25,000.00

GŁOWICA ZABIEGOWA – LINIA REMFAT®

REMFAT® – skupiona fala piezoelektryczna jest koreańskim urządzeniem medycznym, wykorzystującym technologię piezoelektrycznej fali dźwiękowej, dzięki której generuje skupioną wiązkę, która maksimum energii uzyskuje w punkcie końcowym, doprowadzając tym samym do uszkadzania ścian komórek tłuszczowych, zwiększenie mikrokrążenia czy powstawania nowych naczyń krwionośnych. REMFAT jest następcą klasycznej fali akustycznej, która ze względu na swoje radialne rozchodzenie się fali, sprawia , że penetracja jest płytka, a energia rozprasza się. REMFAT jest doskonałą metodą na zwalczanie cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz sprawdzi się jako nowoczesna forma fizykoterapii.

In stock

25,000.00

iRATY | leaselink

Głowica zabiegowa, w czaszy której umieszczane są dedykowane pady żelowe podczas zabiegu REMFAT®. Jest doskonałą metodą na zwalczanie cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz sprawdzi się jako nowoczesna forma fizykoterapii.

Wykorzystanie
Zabiegi z użyciem urządzenia REMFAT®.

Opakowanie
1 x 1 szt

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Zastosowanie

Wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia REMFAT®.
REMFAT® jest koreańskim urządzeniem medycznym, wykorzystującym technologię piezoelektrycznej fali dźwiękowej, dzięki której generuje skupioną wiązkę, która maksimum energii uzyskuje w punkcie końcowym, doprowadzając tym samym do uszkadzania ścian komórek tłuszczowych czy zwiększania mikrokrążenia.

×