza, jaką posiada przedsiębiorstwo.
W swojej specjalizacji przedstawiciele przedsiębiorstwa uznawani są za cenionych profesjonalistów

Weronika Białek

Dziękuję za zaangażowanie zespołu PCZK w otwarcie nowego salonu. Poświęcili mi wiele czasu i uwagi zanim wyposażyłam swój salon w aparaturę. Polecam karboksyterapię julie oraz multispektralną analizę skóry lumiscan, doskonale się u mnie sprawdziły praktycznie od otwarcia. Pozdrawiam

REHA MED.

PCZK to firma, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To ludzie pełni pasji i pozytywnej energii. Jako wykładowca i zarazem właściciel Reha-Med Kliniki Kosmetologii i Trychologii bardzo dużo wagę przykładam do szkoleń prowadzonych z zakresu obsługi sprzętu dla mnie i moich pracowników. Poziom szkoleń pod względem merytorycznym i praktycznym PCZK oceniam na wzorowy.
-->Medyczny laser diodowy INITIA®, katalońskiej produkcji wychodzi poza standardy klasycznego lasera diodowego i oferuje swoim użytkownikom nie tylko funkcję laserowej epilacji, ale również możliwość przeprowadzenia zabiegów transepidermalnej biorewitalizacji skóry.


Schemat działania Initia 1-1
Schemat działania Initia 2-1
Schemat działania Initia 1-2
Schemat działania Initia 2-2

INITIA® ZARABIA NA SIEBIE PRZEZ 365 DNI W ROKU
INITIA® powoduje podgrzanie się tkanek oraz otwieranie się kanalików skórnych. Podczas zabiegu na skórę aplikuje się dedykowane preparaty, które pod wpływem światła lasera wtłaczane są do przestrzeni międzykomórkowej skóry właściwej.

Schemat działania Initia 2-2Kleresca schemat zabiegi 1

Aplikacja na skórę
dedykowanych preparatów.


Kleresca schemat zabiegi 2

Substancje pod wpływem
światła lasera wtłaczane są
do przestrzeni
międzykomórkowej skóry
właściwej.


Kleresca schemat zabiegi 3

Skóra staje się napięta,
wygładzona i nawilżona.
Wyrównuje się także jej
koloryt.


INITIA® posiada innowacyjną technologię, która koncentruje maksymalną moc optyczną na stosie diod, dzięki czemu osiąga moc 1200W przy zaledwie 4 stosach. Tak opracowany system pozwala na dostarczenie mocniejszych i krótszych impulsów, wydłużając żywotność diody powyżej 15 000 000 impulsów.

W odróżnieniu od klasycznych laserów diodowych, INITIA® dzięki możliwości pracy w trybie In-motion i chłodzeniu głowicy do -8oC zmniejsza dyskomfort pacjenta do zera, przy jednoczesnym zachowaniu efektywności epilacji jak przy pracy stemplowej. Dodatkową zaletą tej techniki jest znacznie szybsze wykonanie zabiegu na dużych powierzchniach, takich jak nogi, plecy czy klatka piersiowa.


Air Clear System Tryb Speed

Wykorzystując maksymalną moc urządzenia, które wykonuje pracę z prędkością do 4 impulsów na sekundę wykonasz zabieg na całe nogi już w 30 minut.


Hybrid Filtering System Tryb Expert

Zaawansowany tryb dla profesjonalistów umożliwiający dostosowanie wszystkich parametrów zabiegu, dzięki czemu możesz wykorzystać w pełni możliwości swojego sprzętu.Hybrid Filtering System Tryb Dual Motion

Ekskluzywny, autorski system Asirox umożliwia pracę z ciemnymi fototypami i opaloną skórą przy dwóch różnych prędkościach, 5 Hz dla małych obszarów i 10 Hz dla dużych obszarów, dzięki czemu możemy wykonywać zabieg przez cały rok.


Smart & Intuitive Tryb Standard

Tryb wysokiej mocy pozwalający na pracę z wysoką płynnością w krótkim czasie, dzięki czemu usuwa nawet cienkie i delikatne włosy w najbardziej skuteczny sposób.


Air Clear System

4 tryby pracy
Indywidualne podejście do pacjenta


Hybrid Filtering System

Termolifting terapią całoroczną
Brak przestojów w pracy, również latem


Hybrid Filtering System

Epilacja i mezoterapia w jednym urządzeniu
Wysoka konkurencyjność na rynku


Smart & Intuitive

Niskie koszty eksploatacyjne
Brak dodatkowych kosztów dla kliniki, jak i pacjenta


Air Clear System

Epilacja jako powszechny zabieg estetyczny
Duże zainteresowanie terapią wśród pacjentów


Smart & Intuitive

Krótki czas zabiegu
Epilacja całych nóg, już w 30 minut


Inwestując w system INITIA® otrzymujesz pakiet startowy o wartości 1500 złotych, który umożliwia Ci wykonanie 3 serii zabiegowych.


Kleresca schemat zabiegi 1

Koktajle do mezoterapii


Kleresca schemat zabiegi 3

Urządzenie INITIA®

Czym jest Initia?

Initia jest katalońskim laserem, który wychodzi poza standardy klasycznego lasera diodowego i oferuje swoim użytkownikom nowe możliwości zabiegowe. Poza funkcją laserowej epilacji urządzenie dodatkowo daje możliwość przeprowadzania zabiegów transepidermalnej biorewitalizacji skóry.

Dlaczego warto zainwestować w technologię Initia?

Zabiegi z zakresu laserowej epilacji zawsze były, są i zapewne będą jednymi z najchętniej wybieranych technologii wśród klientów. W przypadku Initii sporym atutem jest opcja wykonywania dodatkowo całorocznych zabiegów transepidermalnej biorewitalizacji skóry.

Czy zabiegi z wykorzystaniem Initi mogą być wykonywane o każdej porze roku?

Zabiegi z zakresu epilacji laserowej najbezpieczniej jest wykonywać z okresie kiedy nasza skóra nie jest narażona na spore nasłonecznienie. Warto zaznaczyć, iż transepidermalna biorewitalicacja skóry z powodzeniem może być wykonywana w okresie letnim, zatem urządzenie nie pracuje tylko sezonowo.

Czy zabieg laserem Initia jest bolesny?

W odróżnieniu od klasycznych laserów diodowych Initia dzięki możliwości pracy „in-motion” i chłodzeniu głowicy do -8 C0 zmniejsza dyskomfort pacjenta praktycznie do zera przy jednoczesnym zachowaniu efektywności epilacji jak przy metodzie stemplowej.

Na czym polega transepidermalna biorewitalizacja skóry laserem Initia?

Dzięki zastosowaniu technologii Low Power Laser Therapy (LLP), urządzenie Initia doprowadza do podgrzewania tkanek i tym samym do otworzenia kanałów skórnych. Podczas zabiegu aplikowane są dedykowane kosmetyki, które pod wpływem lasera wtłaczane są do skóry właściwej.

Jaki efekt otrzymujemy po transepidermalnej biorewitalizacji skóry laserem Initia?

5-cio etapowa terapia mesolaserem wykonywana jest w odstępach tygodniowych a zauważalne efekty są już po pierwszej sesji. Połączenie działania termicznego wraz z bogatymi koktajlami powoduje, że skóra jest bardziej nawilżona, rozjaśniona a poprzez wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny poprawia się napięcie.

Czy zabieg laserowy Initia jest bezpieczny?

​Zabieg z wykorzystaniem laseru Inistia jest w pełni bezpieczny. Jeśli po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań terapeuta wykonał epilację według wytycznych zamieszczonych w protokołach zabiegowych nie ma obaw, aby nasz klient był narażony na jakiekolwiek skutki uboczne.

Czy praca na laserze Initia jest trudna?

Dla początkujących został stworzony tryb automatyczny gdzie na podstawie fototypu skóry, grubości i gęstości włosa urządzenie samodzielnie określa parametry pod indywidualne wskazanie pacjenta. Tryb ekspercki zaś umożliwia manualne ustawienie gęstości energii, czasu impulsu i jego częstotliwości.
-->


JESTEM ZAINTERESOWANA

szukasz specyfikacji?