9.00

FILTR JEDNORAZOWY – Linia JULIÉ®

JULIÉ® to najnowocześniejsza karboksyterapia na polskim rynku estetycznym, stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Inteligentny interfejs, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe do danego wskazania, to tylko jedna z licznych przewag JULIE na tle konkurencji. Urządzenie do karboksyterapii JULIE jest obecnie najpopularniejszą i jedną z najbardziej skutecznych metod do walki z niedoskonałościami ciała i twarzy, tj. cellulit, zlokalizowana tkanka tłuszczowa, rozstępy czy cienie pod oczami. Zabiegi medycznym dwutlenkiem węgla zostały szczegółowo opisane w literaturze naukowej, a ich skuteczność udokumentowana w warunkach klinicznych.

In stock

9.00

iRATY | leaselink

Filtr zabiegowy odpowiedzialny za filtrację zewnętrzną w podwójnym systemie filtracji karboksyterapii JULIÉ®. Hybrid Filtering System to dwuetapowy proces filtrowania CO2. System pozwala uzyskać efekt synergii poprzez połączenie dwóch niezależnych filtrów cząsteczek stałych.

Wykorzystanie
Zabiegi z użyciem urządzenia JULIÉ®.
Opakowanie
1 x 1 szt

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Zastosowanie

Wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia JULIÉ®.
Urządzenie do karboksyterapii JULIE jest obecnie najpopularniejszą i jedną z najbardziej skutecznych metod do walki z niedoskonałościami ciała i twarzy tj. cellulit, zlokalizowana tkanka tłuszczowa, rozstępy czy cienie pod oczami. Zabiegi medycznym dwutlenkiem węgla zostały szczegółowo opisane w literaturze naukowej, a ich skuteczność udokumentowana w warunkach klinicznych.

×