MINI KOMBAJN KOSMETYCZNY ATTO 2W1

Mini kombajn kosmetyczny ATTO 2w1 to zaawansowane urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej i korundowej. Zaprojektowane zostało z myślą o profesjonalnych salonach kosmetycznych, ponieważ łączy w sobie efektywność i kompaktowy design. Dzięki zaawansowanym funkcjom poprawia kondycję skóry, gwarantując satysfakcję zarówno kosmetologom, jak i klientom.

PCZK INSTAGRAM Poznas nas bliżej @PCZK.BEAUTY

Kluczowe informacje o mini kombajnie kosmetycznym ATTO 2W1

Funkcje

Mini kombajn kosmetyczny ATTO 2W1 to nowoczesne rozwiązanie idealne do każdego gabinetu kosmetycznego, który chce oferować klientom usługi na najwyższym poziomie. Łączy dwie funkcje, oferując jedne z najpopularniejszych w branży beauty zabiegów:

  • mikrodermabrazję diamentową –  nieinwazyjny zabieg złuszczający, który wykorzystuje głowice pokryte mikroskopijnymi diamentami do delikatnego usuwania martwego naskórka;
  • mikrodermabrazję korundową – metodę mechanicznego złuszczania skóry za pomocą strumienia drobnych kryształków korundu, które delikatnie usuwają martwe komórki naskórka.

Gwarancja i serwis

Wybór kombajnu kosmetycznego ATTO 2W1 to dobra decyzja nie tylko w kontekście skuteczności. Urządzenie objęte jest aż 24-miesięczną gwarancją. Oferujemy dwa modele serwisu. W przypadku serwisu stacjonarnego urządzenie zostaje odesłane do producenta – średni czas naprawy to 3 dni robocze. W przypadku serwisu mobilnego kombajn zostanie naprawiony w salonie klienta – średni czas oczekiwania to 7 dni roboczych.

Szkolenie

Dla klientów PCZK oferujemy profesjonalne szkolenia przeprowadzane jest w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu. Prowadzone są przez szkoleniowca z bogatym doświadczeniem, a każdy z uczestników otrzymuje od nas po zakończeniu kursu specjalny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem kombajnu. Uczestnikom zapewniamy także materiały szkoleniowe: instrukcje i skrypty szkoleniowe z informacjami na temat wskazań i przeciwwskazań poszczególnych zabiegów.

Personalizacja

Urządzenie produkowane jest w kolorze białym. Jeśli chodzi o kolor panelu dotykowego, do wyboru jest srebrny lub złoty. Urządzenie dostępne jest ze specjalnym, dedykowanym asystorem, który ułatwia ekspozycję kombajnu.

×