MINI KOMBAJN KOSMETYCZNY 7W1 ATTO

Urządzenie polskiej produkcji, zawiera wszystkie podstawowe zabiegi pielęgnacji twarzy. Całość zamknięta jest w eleganckiej, małej obudowie z dotykowym wyświetlaczem LCD. Doskonały wybór dla początkujących kosmetologów, lub tych, który chcą niskim kosztem wymienić starą, wysłużoną aparaturę.

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Funkcje

Kombajn posiada aż 6 funkcji zabiegowych, są to:

Peeling kawitacyjny, sonoforeza, galwanizacja dwubiegunowa, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, dermomasaż (masaż próżniowy)

Gwarancja i serwis

Gwarancja obejmuje 24 miesiące od daty zakupu, serwis dzieli się na:

• stacjonarny – urządzenie zostaje odesłane do producenta – średni czas naprawy to 3 dni robocze,
• mobilny – urządzenie zostaje naprawione w salonie klienta – średni czas oczekiwania to 7 dni roboczych.
W cenie urządzeń zapewniamy Pani szkolenie zakończone certyfikatem imiennym, indywidualną opiekę kosmetologa, pełne wsparcie merytoryczne (skrypty, instrukcje, karty pacjentów) oraz marketingowe.

Szkolenie

Szkolenie prowadzone jest w naszej siedzibie we Wrocławiu przez szkoleniowca z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje od nas certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów na zakupionej aparaturze. Dodatkowo, uczestnikom zapewniamy również wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe: instrukcje czy skrypty szkoleniowe zawierające informację na temat wskazań i przeciwwskazań poszczególnych zabiegów.

Do Państwa dyspozycji pozostaje również Kosmetolog-opiekun klienta.

Personalizacja

Urządzenie produkowane jest w kolorze białym, kolor panelu dotykowego można wybrać: srebrny lub złoty. Do urządzenia produkowany jest również dedykowany asystor, dzięki czemu sprzęt prezentuje się profesjonalnie.

×