Urządzenia do karboksyterapii - banner

URZĄDZENIA DO USUWANIA BLIZN I ROZSTĘPÓW

URZĄDZENIA DO USUWANIA BLIZN I ROZSTĘPÓW

Produkty 4

Rozstępy są uciążliwym defektem pojawiającym się w wyniku nadmiernego rozciągnięcia skóry. Jeszcze do niedawna walka z nimi nie była taka prosta – dziś jednak istnieją skuteczne – i co najważniejsze – bezpieczne metody radzenia sobie z tego typu bliznami. Wszystko to możliwe jest za pomocą specjalistycznych urządzeń do usuwania rozstępów, które znajdują się w ofercie PCZK. Zachęcamy do zapoznania się z kategorią dostępnych na stronie aparatur i poznania ich z bliska.

Profesjonalne urządzenie do usuwania rozstępów – odpowiedź na potrzeby klientów

To, jak wyglądają rozstępy większość z nas wie – białe lub czerwone prążkowane ubytki, które najczęściej pojawiają się na brzuchu, pośladkach, udach, plecach czy piersiach. Przyglądając się statystykom, można dowiedzieć się, że około 70% kobiet i 40% mężczyzn ma z nimi do czynienia. Dlatego też nie może dziwić fakt, jak spora ilość osób pragnie pozbyć się rozstępów. Ale jak to zrobić?

Odpowiedź jest prosta: udać się do salonu kosmetycznego na specjalny zabieg, w którym wykorzystywane są profesjonalne urządzenia na rozstępy. Specjalistyczne aparatury są jedyną i skuteczną metodą na trwałe pozbycie się tych ubytków skórnych.

Skuteczne urządzenie na rozstępy – PCZK

PCZK jest producentem i dystrybutorem najnowocześniejszych sprzętów medycznych, do których zaliczyć możemy dostępne w tej kategorii urządzenia do usuwania rozstępów. Są to zaawansowane technologiczne aparatury, które powstały z myślą o profesjonalnych salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej.

W naszej ofercie znajdują się takie urządzenia jak:

  • JULIE®, czyli aparatura do inteligentnej karboksyterapii (zabiegi z wykorzystaniem dwutlenku węgla); jest to skuteczne urządzenie do usuwania rozstępów i nie tylko – dzięki niej możemy również wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu czy zredukować cienie pod oczami; JULIE® to sprzęt medyczny najwyższej jakości, który cieszy się zaufaniem wśród lekarzy, kosmetologów oraz klientów w całej Polsce; wszystko to za sprawą spektakularnych wyników – wykorzystanie dwutlenku węgla pozwala w bezpieczny sposób pozbyć się rozstępów bez obaw o wystąpienie efektów ubocznych,
  • REMFAT® to kolejny przykład skutecznego urządzenia na rozstępy, które kojarzone jest przede wszystkim z bezpieczeństwem zabiegowym oraz skutecznością; jest to platforma, która wykorzystuje piezoelektryczną falę dźwiękową, która skupia energię w jednym, konkretnym punkcie, stąd też oddziałuje jedynie tam, gdzie tego chcemy; REMFAT® to innowacyjne urządzenie, które gwarantuje pożądane efekty w krótkim czasie; w czasie zabiegu klient nie odczuwa dyskomfortu, sama aparatura jest cicha w czasie pracy, a głowica z kolei jest lekka i posiada ergonomiczny kształt, co podnosi komfort użytku.

Nowoczesne urządzenia do usuwania rozstępów – potwierdzona jakość

Jako doświadczony producent i dystrybutor urządzeń do modelowania sylwetki i innych aparatur medycznych, wiemy, jak ważne jest, aby sprzęt wyróżniał się odpowiednią jakością. Dlatego też staramy się dostarczać klientom jedynie sprawdzone rozwiązania, które przechodzą szereg testów pod okiem doświadczonych lekarzy potwierdzających ich klasę i wydajność. Nie inaczej jest w przypadku urządzeń do usuwania rozstępów z tej kategorii – posiadają one bowiem certyfikaty medyczne, stąd też wybierając PCZK, zyskujesz gwarancję zadowolenia i wiesz, że sięgasz po skuteczne i wydajne sprzęty, dzięki którym będziesz świadczyć w pełni bezpieczne usługi na najwyższym poziomie.

Zapoznaj się bliżej z dostępnymi na stronie urządzeniami kosmetycznymi i postaw na wysokiej jakości sprzęt już dziś. Jeżeli masz pytania to skontaktuj się z nami w wybranej przez siebie formie lub umów się z PCZK na specjalny pokaz, na którym zaprezentujemy i omówimy możliwości wybranego sprzętu do usuwania rozstępów.

Serdecznie zapraszamy! PCZK – profesjonalne urządzenia do medycyny estetycznej.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat