Urządzenia IPL i SHR - banner

URZĄDZENIA IPL i SHR

URZĄDZENIA IPL i SHR

Produkty 2

PCZK to dystrybutor różnego rodzaju sprzętów kosmetycznych HI-TECH, do których zaliczane są m.in. urządzenia IPL i SHR. Nasze przedsiębiorstwo sprzedaje profesjonalne aparatury do gabinetów i salonów urody w całej Polsce i nie tylko. Oferta PCZK skierowana jest do świadomych lekarzy i kosmetologów, którzy cenią sobie pionierskie technologie, dzięki którym mogą wyróżnić się na tle konkurencji. Jeżeli jesteś taką osobą, poznaj bliżej dostępne w tej kategorii urządzenia IPL i SHR – zapraszamy.

Lasery IPL i SHR – wielofunkcyjne sprzęty medyczne

Na stronie PCZK dostępne są specjalistyczne aparatury, które łączą w sobie cechy laserów SHR (wykorzystywane do trwałego usuwania owłosienia) oraz laserów IPL, które z kolei znajdują zastosowanie w leczeniu zmian skórnych, odmładzania skóry czy też epilacji. Połączenie tych możliwości i zamknięcie ich w jednej obudowie to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla mniejszych gabinetów i salonów, w których liczy się oszczędność miejsca.

Skuteczne urządzenia IPL i SHR – efekty już po pierwszych zabiegach

Od wielu lat zaopatrujemy się w sprawdzone sprzęty medyczne, które cieszą się zaufaniem wśród lekarzy i kosmetologów na całym świecie. Wiemy, że kluczem do sukcesu gabinetu medycyny estetycznej i salonu kosmetycznego jest jakość oferowanych usług, stąd też ważne jest, aby sięgać po aparatury wyróżniające się przede wszystkim skutecznością działania.

I właśnie na to możesz liczyć, sięgając po urządzenia IPL i SHR od PCZK. Dostępne na stronie sprzęty zapewniają natychmiastowe efekty, które z pewnością zostaną docenione przez klientów Twojego salonu.

Laser SHR – efekty i odczucia depilacji

 • Trwałe usunięcie owłosienia (nawet najcieńszych i najdelikatniejszych włosków).
 • Dokładnie pozbycie się niechcianych włosów niezależnie od rodzaju karnacji i koloru owłosienia.
 • Praktycznie zerowy czas rekonwalescencji (mała tkliwość skóry po zabiegu).
 • Brak podrażnień skórnych w depilowanym miejscu.
 • Brak dyskomfortu w czasie wykonywania zabiegu depilacji laserowej.
 • IPL laser – efekty zabiegowe
 • Wyrównanie kolorytu skóry.
 • Poprawa sprężystości skóry.
 • Fotoodmłodzenie.
 • Rozjaśnienie lub usunięcie przebarwień.
 • Hamowanie rozmnażania się bakterii P. ACNES.
 • Wyciszenie czerwieni policzkowej.

Laser IPL SHR – SPHINX3®

Prawdziwą rewolucją na rynku jest SHR SPHINX3®, czyli nowoczesna aparatura medyczna wykorzystująca światłoterapię. Bazuje ona na dwóch głowicach zabiegowych: pierwsza z nich stosowana jest do usuwania owłosienia (SHR), z kolei druga jest pełnowartościowym urządzeniem IPL, przez co z powodzeniem może być wykorzystana w zabiegach z zakresu fotoodmładzania, usuwania przebarwień czy zmian trądzikowych.

Urządzenie IPL SHR SPHINX3® posiada specjalny system chłodzący, dzięki któremu każdy zabieg przeprowadzany jest w całkowicie bezbolesny sposób. Z kolei funkcja autokalibracji sprawia, że sprzęt przez bardzo długi czas zachowuje bardzo optymalne warunki pracy, co znacząco ułatwia obsługę operatorowi.

Poznaj pełną ofertę urządzeń kosmetycznych od PCZK i już dziś zainwestuj w sprzęt, który podniesie prestiż Twojego salonu. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na pokaz, na którym omówimy możliwości wybranego sprzętu medycznego. Zapraszamy! PCZK – wyposażenie salonu kosmetycznego.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat