8,000.01

GŁOWICA SHR – LINIA SPHINX 3®

SHR SPHINX 3® to skuteczna technologia światłoterapii bazująca na dwóch głowicach zabiegowych. Pierwsza przeznaczona jest do zabiegów usuwania owłosienia systemem SHR, przeprowadzanych metodą “In Motion”. Druga natomiast, jest pełnowartościowym urządzeniem IPL. Oznacza to, że możemy za jej pomocą wykonywać zabiegi z zakresu fotoodmładzania oraz usuwania rumienia naczyniowego, zmian trądzikowych, a także przebarwień. Urządzenie wyposażone jest w system chłodzący pozwalający wykonywać wszystkie zabiegi całkowicie bezboleśnie a funkcja autokalibracji daje gwarancję długoterminowej pracy na najbardziej optymalnych parametrach.

In stock

8,000.01

iRATY | leaselink

Głowica SHR (super hair removal) do urządzenia SPHINX 3®. Wykorzystywana do zabiegów bezbolesnego usuwania owłosienia. Jest to alternatywa dla laserów diodowych.

Wykorzystanie
Zabiegi z użyciem urządzenia SPHINX 3®.

Opakowanie
1 x 1 szt

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Zastosowanie

Wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia SPHINX 3®.
SHR SPHINX 3® to skuteczna technologia światłoterapii bazująca na dwóch głowicach zabiegowych. Pierwsza przeznaczona jest do zabiegów usuwania owłosienia systemem SHR, przeprowadzanych metodą “In Motion”. Druga natomiast, jest pełnowartościowym urządzeniem IPL.

×