Urządzenia do oczyszczania wodorowego - banner

URZĄDZENIA DO OCZYSZCZANIA WODOROWEGO

URZĄDZENIA DO OCZYSZCZANIA WODOROWEGO

Produkty 3

Urządzenia do oczyszczania wodorowego to zaawansowane technologicznie aparatury, które coraz częściej możemy spotkać w nowoczesnych salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej. Fakt ten nie może dziwić – oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem, który niesie ze sobą wiele dobroczynnych właściwości dla ciała.

Jeżeli szukasz skutecznego sprzętu do oczyszczania wodorowego to koniecznie zapoznaj się bliżej z ofertą urządzeń kosmetycznych dostępnych w tej kategorii i przekonaj się, że zakup tego rodzaju aparatury to świetna inwestycja na przyszłość. Zapraszamy – PCZK.

Oczyszczanie wodorowe – urządzenia o wielkim potencjale

Oczyszczanie wodorowe jest istną rewolucją w świecie kosmetycznym. Jest to zabieg, który polega na wtłaczaniu wgłąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru – odbywa się to pod dużym ciśnieniem.

Zaaplikowanie ich nie byłoby możliwe, gdyby nie specjalistyczne urządzenia do oczyszczania wodorowego. Za pomocą specjalnych głowic wyżej wspomniane cząsteczki są wprowadzane do głębszych warstw skórnych, co pozwala dogłębnie oczyścić skórę – o wiele skuteczniej niż w przypadku innych, tradycyjnych sposobów.

Stąd też maszyny do wodorowego oczyszczania twarzy i ciała są obecnie tak pożądanymi urządzeniami kosmetycznymi wśród lekarzy i właścicieli salonów.

Oczyszczanie wodorowe – urządzenie dostosowane do potrzeb Twoich i klientów salonu

Jako doświadczony dystrybutor aparatur medycznych, wiemy, na co zwracać uwagę przy wyborze sprzętu.

Nie inaczej jest w przypadku urządzeń do oczyszczania wodorowego z naszej oferty. Zostały one bowiem starannie wyselekcjonowane – po to, aby każdy nasz klient mógł je dostosować do swoich wymagań, a także możliwości.

W asortymencie dostępnych jest kilka modeli aparatur różniących się od siebie parametrami i budową, dzięki czemu łatwiej dopasujesz je do swojego salonu kosmetycznego. Co znajdziesz w ofercie?

AquaPeel H2 1.0

 • AquaPeel H2 1.0 to bardzo skuteczne w działaniu urządzenie do oczyszczania wodorowego, które pozwala przeprowadzać pełny zabieg składający się z 6 etapów.
 • Usuwanie wolnych rodników.
 • Eksfoliacja (złuszczanie naskórka).
 • Dotlenienie skóry.
 • Dyspersja antyoksydantów.
 • Wtłoczenie aktywnych substancji.
 • Lifting.

Sprzęt łączy w sobie synergiczne działanie oczyszczania wodorowego oraz hydrabrazji płynami, które nasycone są substancjami aktywnymi. Dzięki swoim możliwościom zapewnia dogłębne odświeżenie skóry – jeśli chodzi z kolei o efekty to są one widoczne już po pierwszym zabiegu.

AquaPeel H2 2.0

Kolejne profesjonalne urządzenie do wodorowego oczyszczania twarzy i reszty ciała łączące w sobie synergiczne działanie oczyszczania wodorowego oraz hydrabrazji. W odróżnieniu jednak do wyżej opisanej aparatury AquaPeel H2 2.0 pozwala przeprowadzać zabieg oczyszczania wodorowego składający się z 4 etapów, czyli:

 • oczyszczenia skóry,
 • złuszczenia naskórka,
 • dotlenienia tkanek skórnych,
 • odżywienia skóry.
 • Połączenie kilku metod (hydrabrazja aktywnym wodorem, eksfoliacja kwasami, ultradźwięki oraz mezoterapia) pozwala osiągać wyjątkowe efekty i jest doskonałym sposobem pielęgnacji każdego rodzaju cery.

AquaPeel H2 2.0 doskonale neutralizuje wolne rodniki, nawilża skórę, chroni ciało przed czynnikami zewnętrznymi, dogłębnie oczyszcza pory czy zatrzymuje nadprodukcję serum.

Poznaj urządzenia bliżej, umów się z nami na specjalny pokaz lub po prostu skorzystaj z zakładki kontakt i odezwij się do PCZK. Zaufaj sprawdzonej jakości i już dziś podnieś poziom swoich usług dzięki profesjonalnym, certyfikowanym i skutecznym urządzeniom do oczyszczania wodorowego.

Zapraszamy. PCZK – profesjonalne wyposażenie salonu kosmetycznego.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat